LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

+18
nagash
Magitor
Skalle
Soloviel
Gerodus
Lecram
Sonir Norend
Damien-Maelstrom
Deman
Gem Kapocs
PG
Spectre
Ashi Valkoinen
Keitel
Cebo
Andrew
Lobster
Kildar
22 posters

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Gem Kapocs Vas. Jún. 21, 2009 11:40 am

Szemüveg: Bementek AKÁRMELYIK munkaruházati boltba (pesten van néhány) és kerestek a cikkben leírt szemüvegeket, illetőleg olyat, aminek a szárára/lencséjére vagy az EN166 F-et, vagy a Z87-et írtak. De ha a cikben leírtakat keresitek akkor biztosan jól járotk, ezek áltlánosan használt szemüvegek, a búvár és a maxim sport kivételével pedig 1000 Ft körül vannak.
Keressétek tehát a következő szemüvegeket:
- Perspecta FL250
- Lux Optical Pokelux
- Lux Optical Pivolux
- Lux Optical Astrilux
- Lux Optical Closelux
- Lux Optical Speedlux


Aki rászán több pénzt (2500-3000 Ft) Annak Lux Optical Hublux és Maxim Sport is jöhet, de utóbbiból a sárga lencséset vásároljátok csak meg, a többi eltérő szabványú.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Airsoft része a dolognak

Témanyitás by Magitor Kedd Jún. 23, 2009 7:26 am

Hali, ERre a Airsoft , BB dologra visszatérve. Ha lapjába nézzük ott szar ahol van mert:
1 ha kevés lőszert használsz akkor nagyon hatékonynak kell lennie a fegyverednek hogy azt a lőtávot tudja vagy amit az éles fegyvernél éles esetekben használnak ( itt nem térnék ki arra hogy rohampuskákkal sem lövöldöznek 100 150 méternél meszebb!) ezért lásd lengyeleknél az alap fegyver 600fps től indul, mesterlövész 2000fps ben van maximalizálva. Hátránya hogy ide KELL arcvédelem, mert ez nagyot üt, viszont a realcap tárak így 100% kihasználhatóak.
2. Lőszer pedig a "jól bejáratott" pl énis is a gázos pityukámmal biza .38g löszert használok, pedig 1J alatt, mert az felel meg nekem.
3 Viszont meglátásom szerint Mo-n az eberek éretlenek erre mert AS játékokon is vannak olyan suttyók hogy egy 600 fps körülire tuningolt kart ebr el képesek sorozni házon belül....
Így szerintem teljesen értelmét veszti ezen a vitázás egyenlőre, mert ha még as masz szerinti fegyvereket használnák, akkor is nagyon be kellene öltözni, és elvenné a larp értékét, teszem azt egy jó lövész vagy csapat egy nagyon nagy vérengzést tudna csinálni, mobilisabb mint egy ijász. És ekkor még több védőöltözet lenen ajánlot ami meg a ruházkodást ölné meg, mert biztos aki nomádkodna, az nem örülne neki hogy a puci testét lövögeti!
Esetleg ami szóba jöhetne, hogy lehet erősebb fegyvert hozni masz szerinti sniper alattig, amik snipernek számítanak de azzal szigorúan egyeslövés, egy golyó a levegőben, illetve csak lőfegyveres egyénre lehet lőni!
Mert aki hoz AS fegyvert az számít rá és úgy öltözik be, hogy számításba veszi hogy lőni fognak rá!
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Jún. 23, 2009 7:42 am

Igazából nem tudom mit magyarázol mert egy szóval senkinem vitázott erről Very Happy Mindenki szépen elfogadta hogy 1J alatti fegyverek, megjegyzem a fallout világába joban ble is ilik hogy a fegyvereknek kicsi a lőtávja és pontatlanok, elvégre kétszáz éves toldott foldott stukkerekről van szó, amiket sokszor a romok alól ástak elő, ezért csoda hogy egyáltalán működnek.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Kildar Kedd Jún. 23, 2009 10:17 am

Illetve a gagyi fegyverek előnye továbbra is az, hogy épületen belül szívbaj nélkül lehet durrogtatni. Kifejezetten biztonsági és balansz megfontolásokból hoztuk a "maximum 1J" szabályt, egyrészt hogy anélkül lehessen lődözni hogy valakinek a bőre alól kelljen kiszedni a bbt, másrészt hogy ne legyenek akkora különbségek az OUT vagyoni lehetőségek miatt fegyverzet terén, egyszóval ne az nyerjen harcot akinek több pénze van.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Kildar Vas. Jún. 28, 2009 8:01 pm

Két dolog:

1) Eljutási segédlet:
http://maps.google.com/maps/ms?hl=en&ptab=2&ie=UTF8&oe=UTF8&msa=0&msid=110053189970392595128.000464c5611efeb688ed6
Ha esetleg a linkre kattintáskor az USA térképét hozná be, ne pánikoljatok, görgessétek át Magyarországhoz, és ott lesznek a kék pöttyök és vonalak Pécelnél.

2) Hozzatok fényforrásokat. Jöhet minden az olajlámpástól az elemlámpáig, a lényeg hogy világítson (és ne legyen nagyon életveszélyes), ugyanis éjjel sötét van, az épületeken belül még inkább, a bunkerben meg mindig. Kivilágított helyiségben meg mégis menőbb tartózkodni.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Felszerelés

Témanyitás by Keitel Pént. Júl. 03, 2009 6:39 pm

Ez egy igényes jelmez, ami tetszik nekem. Jön valaki ilyenben? (Tudom, nem, de azért kár.)

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 2097202
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Pént. Júl. 03, 2009 7:06 pm

Ilyenben nem jövök, lévén nem vagyok katona... Smile Bár úgy gondolom a saját jelmezem is lesz ennyire "igényes" és erősen él bennem a gyanú hogy akad még pár ember aki szintén a játék világának megfelelő cuccokat fog hozni.
Szerintem kár előre károgni Very Happy
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Jelmez

Témanyitás by Keitel Pént. Júl. 03, 2009 8:30 pm

Amúgy magamból indultam ki, mert a jelmezzel most egy kicsit gondban vagyok. Az utcai ruházat egyértelműen nem nyert, a katona ruházat sem, és a munkásruha sem.

A filmekben (és a számítógépes játékokban is) nem is feltétlenül az élethűségre törekednek, hanem a látványra, ami itt nem is baj. A gond az, hogy ami a vásznon egyszerűnek látszik, az valójában szakemberek által tervezett, tökéletesen a világ életérzéséhez igazított kosztüm, nem pedig "ami otthon van". A forrásanyagom kevés, és szinte lehetetlen pont azokat a ruhákat beszerezni, de teszek majd egy kört. Egy női karaktert például nagyon könnyen össze tudnék rakni, mert ahhoz van olyan forrásképem, mint amilyen ruhát láttam, és be tudok szerezni.

A summa annyi, hogy most kihívással nézek szembe, +elfogadnék egy ilyen páncélt egy AEG minigunnal.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Pént. Júl. 03, 2009 9:06 pm

Na, azt én is elfogadnám mondjuk Smile Főleg mert a minigun egyből 1,2 milla Smile

Az más kérdés, hogy igényes vagy kúúl felszerkóról beszélünk? Mert igényes szerintem az ami hiteles és passzol, amit itt jelen esetben elég sokan "könnyen" meg tudnak csinálni. Egy katonaibb félmilitáns csapatnak pl elég némi terepszín, meg némileg amortizált felszerelés, egy menedéklakónak nyilván a világból kilógó "steril" újszerű cuccai lesznek, egy tribal meg ofkórz törzsi styleban nyomja.
De egyik sem lesz egy ilyen fullpowerarmoros kúlság az tény.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Ruha

Témanyitás by Keitel Szomb. Júl. 04, 2009 5:41 pm

Számomra az okozza a nehézséget (kihívást), hogy ne legyek se hétköznapi, se katonai ruhában. Azt értem, hogy ezeknek a viselete logikusnak mondható, de nem néznek ki jól annyira a véleményem szerint. Itt az a helyzet áll elő a ruházat terén, hogy nem teljesen a realitásra, hanem egy kicsit a látványra kell adni.

Meg tudná adni valaki a címét az előző Fallout játék képeinek? Régen láttam, és most megint meg akarom nézni, mert azt hoznám példának. Úgy emlékszem, hogy ott sokan simán mentek katonai ruhában, páran (Homár, szerintem Te is) vault kezeslábasban, és volt pár ruha, ami viszont tetszett, de a többi nem passzolt annyira a meglátásom szerint.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Szomb. Júl. 04, 2009 6:22 pm

Nekem ez a link van csak meg.

http://picasaweb.google.hu/zagzagsama/FalloutLARPHatvan#

De tegyük hozzá, ott előírt dress code volt, tehát azért mentek katonai ruhában mert az volt a kötelező. És mi azért mentünk vault kezeslábasban mert szintén kötelező volt.
Egy airsoft játéknál nem sok mozgásteret hagynak a szervezők.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Jó ruha

Témanyitás by Keitel Szomb. Júl. 04, 2009 6:37 pm

Ők például szerintem viszonylag jól eltalálták azt az öltözetet, ami ide illik.

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 DSCN6355
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Andrew Szomb. Júl. 04, 2009 6:59 pm

Nem tudja valaki, hogy hol lehet 3000 Ft körül AEG pisztolyt kapni? Smile
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Gem Kapocs Szomb. Júl. 04, 2009 7:14 pm

Esélytelen. Vaterán 6 körül TALÁN kapsz kínai AEP-et.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Szomb. Júl. 04, 2009 7:20 pm

Olyat amilyet jó szívvel nagyon nem ajánlanék senkinek Smile
Ide bőven elég a spring is. Annál nincs gearbox probléma, nincs akksi szopás és olyan eset meg nem sok akad amikor te gyors egymásutániságban akarsz kiszórni egy egész tárat Very Happy
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Andrew Szomb. Júl. 04, 2009 7:55 pm

Gem Kapocs írta:Esélytelen. Vaterán 6 körül TALÁN kapsz kínai AEP-et.

Mi az hogy? Joeplázán 4k-ért utánam vágtak volna egyet, csak az csúnya volt, és inkább uzi jellegű Very Happy

Lobster írta:Olyat amilyet jó szívvel nagyon nem ajánlanék senkinek Smile
Ide bőven elég a spring is. Annál nincs gearbox probléma, nincs akksi szopás és olyan eset meg nem sok akad amikor te gyors egymásutániságban akarsz kiszórni egy egész tárat Very Happy

Viszont bután néz ki a lövésenkénti felhúzás és két kéz kell hozzá. Nagyjából ezek a fő érveim Laughing
Meg jól mutat, hogy ha valakit 3-szor mellbe lősz, mire elterül Razz
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Szomb. Júl. 04, 2009 7:58 pm

Aztán meg anyázol magadban hogy ellőtted feleslegesen a lőszerkészleted 10%-át Very Happy

Egyébként igazad van, tényleg kúlabb. Ezért jó középút a shoti Smile
Amit 4Kért ajánlgattak véletlenül nem elemes cucc volt? Olyanok is akadnak néhol Wink
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Andrew Szomb. Júl. 04, 2009 8:11 pm

Elszaladtam, mielőtt rám tukmálta volna a kicsisárga, így nem volt időm megnézni jobban Razz
Hiába lövöm el, de ha jól néz ki, akkor jól néz ki Very Happy
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Gem Kapocs Vas. Júl. 05, 2009 6:45 am

Naszóval újra mert elszállt amit az előbb beírtam -.- Én a Sig Sauer utánzatomat (ez is négy AAA aksival megy) 8k-ért vettem, két dolog zavar csak, a teljesen ABS borítás és a tárkioldó hiánya (a tárba erősen belekapaszokdsz és kihúzod), ugyanakkor a gearbox fém, az ABS is egész jó minőségűnek tűnik, és az árához viszonyítva teljesen korrekt lőtávot és pontosságot produkál. Ami + pont, bár a gyári 350 mAh-s aksikkal kicsit lassú és ezért nem néz ki annyira jól, az a szánhátrasiklás. Veszek majd hozzá 1500-2000 mAh-s akumulátorokat, azzal a tűzgyorsasgát meg a szánhátrasiklásának a kúlság faktorát is feljebb lehet szerintem tornászni.
Edti.: Meg ami jutott eszembe kérdés. A terepen a szokásos tábori wc áll fenn, ha igen ásunk-e pénteken latrinát és ha nem akkor a wc hogy van megoldva, illetve víz hozzáférhető-e a terepen vagy közvetlen közelében 10-15 perces sétával? Ja igen, és karakterinfókat mikor kapunk? Very Happy Csak mert nem zaklattalak titeket eleget az utóbbi időben XD
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by nagash Vas. Júl. 05, 2009 8:59 am

Keitel: nekem ezekről inkább az aluljárós, tarháló punkok ugrottak be ...de lehet ők is a fallout-ból szerválták a stílust..

Más: Csüt.-n megyünk munkaruha boltba, ha valakinek esetleg még kell valami, akkor írjon... mi konkrétan védőszemüvegért megyünk ott kb 890ért már van "laboros" de a márkája az asszem az amit Gem írt anno.. bár behatóbb vizsgálat után csak annyi vt ráírva h Lux optical... ami nem tudom, h szabvány-e vagy sem, mert nem követi egyéb jelző../?/ esetleg felhomályosít6na vki..thx


ja, egyébként én már megkaptam kb. egy hete a karakterinfót...én 1.körben egy freemail-es címet adtam meg Kildarnak, h arra küldje át a mailt, aztán igen hamar kiderült h a freemail erre nem alkalmas, utána a gmail-es címmel már működött a dolog és át is jött a cucc.
tehát esetleg akinek freemail címre küldték az lehet azért nem kapta/ kapja meg a leírást.... etc.
nagash
nagash

Hozzászólások száma : 147
Tartózkodási hely : mental institution
Registration date : 2008. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Vas. Júl. 05, 2009 9:09 am

Leginkább azért nem kapták meg sokan a karakterinfóikat, mert nincsenek még készen Very Happy
Elég sok paramétert kell balanceolgatni, illetve ahogy a játéktárgyakat készítjük-beszerezzük néhol kisebb változások is előfordulhattak, amiket követni kellett. Az hogy te megkaptad a karid azért volt mert nem kötődtél olyan sztorielemhez vagy cucchoz amivel még dolgoztunk a héten.
De rövidesen mindenki megkapja a jussát, igyekszünk gőzerővel elkészíteni a hátralévő részeket.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Vas. Júl. 05, 2009 10:51 am

Bocsi ez kimaradt közben:
Meg ami jutott eszembe kérdés. A terepen a szokásos tábori wc áll fenn, ha igen ásunk-e pénteken latrinát és ha nem akkor a wc hogy van megoldva, illetve víz hozzáférhető-e a terepen vagy közvetlen közelében 10-15 perces sétával?
Sajna a terep erdősebb részeit nem tudtuk múltkor megnézni, így marad a helyszíni szemle, ott kitaláljuk hová lehet ásni.
Víz az pedig vszeg nincs a közelben, így marad az ótós-beszerzés, ofkórz benzinpénz térítve annak aki közreműködik ebben. Péntek este szeretnénk egy beszerzős kört, akkor a lehető legtöbb ásványvizet is be kell majd tárazni, így másnapra lesznek üres üvegek vízhordásra.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Soloviel Vas. Júl. 05, 2009 11:15 am

Nekem freemailre küldte Kildar, és fél perc múlva már olvastam a szöveget! Wink

Más téma: Én arra lennék kíváncsi, hogy van-e a helyszínen valami, amiből lehet asztalt építeni, netán valami hulladékasztal, vagy valahogy máshogy kell majd megoldanom az asztal építési szándékaimat?

Azért kérdezem, mert gondolom lesz olyan, hogy kocsma, a kocsmának pedig pl nem ártana valami pult, valami hasonlóra fáj a fogam nekem is, de legfeljebb valami alternatív megoldáson töröm akkor a fejem, ha nincs.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Andrew Vas. Júl. 05, 2009 11:17 am

Ha meg tudom győzni apámat, hogy kocsival vigyen le, akkor viszünk utánfutót, és tudunk menni lomizni Smile
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Lobster Vas. Júl. 05, 2009 11:53 am

Hát, kb ebből tudunk gazdálkodni mint hely. Ránézésre nem sok hulladékot látok, pár homokzsák oszt csók. Ellenben tavaly óta változhatott a terep.

http://www.caelum.hu/AAA/arx/2008_1026/index.php
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések - Page 4 Empty Re: Fallout - kérdések, válaszok, általános megbeszélések

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.