LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fegyverek - a virslitől a latexig

+26
Cyrrian
Dorten
Nirwastir
Denegra
Morwina
Felanos
Iffar
Pangloss
Ahriman
Deman
Mordor
Magitor
Eglar
Augur
belzee
Andrew
Lobster
Tani
Lorin
Damien-Maelstrom
Árnybíró
Gem Kapocs
Spectre
Ashi Valkoinen
Sonir Norend
Kildar
30 posters

6 / 29 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Augur Hétf. Május 31, 2010 1:16 pm

Két kardos gyakorlatom van/volt valamennyi, de ösztönből csak hárításra használtam, még koreografált harcnál sem nagyon ment vele a támadás, vagy csak ha olyan helyzetadódott (pl másik kardra jött ki a blokkolás), és többnyire azok sem voltak sikeresek (már amennyiben a sikert az ellenfél eltalálásában értjük; szerintem valamilyen szinten az ellenfél hátraszorítása is siker). A támadások kimerültek nálam a "néhabezavarokveleazellenfélnek-aztántámadokamásikkaligazit" dolgokkal.

Pajzzsal viszont egy kérdésem lenne: larpokon mennyire használatos a pajzzsal ütés és félrelökés?

Augur

Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Kaposvár
Registration date : 2010. May. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Május 31, 2010 1:17 pm

Gyakorlással lehet a két fegyvert profin használni úgy is hogy mindkettő egyforma szerepet lát el - hárít, támad, cselez (láttam már rá példát, két szablya, két egyekezes kard, két kés, két tőr illetve ezek változó kombinációjában). De ehhez sok gyakorlás kell, hirtelen beleugorva többnyire csak csalódást fog okozni a várt eredményesség elmaradása.

Semennyire, maximum odébbtolás, de azt is csak polizott pajzsal illik. Legalábbis általánosságban így igaz a dolog, bizalmi harcrendszer esetén mondjuk én nem kapok szívbajt ha egy normálisan leburkolt nem 5 kilós pajzsal megütsz. Szintén nem kapok szívbajt ha úy vágsz mellkason akármiylen pajzzsal hogy rajtam van a mellvért Razz De általánosságban nem illik pajzsal ütni-lökni. Ezért használok én inkább bucklert, igaz hogy ahhoz is nagyon sok technikával oda kéne csapni, ellenben az ellenfél fegyverét félreütni tökéletes, ez pedig legtöbbször elég.


A hozzászólást Gem Kapocs összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 31, 2010 1:41 pm-kor.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Augur Hétf. Május 31, 2010 1:31 pm

Pf, ez nem jó akkor így, mert innentől engem inkább akadályoz a pajzs.. Razz Smile Kezdek kifogyni az ötletekből...
Ja, nem tudom, jó topicba jön e ez a kérdés, de van itt olyan, aki meg tudna tanítani térlátás hiányában célozni íjjal és dobófegyverrel? Régóta ígérgette már több mindenki, de már unom, hogy 30 méterről nem tudok egy céltáblát eltalálni íjjal... Razz Vagy legalább egy technikát mutatni rá a Combat Workshopon, ami alapján már magam is tudok gyakorolni?

Augur

Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Kaposvár
Registration date : 2010. May. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Május 31, 2010 1:32 pm

Ellenem lazán lehet pajzs ütni, ha nálam van pajzs, akkor arra ütni/rárúgni. illetve Ashival mi szoktunk jó kis pajzsos küzdelmeket tolni, volt már rá példa, hogy akkorát rúgott rá, hogy hátracsúsztam, és féltérdre mentem tőle. Azok viccesek. Én amúgy is úgy vagyok vele, hogy ellenem inkább a felszerelésre vigyázzon az ember, nem rám.

Gem

Amit a két kardról mondasz, az igaz bármilyen kombinációra. Szóval ez csak brélengetés volt a részedről, a te technikád mellett. Wink
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Május 31, 2010 1:39 pm

"láttam már rá példát...illetve ezek változó kombinációjában" Mivel a felsorolásban alapvetően szerepel több kardféle és nem kardféle is ezért gondoltam felesleges tovább fejtegetni hogy nem csak a két kardra igaz hogy gyakorolni kell, méghozzá sokat Wink De csak a te kedvedért javítom két fegyverre Wink
Megjegyzem én véletlenül sem tudok két fegyverrel harcolni, ilyet nem is állítottam soha. A balomat csak félreütésre használom akár bucklerrel akár puszta kézzel (ezért is nem megy úgy a másfélkezes ahogy szeretném, jobban megszoktam hogy a két kezem külön mozog), esetleg ha a jobbom kötésben van akkor ütök be oldalra vagy arcra bucklerrel. Két fegyvert igencsak elvétve használok, esetleg egy tőrt szorítok bal alkarhoz de azzal is csak félreseprek.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Május 31, 2010 3:37 pm

Én úgy értettem, hogy az összes technikához/fegyverhez gyakorlás kell, nem csak a két fegyverhez... Very Happy
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Május 31, 2010 3:49 pm

Akkor én értettem félre, mea culpa, egyébként való igaz. Viszont én úgy tapasztaltam hogy a két egykezes fegyver használatához aránytalanul több idő és gyakorlás szükséges mint egy darab fegyver forgatásához.

Jelenleg erősen gondolkodok egy bidenhänder larp safe kialakításán, csak sajnos rájöttem hogy nem lesz egyszerű a dolog, mert vagy indokolatlanul mennyiségű poli emgy rá amitől igen bután fog kinézni, vagy nem lesz elég hosszú, vagy a szilárd mag nem lesz elég hosszú, ami rövidtávon a poli törését és masszív belengést/elhajlást fog eredményezni. Egyelőre az olaszos bidenhänder tűnik egy reális kompromisszumokkal járó megoldásnak, igaz, a mintául szolgáló fegyvernek pont a tipikus bidenhänder hossza nincs meg, ellenben baráti kinézetet lehetne adni neki Very Happy És nem utolsó sorban rámehet töméntelen mennyiségű poli úgy, hogy gond nélkül tudom tartani az eredetivel a hasonlóságot Smile
Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Normal_Zweihandschwert_1500
Ennek a drágaságnak körülelül 125 centi a teljes hossza, viszont ehhez egy embertelen széles penge társul (tőnél kb 20-22 centi) ami egy egészséges disznógyilkoló súlyt ad neki. Ettől lesz ez a kard a kb másfélkezes kard hossznak megfelelő mérete ellenére kétkezes. A penge szélessége pedig ténylegesen töménytelen mennyiségű poli felpakolását teszi lehetővé Very Happy
Bár a keresztvas még gondolkodásra szorul, azthiszem azt már meg fogom tudni oldani.


A hozzászólást Gem Kapocs összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 31, 2010 4:10 pm-kor.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Augur Hétf. Május 31, 2010 3:57 pm

Na, itt akartam egy okosságot írni, de kérdés lett belőle. Mennyi az elfogadható hajlékonyság egy fegyvernél? Nem feltétlen engedélyezhetőség szempontjából kérdezem, de mettől számít kezelhetetlennek, használhatatlannak vagy olyan hajlékonynak, ami pofátlanság már (pajzs mögé be lehet nyúlni vele egy suhintással)? A kétkezes kard magja üvegszálas-vas-féleség, mázlim volt vele, találtam egy régi gyerekíjat valahonnan az ősidőmből, és az lett feláldozva rá. Van benne egy kis rugó a mag miatt, de szerintem pajzs mögé nem lehetne vele behajlítani. Maga a mag egyébként nagyon vékony, izomból ütés esetén is csak a poliréteget lehet érezni.

Augur

Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Kaposvár
Registration date : 2010. May. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Május 31, 2010 4:07 pm

Visszaolvasva tisztázzuk: A tipikus kétkezes kard kb ekkora
Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Bidenhaender-abb1
Visszakerestem, jól emlékeztem hogy ide írtam az általános méretezéseket:
Messer/Egykezes kard-> másfélkezes kard/kriegmesser-> fattyúkard/kriegmesser-> Bidenhänder/kriegmesser

Ha méretbeli sorrendet akarunk felállatani az kb így néz ki, de erősen vannak átfedések és mindegyik alól vannak kivételek. A fattyúkard (bastard sword) pengéje nem sokkal hoszabb a másfélkezesénél (max 10 centi) a markolathossz pedig a másfélkezes és a kétkezes kard között van (kétkezes fentebb leírt méret, másfélkezes pedig alkarhossz) tudomásom szerint úgy szokták bemérni hogy alkar + tenyér (ujjak nélkül).
A kriegmesser azért került oda mert mésfélkezes mérettő a bidenhändernél is nagyobb dögökig sokfélét találtak.

Megj.: A fegyver típusát NEM a mérete adja meg, tipológiailag a felépítés és az arányok alapján osztályozunk.

Kilengésre: A valódi kardoknak is van kilengése. Ha egy normális erejű ütésnél a penge nem hajlik meg látványosan és nem rezeg utána huzamosabb ideig, akkor belefér. Pajzs mögé azért semmiképp ne akarjunk így benyúlkálni és az ellenfél kardjának megkerülését is hanyagolni kellene ilyen módszerrel szerintem Very Happy

Bidenhändert tovább gondolva, lehet hogy az általam ódzkodás tárgyának nyilvánított PVC csőhöz leszek kénytelen nyúlni, de ha lesz időm, pénzem és energiám akkor letesztelem mit tud az elképzelés.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Augur Hétf. Május 31, 2010 4:15 pm

Bocs, tudom, hogy egy normál kétkezes kard kb mit takar. Very Happy De nekem ez a kard akkor is kétkezesként van elkönyvelve már... Smile
(Egyébként félelmetes, hogy az első larp mennyire meghatározza a többihez való hozzáállást. Ott volt kikötve, hogy kétkezes kard max másfél méter. Szerkesztés: "Az első élmények egy eseményhez")

Augur

Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Kaposvár
Registration date : 2010. May. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Május 31, 2010 4:22 pm

Segáz, csak a tipológiára sajnos háklis vagyok Very Happy Akkor egyezzünk ki fattyúkardban Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Augur Hétf. Május 31, 2010 4:30 pm

Rendben... Smile Éngemet kérem nem megszólni, mint emlegettem én leginkább csak használom a fegyvert, de nem értek hozzájuk ilyen szinten egyébként. Smile Össze kéne dobnom még valamit, hogy a nyáron, ha megyek larpokra, ne egy fegyverre támaszkodjak, lehetőleg legyen legalább 2-3 fegyverzetem, de hát, még dönteni se nagyon tudtam, hogy mi legyen még... Smile Esetleg javaslatok?

Augur

Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Kaposvár
Registration date : 2010. May. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Hétf. Május 31, 2010 4:49 pm

Nem kell feltétlenül az ember minden kezének mindig foglaltnak lennie, ezt sokan elfelejtik. A legtöbb karakterhez szimplán egy darab másfeles vagy egykezes kard, vagy egy darab messer az simán elég, hiszen nem feltétlenül háborús helyzetben leledzik a karaktered - őszintén szólva én mindig is kicsit butának tartottam a folyamatosan háborúhoz öltözött, ha nem is a kardjukat kezükben, de pajzsukat mindenképp kézben hordó "városi polgárságot" Smile

Ja, és legyen tőröd. Egyrészt az is passzol bármihez, másrészt gyakorlatilag bármikor jól jön.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Május 31, 2010 4:53 pm

Ez így van Very Happy Ráadásul egy tőr vagy kés pofátlanul jól tud jönni assasination akcióknál Twisted Evil
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Augur Hétf. Május 31, 2010 5:08 pm

Tőröm van, de kicsit bután néz ki szerintem. Very Happy Bár legalább felismerhető. Mellesleg, gondoltam az 1 darab egykezes, vagy másfél kezes kardra is. Én inkább szerepjátékos vagyok, ellentétben pár ismerősömmel, akik ha tehetnék, még a se+++kből is fegyver lógna ki. Razz Most egyelőre a Combat Workshopra tervezek, bár gondolom, lesz ott fegyver elég, azért szeretnék sajáttal is "villantani". Smile Meg mint mondtam, nem akarok 1 felszereléshez kötve lenni, ez alatt azt értettem, hogy egy alkalomra ezt viszek, a másikra azt, nem hogy játék közben cserélgetek... Smile

Assassinkodni még nem próbáltam nagyon, de tetszene... Very Happy
(EDIT: Bocs, hogy ide írok, de úgy néz ki ide figyeltek: a Kapos LARP témakörbe nem figyeltek, nem tudtok válaszolni hirtelen, vagy csak a "Menjen már a francba ezzel" határán vagytok vele? x) )

Augur

Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Kaposvár
Registration date : 2010. May. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Hétf. Május 31, 2010 5:14 pm

Fegyveres témára aki ide írogat általában komolyabb elgondolkodás nélkül is tud mondani valamit, míg egy sztorielemzés egyikőnknek se megy kisujjból.

Egyébiránt, a szerepjátékosságnak és a fegyverek mennyiségének semmi köze egymáshoz, toltam végig egy larpot kilenc rejtett fegyverrel is, ha egy karakterhez sok fegyver kell, akkor egy karakterhez sok fegyver kell Very Happy
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Augur Hétf. Május 31, 2010 5:20 pm

Értsd rá... Very Happy Larp tapasztalatom ugyan nekem nincsen, de szeretem a változatosságot, kipróbálnék egy állig fegyverzett harcost, egy olyan fejvadászt, aki egy karddal meg pár dobótőrrel elvan (feltéve, ha tudok célozni ugye x)), de lennék nagyszájú trubadúr is, aki inkább esik kel, meg szájhősködik mint harcol... Szóval a lényeg: értsd rá... Very Happy A seggükből is fegyver lógna viszont arra vonatkozik, hogy MINDIG mindenhová teljes fegyverzettel mennek, még a kis- és nagyobb dolgaikat végezni is... Razz

Szerk.: Alapvetően azonban jobb szeretem a taktikásabb karaktereket, akik inkább beszélnek, vagy csapdát állítanak, mint mindig harcolnak.


A hozzászólást Augur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 01, 2010 3:35 pm-kor.

Augur

Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Kaposvár
Registration date : 2010. May. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Május 31, 2010 5:22 pm

Lsd tavalyi fallout, ami MINDIG nálam volt: 1 shotgun 1 pisztoly 1 kukri 1 túlélő máretű kés, 5-6 kisebb kés. Van amikor sok fegyver kell Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Augur Hétf. Május 31, 2010 5:59 pm

Very Happy Kérlek ne emlegessétek az AS jellegű rendezvényeket... Very Happy Azok nekem egyelőre nyálcsorgatás szintjén van.. Smile

Augur

Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Kaposvár
Registration date : 2010. May. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Spectre Hétf. Május 31, 2010 8:57 pm

150 centi egy kétkezes kardnak? Szerintem simán belefér. Nem volt az összes kétkezes kard reneszánsz kétkezes Razz

Gem: javaslom, hogy kombináld a PVC csövet fa maggal. A Prakti kezdetű kereskedésben lehet kapni 25mm-es nyomócsövet (igaz, nem rövid, de legalább sok kardot lehet belőle készíteni), azt méretre vágod (mondjuk kétkezes esetén olyan 80-90 cm, egy méternél semmiképp ne legyen több), majd keresel egy megfelelő vastagságú és hosszúságú fa magot (megfelelő vastagság, ha épp megszorul rajta a PVC cső). Láng fölött óvatosan hevíted a PVC-t (bár ha van hőlégfúvó, azzal lehet, egyszerűbb), majd finoman ráhúzod a fa magra, amíg engedi (ez olyan 15-20 centi lesz). A találkozásnál többször végigtekered szigszalaggal, a PVC cső elejét lezárod (én fakötésű alátétet szoktam használni erre a célra ), majd azt is végigtekered egyszer. Innen már folytatod, mintha sima mag lenne.
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Május 31, 2010 9:32 pm

Fegyvertelenség:
A legjobb szerepeimet/sikereimet felét úgy értem el, hogy fegyver nélkül mentem az adott larpra.
(Lásd Fallout, Rivergard 3)
Ahol meg szintén sikereket értem el (és jól éreztem magam), ott 1 másfeles kard és 4 dobótőr volt nekem (Krualda nemtudomhány), illetve egy lochaber, amit a második karakterem már meg sem bírt emelni, így ő fegyvertelen volt. (Demgardi krónikák - cell 5.)

És még mindig azt az elvet vallom, hogy a legnagyobb fegyver, az intrika, és a beszéd. Wink
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Hétf. Május 31, 2010 9:35 pm

Ez biztos tök jó, de ez a topik arról szól, hogy mi van akkor, ha anyagi formát öltött polis fegyverre van szükséged larpra Razz
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Jún. 01, 2010 10:25 am

Spectre írta:150 centi egy kétkezes kardnak? Szerintem simán belefér. Nem volt az összes kétkezes kard reneszánsz kétkezes Razz

Gem: javaslom, hogy kombináld a PVC csövet fa maggal.

Ezért is írtam oda hogy TIPIKUS kétkezes Very Happy Amit linkeltem kép, az is kétkezes, mégsincs 130 centi.
A PVCre meg leírtad egy az egyben amit kipróbálni szándékoztam Very Happy Bár én úgy 10-15 centis ráhúzást és max 60 centi túllógást terveztem. Smile
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Augur Kedd Jún. 01, 2010 3:33 pm

Smile Van még kérdés: láncos buzogány és hasonló fegyverek mennyire jellemzőek live rpg-re? Ha használhatóak, a lánc és a fej miből van általában, mi elfogadható?

Augur

Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Kaposvár
Registration date : 2010. May. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Jún. 01, 2010 4:32 pm

Használni szokták, hogy a tényleges használathoz köze nincs a dolognak az más kérdés. A fej anyaga szivacs vagy szövetlabda, a "lánc" valamilyen nemrugalmas de viszonylag puha szövet.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 6 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 29 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 17 ... 29  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.