LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

+18
nagash
Magitor
Skalle
Soloviel
Gerodus
Lecram
Sonir Norend
Damien-Maelstrom
Deman
Gem Kapocs
PG
Spectre
Ashi Valkoinen
Keitel
Cebo
Andrew
Lobster
Kildar
22 posters

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Márc. 17, 2009 3:07 pm

Szerintem mivel a stimpack világégés előtti technológia, azért nagyjábó egységes mindenhol. Persze lehetnek eltérések a "csomagolásban" de a működési elv a szernél egy-az-egyben, az adagolónál pedig szinte teljesen azonos. Legalábbis nekem így logikus, aztán majd Kildar megcáfol ha neki nem Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Kedd Márc. 17, 2009 3:23 pm

Nos, fogalmazzunk úgy, hogy keleteurópában elsősorban az orosz technológia terjedt el. Ami ugyanúgy hasonlít mint mondjuk a Zsiguli a Cadillechez, de azért vannak kisebb különbségek Smile
Első körben vszeg fapadosabbak lesznek a stimpackek, lévén inkább a funkcionalitásra törekszünk mintsem a kinézetre. Ha már működik a dolog (értsd nem ereszti ki a hatóanyagot, lehet tárolni rendesen...stb) akkor érdemes elgondolkodni komolyabb kinézeten is. A következő játékra bizonyosan magasabbra emeljük a technológiai mércét, de most elsődleges a hatékonyság.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Deman Pént. Márc. 20, 2009 2:45 pm

Tök jó, hogy lesz Fallout larp, de mintha lett volna egy olyan elv errefelé, hogy bizalmi alapú játék... Külön spec szinű BB? Azonnal látjuk ha valaki csal? Szép kis bizalom. Nah ez a .20-as BB téma szerintem melléfogás, persze nem biztos, hogy olyan lőszert találsz pont amilyet szeretnél örülsz ha olyat találsz ami belemegy a fegyveredbe egy posztapokaliptikus világban, de szvsz nem jó ötlet, hogy nem mindenki a saját kipróbált kedvencével lődöz. Ráadásul így nektek kell BB-t venni, amikor kitehetnétek egy kártyát, hogy találtál 20 géppisztoly lőszert és 5 pisztoly lőszert... Ha valaki csal a saját játékát teszi tönkre!! Mi abban a poén hogy infinite lőszer cheat-el mászkáljunk? Semmi.
Deman
Deman

Hozzászólások száma : 152
Registration date : 2009. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Damien-Maelstrom Pént. Márc. 20, 2009 3:37 pm

Bizalom és bizalom között is van különbség...

És ha már trúlarperkedés... kitehetnétek egy kártyát... vagy, éppenséggel kiteszik azt a bb mennyíséget, amit talál az illető...

Egyébként meg kötözködés-szagot áraszt a hozzászólásod.
Építő jellegű kritikára szükség van... de ebben nem volt semmi ami mégcsak jelleggel is közel álna hozzá.

A cheatkérdés meg örök. Bár furcsa módon, eddíg senkiben sem merült fel ez az ötlet... már megbocsáss...

Fogalmazzunk úgy, hogy ez az egész így jó, mert könnyű, ellenőrizhető, és ami a legfontosabb: megszervezett. Ez egy plusz pont, hogy mindenki tudja így, hogy mi lesz, nem kell kapkodni az utolsó pillanatban... stb.

Nem akarlak megbántani, de legközelebb olyanra írj kritikát, amire tényleg szükség van...
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Deman Pént. Márc. 20, 2009 6:26 pm

Lobster írta:Más kérdés, hogy a lőszermennyiség kérdése vszeg meg lesz oldva, mivel a boltban kapható standard lőszerek helyett egy speciális központilag alkalmazott és színes skuló lesz kiosztva. Így ha valaki saját cuccal (vagy felszedegettel) lődözne az orditóan látszani fog, az illető meg repülni a játékról.

Whut?

Amúgy ajánlottam a játékot másnak, és ez volt a kifogás... Gondoltam beírom a kötözködést meg vállallom ha akarod. Nekem sem tetszik, és kurva jó kis lőszeres dobozokat lehetne készíteni kártya helyett amik akkorák amekkorába beleférne az igazi, csak jobb lenne mint az a satnya bogyó, de elismerem sokkal egyszerűbb a BB kontrol csak voltam már olyan játékon és szar volt. Ok?
Deman
Deman

Hozzászólások száma : 152
Registration date : 2009. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Pént. Márc. 20, 2009 6:41 pm

Deman írta:Tök jó, hogy lesz Fallout larp, de mintha lett volna egy olyan elv errefelé, hogy bizalmi alapú játék... Külön spec szinű BB? Azonnal látjuk ha valaki csal? Szép kis bizalom.
A BB színe két feladatot szolgál. Egyrészt így kevésbé lesz hatékony az az AS-eknél megszokott módszer hogy a lövedék útját figyelve céloz, nem pedig a fegyverével. A másik, hogy bizalmi rendszernél is elvárható hogy biztonságos legyen a játék. Fantasy larpon is kötelező a burkolás és ha a szabályoknak nem megfelelőt használsz akkor repülsz. Itt sem fog senki hozott lőszert használni, nem akarok szilánkvetőkkel felszerelt játékosokat. A biztonsági kérdésekben NINCS bizalom, csak kőkemény szabályok.
Nah ez a .20-as BB téma szerintem melléfogás, persze nem biztos, hogy olyan lőszert találsz pont amilyet szeretnél örülsz ha olyat találsz ami belemegy a fegyveredbe egy posztapokaliptikus világban, de szvsz nem jó ötlet, hogy nem mindenki a saját kipróbált kedvencével lődöz.
Lehetne maximális szinten modellezni, de mivel ez az első ilyen jellegű játékunk ezért elsősorban kevesebb dolgot próbálunk ki de azokat szeretnénk alaposan. Meglátjuk mit bír a rendszer és később lehet szó egyedi skulókról. A központi kiosztás pedig marad a már fent említett biztonságtechnikai kérdések miatt. Egyelőre maximális rátartással szervezünk mindent ezen az új hibrid területen.

Ráadásul így nektek kell BB-t venni, amikor kitehetnétek egy kártyát, hogy találtál 20 géppisztoly lőszert és 5 pisztoly lőszert... Ha valaki csal a saját játékát teszi tönkre!! Mi abban a poén hogy infinite lőszer cheat-el mászkáljunk? Semmi.[/quote]


Amúgy ajánlottam a játékot másnak, és ez volt a kifogás...
Nem baj, akkor valószínűleg nem a potenciális célcsoport tagja. A softairen van csillió játék ahol nincs BBlimit, lehet válogatni... Smile

Nekem sem tetszik, és kurva jó kis lőszeres dobozokat lehetne készíteni kártya helyett amik akkorák amekkorába beleférne az igazi, csak jobb lenne mint az a satnya bogyó, de elismerem sokkal egyszerűbb a BB kontrol csak voltam már olyan játékon és szar volt.
Lesznek kurva jó kis lőszeresdobozok, ez nem tudom hogyan függ össze a BB típusával? De nem azért van BB kontroll mert egyszerűbb, hanem a fenti okok miatt. Az igazán egyszerű az lenne, ha mindenkivel hozatnánk magának skulót.

Andrew: a terepen perpill kb ötmillió BB van, tehát nem sokat számít a biológiai lebomlás... Smile A konkrét okok a célzás és az garantált lőszerminőség használata. Ezen felül a "csalásvédelem" csak bónusz, mert sima fehér lőszernél is igen hamar kiderülne a dolog, nem lehetne érdemben ott sem csíterkedni.

Remélem sikerült eloszlatnom néhány tévinfót. Üdv!
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Deman Pént. Márc. 20, 2009 6:48 pm

Korrekt válasz thx!

Lobster írta:Nem baj, akkor valószínűleg nem a potenciális célcsoport tagja. A softairen van csillió játék ahol nincs BBlimit, lehet válogatni... Smile

Szrintem félreérted... A BB limit rohadt feeling. Az embernek céloznia cserkésznie kell. Ha azt mondod ti tuti jobb lőszert vesztek, mitn amit hozna midneki magának, akkor no problem, nekem az az érzésem, hogy közös lónak túrós a háta, egyen lőszer olcsó szokott lenni, minőségileg kifogásolható, az ember szereti a saját márkás lőszerét, de ha azt mondod, ez nem így lesz, akkor még mindig ottvan az a kérdés, hogy szabadtérre mennyire használható a .20-as lőszer. (szerintem semennyire de ez már ízlés kérdése)
Deman
Deman

Hozzászólások száma : 152
Registration date : 2009. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Kildar Pént. Márc. 20, 2009 6:51 pm

Tekintve hogy 1J az abszolút maximum a terepen, az outdoor távolságok pedig nem nagyok, ráadásul szerepjátékos környezetben a harcok többsége olyan távolságról kezdődik, ahol tökmindegy milyen bb-d van, szerintem a .20 bőven jó. Másrészt igyekszünk mi is elkerülni a kibergány szilánkbbt, szal mi se fél golyókat akarunk kilőni.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Deman Pént. Márc. 20, 2009 6:55 pm

Ez megnyugtató, nem lehetne azért arról szó, hogy legalább 3 féle BB legyen játékban?
Úgy értem mint említetem hamár szerepjáték nem minden fegyverbe ugyanaz a lőszer megy, lehetne (csak elméletben) a .20-as a pisztoly lőszer, a .23-as a géppisztoly, .25-ös a gépkarabély... Más színűek vagyis felismerhetők ránézésre, és mondjuk más áruk / csereértékük is lenne. Ez is kizárt?
Deman
Deman

Hozzászólások száma : 152
Registration date : 2009. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Pént. Márc. 20, 2009 7:04 pm

Nem kizárt, de jelenleg még nincs tervbe véve. Ha a játék tökéletesen lezajlik, és nem lesznek problémák illetve bebizonyosodik hogy ebben a játékstílusban van még tartalék a szabályok mennyiségét tekintendően akkor lehet róla szó.
Első körben a célunk az általános szabályok működőképességének vizsgálata. Ha ez a játék jó eredményekkel zárul, nem zárkózunk el a realitásfok és a játékélmény javító hatások további bevezetésén.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Deman Pént. Márc. 20, 2009 7:08 pm

Cool. Amúgy talán Kildar emlékszik, mi Spectre-vel erősen gondolkodtunk anno hogy megkéne szervezni egy ilyen játékot, azért vetettük el, mert féltünk nem lenne rá közönség plusz krédéses volt mennyire lehet keverni az airsoftot a drága fegyverekkel és a larpot a pélókardokkal... Szal örülök hogy lesz télleg.
Deman
Deman

Hozzászólások száma : 152
Registration date : 2009. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Kildar Pént. Márc. 20, 2009 7:18 pm

Jelenleg egyelőre mi se akarjuk a létszámot 35 fölé vinni, illetve a torkolatienergia-maximum is részint (az egyértelmű biztonsági tényező mellett) azt a célt szolgálja, hogy ne legyen belőle "kinek van több pénze puskára" verseny.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Spectre Szomb. Márc. 21, 2009 7:18 am

Nah, csak hogy beleugassak megint a lelátóról (azért egy kevés közöm van airsofthoz).
1. nem lőszer. lövedék. ne írjunk már ekkora hülyeséget. Pláne ne TE, Deman.
2. ennyire azért nem kell rettegni a repesz-BB-ktől. 1J alatt nekem még semmit nem sikerült betörnöm, még a kiváló minőségű, polírozott 0.12-es Cyma BB-t sem. Persze ez nem azt jelenti, hogy szart kell kiadni, még véletlenül sem. (megj.: valóban láttam már olyan, BB-nek titulált dolgot, ami szinte kézben morzsolható volt. ezek azért szerencsére könnyen felismerhetőek rikító sárga színükről)
3. mindenkinek a saját BB-je... ha nem kínai piacos műanyag fosokról meg max 1 J-os cuccokról lenne szó, talán még én is mondanám. De egy ilyen játékra (ha véletlenül sikerül eljutnom) én is csak a poén fegyóimat vinném el, abba meg tök mind1.
4. fegyverrel célzás-lövedékkel célzás. az a baj, hogy a legtöbb as fegyó irányzékaival nem lehet célozni. ha véletlenül lehet, akkor vagy k* jó a fegyver, vagy mázlija volt a tulajnak (pisztolyknál mondjuk ált. tényleg lehet). ettől függetlenül nem baj, hogy nem látják a lövedéket, csak ne legyen sírás belőle mint ami as játékon szokott lenni, hogy "vazze 5 méteről lövöm, tuti eltaláltam, mér nem áll ki?"
Uff
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Szomb. Márc. 21, 2009 9:21 am

1. nem lőszer. lövedék. ne írjunk már ekkora hülyeséget. Pláne ne TE, Deman.
INkarakter lőszer. OUTban lehet BB, lövedék, kutyagumi, de inben akkor is lőszerként kell kezelni.
2. ennyire azért nem kell rettegni a repesz-BB-ktől. 1J alatt nekem még semmit nem sikerült betörnöm, még a kiváló minőségű, polírozott 0.12-es Cyma BB-t sem. Persze ez nem azt jelenti, hogy szart kell kiadni, még véletlenül sem.
0.20-as fehér kínajji skulót láttam már 330 fps környékén 10-ből 3 arányban sörétesként. De mivel mi legtöbben nem értünk az airsofthoz és a leendő játékosaink zöme is itt fog először életében lövöldözni ezért az egyszerűség kedvéért hoztunk egy általános szabályt, ne nekik kelljen azon agyalni hogy jó e. Aki nem ért hozzá annak segít, az a néhány aki meg rutinos azoknak sem árt. Megjegyzem a legtöbb csájnapuskából még a kibergány bioBB sem morzsolódik, tehát technikailag 90%-ban igazat adok neked. De akkor is így tisztább.
4. fegyverrel célzás-lövedékkel célzás. az a baj, hogy a legtöbb as fegyó irányzékaival nem lehet célozni. ha véletlenül lehet, akkor vagy k* jó a fegyver, vagy mázlija volt a tulajnak (pisztolyknál mondjuk ált. tényleg lehet). ettől függetlenül nem baj, hogy nem látják a lövedéket, csak ne legyen sírás belőle mint ami as játékon szokott lenni, hogy "vazze 5 méteről lövöm, tuti eltaláltam, mér nem áll ki?"
Igen, tudjuk hogy nem lesz nagy a találati pontosság, de mivel a játékosok eszközei IN-ben is általában toldott foldott százéves fegyverek ezért nem probléma a célzási pontatlanság. A sírás ellen nem tudunk sokat tenni, sőt mivel itt testtájsebzés és páncélszabály is van ezért mindenképpen számítunk vitatható helyzetekre. Ugyanakkor remélem hogy pont ami miatt ilyen bonyolításaink vannak, világossá is válik a különbség az AS és a LARP között. Ez a játék erre kísérlet, és ha elbukik a bizalmi elv egy ilyen meghívásos játékon (az eltalált személy iránti bizalom) akkor tudni fogjuk hogy még nem érett erre a társaság.

Összességében úgy kell elképzelni, mintha mondjuk egy AS partin az emberek kezébe nyomnátok egy rakat fakardot és azt mondanátok most ezzel ütünk. Szerintem ti is a maximális biztonságra törekednétek amíg be nem bizonyosodik hogy tudják kezelni a helyzetet. Nálunk most legalábbis ez a helyzet.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Spectre Szomb. Márc. 21, 2009 12:03 pm

Lobster írta:INkarakter lőszer. OUTban lehet BB, lövedék, kutyagumi, de inben akkor is lőszerként kell kezelni.

Jó. De fórumon akkor se legyen már halmozottan lőszer, mint használandó eszköz. Picit más kategóriába esik.

Összességében úgy kell elképzelni, mintha mondjuk egy AS partin az emberek kezébe nyomnátok egy rakat fakardot és azt mondanátok most ezzel ütünk. Szerintem ti is a maximális biztonságra törekednétek amíg be nem bizonyosodik hogy tudják kezelni a helyzetet. Nálunk most legalábbis ez a helyzet.

Én alapvetően az as és a larp komoly keverése ellen vagyok, ezt Kildar is tudja. Kíváncsi vagyok, mi fog kisülni ebből. Persze amíg 30 fő van a pályán, nyílván kezelhető a dolog, a kérdés csak az, hogy akartok-e később nagyobb mérető poszt-apokaliptikus larpot.
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Szomb. Márc. 21, 2009 1:20 pm

Spectre írta:Én alapvetően az as és a larp komoly keverése ellen vagyok, ezt Kildar is tudja. Kíváncsi vagyok, mi fog kisülni ebből. Persze amíg 30 fő van a pályán, nyílván kezelhető a dolog, a kérdés csak az, hogy akartok-e később nagyobb mérető poszt-apokaliptikus larpot.
Attól függ mit értünk nagyobb méretű alatt. Simán elképzelhetőnek tartok ilyen közepes 80-100 emberes játékokat is, csak ésszel kell hozzáállni.
Szerintem a larpot és as-t már most is keverik, egyre több olyan játék van amiben ötvözik az elemeket. Mi a másik oldalról közelítjük a kérdést és a mi hibridünk nagyobb larp hányaddal bír. Úgy gondolom sosem fog teljesen elmosódni a határ és mindig lesznek ilyen vagy olyan dominanciájú játékok, de egyértelműen átdiffundálnak elemek egyikből a másikba.

Gyakorlatilag csak 2009-ben volt vagy 3 olyan nagyobb AS ami ilyen vagy olyan aspektusból larpos elemekkel bővített, és ezen elemek aránya csak növekedni fog. Kerestek már meg AS csapatoktól hogy nem mennénk e szerepjátszani egy-egy airsoft partira. Még eléggé levegőben lóg a dolog de már alakul a kapcsolat, talán ebből is lehet még valami később.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Deman Szomb. Márc. 21, 2009 3:53 pm

Lobster írta:Simán elképzelhetőnek tartok ilyen közepes 80-100 emberes játékokat is, csak ésszel kell hozzáállni.
Mindenki tudja, hogy IQ-t kéne mérni nem FPS-t, de sehol nem láttam még gyakorlatban. Sad
A kutya ott lehet elásva, hogy az ésszel mindenkinek teljesen mást jelent.

Amúgy tetszik az alap ötlet továbbrais. Mondjuk én abba is hagytam gyakorlatilag az airsoftot, mert a mainstream "taktikai" annyira nem tetszett (igazából tetszett volna csak szarok hozzá nekem az AS fegyverek). Szóval hajrá.
Deman
Deman

Hozzászólások száma : 152
Registration date : 2009. Mar. 13.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szomb. Márc. 21, 2009 6:36 pm

Ésszel means szabályok értelmében.
A dolog meghívásos jellege meg kizárja azokat, akiknek az "ésszel" és a "szabályok" értelmezése egyedülállóan ostoba módon történik.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Gem Kapocs Vas. Márc. 22, 2009 11:02 pm

Én csak annyit tennék hozzá, hogy részemről is jobban támogatnám a .25ös BBt, de ezt már MSN kifejtettem Kildarnak.

Az egyébként biztos hogy nemigen szervezett senki eddig ilyen típusú játékot, ahol inkább a LARP rész a domináns, így sok a tesztelni, kipróbálni való. Részemről mondjuk nem érzem feltétlenül szükségesnek a későbbiekben sem hogy különböző típusú fegyverek különböző lőszerekkel üzemeljenek, nyilván szinesítő elem és még "élethűbbé" tenné a játékot, de én már felesleges bonyolításnak érzem (hangsúlyozottan későbbre is!)
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by PG Vas. Márc. 22, 2009 11:08 pm

A későbbiekben egy vagy két lőszertípussal több szerintem beleférne, egy kicsit izgalmasabbá teszi. De ez még a jövő zenéje, lehet, hogy az egész kudarcra van ítélve.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Sonir Norend Vas. Márc. 22, 2009 11:58 pm

fellelhető valahol pár kép a terepről ami júliusi időszakban készült valamelyik évben?
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Hétf. Márc. 23, 2009 5:19 am

Sonir Norend írta:fellelhető valahol pár kép a terepről ami júliusi időszakban készült valamelyik évben?
Nem jellemző. De szerintem bőven elég rálátást ad amiket mi csináltunk és fellőttünk az fptre...

http://www.caelum.hu/AAA/arx/2008_1026/index.php

Ennél nem lesz sokkal másabb, legfeljebb melegebb Smile
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lecram Hétf. Márc. 23, 2009 10:38 am

A képek alapján tetszik a terep.
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Márc. 24, 2009 5:18 pm

Határozottan nice! Bár véleményem szerint egy kicsit túlságosan zöld a terep egy posztnukleáris világhoz mérten de ez legyen a legnagyobb bajom a játékkal Very Happy
Két villámsebes kérdés:
Készül-e valamilyen térkép a terepről, vagy lesz-e előzetes terepbejárás, vagy mindenki nézegesse sokat a képeket és rajzoljon magának az alapján térképet? Very Happy Csak mert jó lenne azért tudni hogy pl. hol van ez-az Bajtemetésben, és szerintem a legtöbb karakter nem először fog a faluban járni.
A másik kérdés, hogy több képen láttam cuki csupasz elektromos vezetékeket fityegni innen-onnan, feltételezem nicns áram a terepen de azért inkább megkérdezem hogy nem tévedek-e. Nem lenne vicces ha valaki véletlenül beleakadna és felvillanyozódna. (...najó, én lehe thogy jót röhögnék rajta Razz)
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Márc. 24, 2009 5:42 pm

fogd fel úgy hogy szárazföldi algák az a sok zöld Very Happy
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 2 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.