LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fegyverek - a virslitől a latexig

+26
Cyrrian
Dorten
Nirwastir
Denegra
Morwina
Felanos
Iffar
Pangloss
Ahriman
Deman
Mordor
Magitor
Eglar
Augur
belzee
Andrew
Lobster
Tani
Lorin
Damien-Maelstrom
Árnybíró
Gem Kapocs
Spectre
Ashi Valkoinen
Sonir Norend
Kildar
30 posters

1 / 29 oldal 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Csüt. Május 14, 2009 8:20 am

Ez a topik a LARP-fegyver specifikus kérdések megvitatására, ötletelésre, megbeszélésre nyílt.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Szomb. Júl. 11, 2009 4:06 pm

Fegyverek - a virslitől a latexig IM000718

egyelőre a demo verziója a rapíromnak ami luminára készül. Ha lesz időm rá akkor lehet a fémre még gravírozok valamit. De először a burkolást csinálom meg


A hozzászólást Sonir Norend összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 14, 2010 7:28 pm-kor.
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Szomb. Júl. 11, 2009 11:08 pm

Fegyverek - a virslitől a latexig IM000719

A kész mű. Magja kétszer két darab sátorléc, összeszigszalagozva. Lapján egy-egy réteg lappoli, élén két-két réteg, hegyénél három réteg. rendesen összeszigszalagoztam ahogy azt szokás erre jött még rá fekete fásliszalag, hogy bőrötök puhaságát óvja.

még nem súlyoztam ki így 45 deka, de úgy is markolat felé lesz súlyozva.

Kicsit vaskosabb mint amilyennek szerettem volna (egy darabig gondolkodtam hogy mégse kéne rá a plusz réteg az éléhez) de attól még fasza lett

Jah igen további adatok:
Teljes hossz: 97 centi
penge hossz: 80 centi
penge szélessége: 5 centi
penge vastagsága: majdnem 3 centi


A hozzászólást Sonir Norend összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 14, 2010 7:29 pm-kor.
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Júl. 12, 2009 4:14 pm

Sonir, miért fekete? :C
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Vas. Júl. 12, 2009 4:47 pm

ilyen a fényvisszaverési indexe
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Spectre Vas. Júl. 12, 2009 4:59 pm

Mert a helyi barkácsboltban csak fekete bandázsszalag van. És bandázsszalag > szigszalag.
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Vas. Júl. 12, 2009 10:34 pm

Fegyverek - a virslitől a latexig IM000721

Nah itt a kisúlyozott verzió, látható merre van a súlypontja, a macska a mérés hitelességét ellenőrizte.

Súlyozás során felhízott 53 dekára illetve pár centit még megnőtt, hivatalosan maximum 3 centit hogy még beleférjen a 100 centis mérethatárba Luminán, valójában még nem mértem le Smile


A hozzászólást Sonir Norend összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 14, 2010 7:27 pm-kor.
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Júl. 13, 2009 8:11 am

Nem rossz, bár őszintén megvallva véleményem szerint igazán jól kinéző, az eredetire hasonlító rapiert soha nem fog tudni csinálni senki larpra.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Hétf. Júl. 13, 2009 8:55 am

jahm ez tény... De a legtöbb fegyver LARP-on inkább biztonságos mint az eredetire hasonlító
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Árnybíró Vas. Feb. 14, 2010 7:02 pm

Lenne pár kérdésem...
Gondolkodtam Íj és persze nyílvesszők barkácsolásán.
Azt írják, hogy az íj ereje 25 fontnál erősebb nem lehet.
1. Miből állapítom meg egy íjról, hogy hány font erővel bír?
2. Nem tudna valaki más adatot megadni, mondjuk max. lőtávot?

Előre is köszönöm.
Árnybíró
Árnybíró

Hozzászólások száma : 67
Age : 37
Tartózkodási hely : Tát és környéke
Registration date : 2009. Aug. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Feb. 14, 2010 7:11 pm

Árnybíró írta:Lenne pár kérdésem...
Gondolkodtam Íj és persze nyílvesszők barkácsolásán.
Azt írják, hogy az íj ereje 25 fontnál erősebb nem lehet.
1. Miből állapítom meg egy íjról, hogy hány font erővel bír?
2. Nem tudna valaki más adatot megadni, mondjuk max. lőtávot?

Előre is köszönöm.

Szia!
1 font 0.45 kg tömegnek felel meg.
Otthoni eszközökkel úgy tudod a legkönnyebben megmérni, hogy az íj idegére teszed a nyílvesszőt, az íjat úgy forgatod, hogy a vessző pontosan függőlegesen álljon, majd ismert tömegű súlyokat akasztasz az idegre ott, ahol a nyílvessző van. Az a tömeg, amely húzáshosszig kihúzza az íjat (ami felajzza az íjat), az az íj ereje. Ha túl erős az íj, a nyílvessző rövidítésével megoldható a dolog (kevésbé tudod kihúzni, kisebb erővel lövi ki), de ilyenkor hosszabb vesszőt LARP-on NEM szabad használni az íjhoz.
A lőtáv függ attól, hogy milyen nehéz vesszőt használsz, ráadásul ez LARP-on aerodinamikai okok miatt is változik (burkolás).
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Árnybíró Hétf. Feb. 15, 2010 3:52 pm

Értem...
Köszönöm a hasznos információt Ashi! Smile
Árnybíró
Árnybíró

Hozzászólások száma : 67
Age : 37
Tartózkodási hely : Tát és környéke
Registration date : 2009. Aug. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Feb. 15, 2010 11:18 pm

Fontmérés parasztmódra: Idegre fémkampóval vizespalackokat aggatsz Razz Praktikusan a 25 font ~13 liternek fog megfelelni. Mi így mértük anno, de íjászboltban elvileg nem aranyárban mérik a fontmérőt. (Bár arra mi közöltük hogy tönkretesszük. Mikor a gazdája közölte hogy azt nem lehet mert egy alus cső meg egy rugó, mi közöltük hogy naiv. A csövet elhagyjuk a rugót eltörjük Razz )
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Feb. 15, 2010 11:38 pm

Rugós erőmérőnek van olyan változata, amit font-mértékegységgel adnak meg, tudtommal. Az is használható ilyen célra - szerintem Gemmel egyről beszélünk... Smile
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ashi Valkoinen Pént. Ápr. 02, 2010 6:57 am

Damien-Maelstrom írta:Láthattátok Cell 5-ön. Azóta fejlesztem. Főleg fejformát adok neki, meg hasonlóak. De kép nincs. Hiába, no, nincs fényképezőgép... (mobiltelefoné, meg bedöglött...)

Ez lenne az?

Fegyverek - a virslitől a latexig Dam_fegyv
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Damien-Maelstrom Pént. Ápr. 02, 2010 1:39 pm

Egen. Azóta fejlesztve.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Pént. Ápr. 23, 2010 1:15 pm



safe for the whole family while you disemboweling your fellow players! For fun!
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ashi Valkoinen Hétf. Ápr. 26, 2010 12:08 pm

Pár szó a latexkardokról:

Minden héten vasárnap van lehetőségem csapkodni néhány órát a legalmasters latexfegyvereivel, így ezekről írnék pár sort (vasárnap pedig készítek képeket is):

Kinézet: 5/5
Abszolút jól kinéző fegyverek, egykezes kardokat, bárdokat, buzogányokat próbáltunk ki, nagymértékben hasonlítanak az eredeti (ötletadó) fegyverekre, de emellett elég sok fantasy jellegű díszítést is tartalmaznak. De ilyen kinézetet fa+poli megoldással nem fogunk elérni.

Biztonság: 4/5
A legfőbb érv a latexfegyverek mellett az, hogy biztonságosak. Ezt alá is írhatom, legutolsó Cell Live-on PG-nek sikerült lendületből szemen szúrnia egy ilyennel, és abszolút semmi kárt nem tett bennem a cucc. Ez egy egykezes kard volt, de a bárdok, buzogányok bizony nehezebbek, mint az egykezes kardok (a latexből készültek), ráadásul utóbbinak a tüskéi elég fájdalmasan kemények is. Az egyélű csatabárddal fejbehúzás pedig már kifejezetten olyan élmény, mint amikor egy átlagos famagos karddal küldenének fejbe. A latexkardok még egy kellemetlen tulajdonsága, hogy egy-egy lendületesebb vágásnál rövid ideig tartó, de erős fájdalmat okoznak, még ha a csontot nem is törik el. A jobb alkaromon egy héttel a kardozás után is vannak horzsolt, latexkardtól származó sebek. Csontot nem tör, de elég fájdalmas a cucc.

Élmény: 2/5
A bárdok, buzogányok súlya egészen kellemes, de a kardokkal csapnivaló a vívás. Elgörbülnek, ellentartani velük lehetetlen, ráadásul indokolatlanul sok hadonászásra adnak lehetőséget. Ráadásul fa+poli vs latex párbajnál esélyed sincs vele, mert a másik bedarál.

Összességében, amíg egy-egy latexfegyver ennyibe kerül, SZERINTEM nem éri meg vásárolni, már csak azért sem, mert attól még másnak nem lesz, és egy fecske nem csinál nyarat.

Amúgy, mint megtudtam, a szűk LARPer társadalom nem annyira célközönség, filmeseknek, színtársulatoknak adnak el belőlük inkább.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Kedd Május 04, 2010 12:13 pm

Ashi ez a hozzászólás nagyon hasznos volt. Épp azon filóztam múlthéten hgy vennem kéne egy valamilyen jól kinéző fegyvert a legalmasters-től. Leginkább kard mert legjobban de ahhoz értek. Éppen nézegettem hajmeresztő áraikat és már írni akartam ide hogy hátha majd mond valaki véleményt melyik a jobb: egy elf szablya vagy egy egyenes kard. de ha valóban így áll a helyzet akkor inkább csinálok az arából mondjuk 20 saját gyártmányú kardot... abból sose elég.
Egyébként milyen kardokat próbáltál ki? Főleg az érdekelne hogy mindegyik ilyen pocsék-e?

Másik dolgo ami érdekelene.:
Larp és az ostrom fegyverek kapcsolata. Eddig amennyi játékon részt vettem csekély számban láttam olyan eszközöket mint például katapult vagy nyílvető. Ennek van van valami oka (pl nem szeretik a szervezők) vagy csak annyi hogy ugyebár nagyok és szállítani nehézkes őket?
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Tani Kedd Május 04, 2010 12:29 pm

Szia Lorin!

A másik tényező, amit ilyen szempontból mindenképpen számításba kell venni, az az, hogy nem sok csapatnak van saját legal terepe, így nem lehet őket otthagyni szinte sehol. Hogy van-e még ezen kívül egyéb indok, arra majd mások válaszolnak.
Tani
Tani

Hozzászólások száma : 71
Age : 46
Tartózkodási hely : Hajdúszoboszló, Debrecen
Registration date : 2010. Mar. 18.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Május 04, 2010 1:31 pm

Igazából drága és macerás megépíteni őket, a szállítás és a tárolás nehézkes, a játékélményhez pedig ritkán adnak annyi pluszt hogy megérje velük egy-egy embernek szopni.
Már kisebb és egyszerűbb eszközök tárolása is nehézkes sokszor (sokféle karakterhez sokféle fegyver-ruha-kiegészítő, esetleg páncél, trú sátor, trú táborozókellékek) nemhogy egy katapulté vagy egy ballisztáé.
Egy klub vagy egyesület még valahogy csak-csak megoldja a fent említett problémákat (építés, tárolás, szállítás) de akkor is drágák. Leginkább a szervezőknek van értelme ilyeneket építeniük, ha konkrétan tudják hogy az általuk szervezett játéksorozaton több alkalommal is felhasználásra kerülnek ezek a dolgok (eleve cinkes), viszont a szervezőknek ezek nélkül is keményen a zsebükbe kell nyúlni egy-egy játék megszervezéséhez.

Fegyverekre: csinálj egy darab megbízható fegyvert (fegyvertípusonként). Normális anyagból, rászánva az időt. Évente, kétévente cserélj rajta burkolást és bőszen ki fog szolgálni ha nem agyatlanul használod.
Egyébként házilag is lehet latex fegyvert csinálni mint tudjuk, 5-6 embernek összeállva nem kerül sokkal többe mint egy normál polikard, csak több és macerásabb munka van vele, ellenben ha vigyázol rá és szintén ésszel használod sokáig lesz egy jól kinéző és biztonságos fegyvered.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lobster Kedd Május 04, 2010 3:10 pm

Ostromfegyverek: nem éri meg. Amíg nem lesznek olyan építmények amiket érdemes ostromfegyverrel támadni addig kár erőlködni. Emberek ellen nem használhatóak reálisan, nagyok, nehezek és drágák.
Egy példa: http://www.jasz-hir-ter.hu/lumina_pdf/lumina_hajitogep_keszitese.pdf

Nagyon kúlak, de gyakorlatilag azt leszámítva hogy ott állnak a játéktéren nem sok érdemi hatásuk van.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Kedd Május 04, 2010 5:01 pm

Gem

A kardjaim nem eltörni szoktak (leszámítva a falemezből készülteket de hát azok az anyag miatt mennek tönkre) hanem a polifoam tömörül össze rajtuk. És igazából ez a drágább része a dolognak... Na meg nem is néznek ki úgy mint egy legalmasterses kard... nagyon nem. Bár vannak trükkök amikkel lehet spórolni, pl az össze nem nyomódott poli kis fegyókra való felhasználása vagy a szigetelő szallag6 power tape újra használása (amennyiben lehetséges) de szerintem ahhoz képest mennyire hamar (átlag 1 év bár ha a hegynél néha hamarabb) tönkre mennek a fegyók elég sok.. főleg ha az emberenek ugye van több karaktere is amivel játszik és több fegyvere és...
Igen gondolkodok ám latex cuccon is.

Ostromgép.
Érdekes vélemények. Homár majd kifejtenéd hogy mit értesz az alatt hogy "nem lehet ember ellen reálisan használni"?
Például egy ballisztát tuti nem lehet, meg minek ha egyszerre csak egy nyilat lő ki, és lassú, el lehet kerülni stb.. De a példaként mutatott katapulttal szerintem más a helyzet. Ha jól tudom a középkorban használtak olyan ágyú lövedéket ami abból állt hogy minden lehetséges nehéz vagy épp kéznél lévő dologgal teletömték az ágyúkat majd ráirányították az ellenségre és elsütötték, értelemszerűen viszonylag közelről. Ugyanezen elven meg lehetne azt is valósítani, hogy egy katapult lapátját telepakolni teniszlabdányi polifoam golyókkal (amiknek azért már csak poli+szigszag esetén is van súlya) és így a tömegbe lőni. Egy larpos katapult amúgy sem kell hogy erős legyen, (vagy nem kell erősre spanolni) így nem hiszem, hogy olyan nagyot ütne, -akár kicsi golyókkal is- hogy használhatatlan legyen. Így már azért csak lenne értelme hiszen egy akármekkora pajzsos ember is elgondolkozik azon hogy kiáll-e egy katapult "sörétjei" elé...(jó vannak kivételek).

Sajna a nehézkes tárolás és szállítás meg összeállítást illetően igazatok van, de abban, hogy drága lenne azért annyira nem értek eggyet. A luminás katapult lehet 12k de ha én csinálnék eggyet az tuti nem közelítené ezt meg... Egyrészt azt sem értem miért szarufát használnak? Megfelelő merevítéssel, szerintem nem kell ilyen erős fa ekkora terhelésnek. Ha mégis akkor sem kell az egészet pont szarufából csinálni.

Lorin
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Május 04, 2010 5:12 pm

A Luminás katapultok nem rosszak, láttuk őket működni a jubileumi LSZT-n, csak azért tényleg el lehet kerülni a lövedékét. De szerintem azok elég jó cuccok, hogy játékon kevésbé lehet használni őket, abba az is belejátszik, hogy a luminás történetvezetés nem mindig van a helyzet magaslatán, és a harcrendszer sem éppen ehhez passzol.

Kard: javaslom a http://ashi.web.elte.hu/fejv/ oldalról letölthető kardkészítési útmutatót. Szerintem ezen a téren elég jó eredményeket sikerült elérnünk, a kardjaink pedig elég jól bírják a strapát. Polifoavásárlásnál pedig érdemes nem a legolcsóbb teszkósat venni, mert az tömörödik nagyon, egy közepes poli meg nem.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Május 04, 2010 5:25 pm

ostromgépekhez továbbá:
A játékok többsége erdőben van. Az erdőben fák vannak. A fák nem úgy nőnek mindig hogy elférjen köztük egy ostromgép.
Szal máris csak úton tisztáson stb lehet használni és a lövedék is fennakad a fán, nem dönti rá azt a célpontra.

Valamint az egy dolog hogy használták az ostromgépeket emberek ellen is de tömegre lőttek vele "majd eltalál valakit" alapon. LARP-okon nem igazán vannak akkora tömegek amikre érdemes lőni, csak eseti jelleggel.
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 29 oldal 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.