LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fegyverek - a virslitől a latexig

+26
Cyrrian
Dorten
Nirwastir
Denegra
Morwina
Felanos
Iffar
Pangloss
Ahriman
Deman
Mordor
Magitor
Eglar
Augur
belzee
Andrew
Lobster
Tani
Lorin
Damien-Maelstrom
Árnybíró
Gem Kapocs
Spectre
Ashi Valkoinen
Sonir Norend
Kildar
30 posters

14 / 29 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Next

Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Mordor Szomb. Nov. 06, 2010 5:07 pm

Na, most már tényleg nincs sok hátra, csontberakás eszméletlen jól sikerült:
Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 PB060008
Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Th_PB060004Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Th_PB060007Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Th_PB060005

Mordor

Hozzászólások száma : 113
Age : 39
Registration date : 2010. Jun. 25.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Hétf. Nov. 08, 2010 2:14 pm

Mordor

Szépen néz ki a számszer, de kb milyen erős is lesz?

Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Mordor Hétf. Nov. 08, 2010 9:38 pm

25 font...
De mivel a húr hosszától függ(kivéve, ugye a túl hosszú=hülyén néz ki; rövid=véglegesen elgörbíti a kart), olyan amilyet akarok, az említett határokon belül...

Mordor

Hozzászólások száma : 113
Age : 39
Registration date : 2010. Jun. 25.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Hétf. Nov. 08, 2010 9:49 pm

Túl hosszú? Ostrom számszerek pl amik ből van másfél méteres példány is pár ezer fontocskával (vagy pár tízzel is) XD
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Mordor Hétf. Nov. 08, 2010 10:05 pm

Magitor írta:Túl hosszú? Ostrom számszerek pl amik ből van másfél méteres példány is pár ezer fontocskával (vagy pár tízzel is) XD
A húrról, nem íjkarról, számszer-tusról... van szó.

Ereje úgy lesz "belőve", hogy amikor a kengyel és a kar is fel van kötözve, a kengyelnél fogva felakasztom valahova. Karjaira a 25 font felét akasztom; vízzel töltött palackok formájában.
Ezután csak le kell mérni a húr hosszát(persze úgy, hogy a dió mögé érjen). Mivel a húr nyúlik is, garantáltan gyengébb lesz valamivel. Esetleg, ha túlzottan gyenge lesz, újat lehet csinálni. Vagy azt is lehet tesztelni, hogy 10 centi húr mennyit nyúlik 25 font alatt. Ezt is bele lehet számolni... Wink


A hozzászólást Mordor összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 09, 2010 1:30 pm-kor.

Mordor

Hozzászólások száma : 113
Age : 39
Registration date : 2010. Jun. 25.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Kedd Nov. 09, 2010 10:27 am

Ja jó, nem az olvasással van bajom, az értelmezéssel. Bocsesz
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Kedd Jan. 04, 2011 9:18 am

http://www.plastidip.de/hu/termekek.php?prodid=2 megvan a folyékony gumi, nem olcsó de megéri nagyon!
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Kedd Jan. 04, 2011 9:13 pm

Magitor írta:http://www.plastidip.de/hu/termekek.php?prodid=2 megvan a folyékony gumi, nem olcsó de megéri nagyon!

Pont tegnap néztem hogy a Legalmasters főoldalán is ki van írva hogy folyékony gumi eladó. Amúgy Magitor ha nincs szükséged egy egész dobozra akkor vehetnénk ketten is egy flakonnal.
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Szer. Jan. 05, 2011 9:15 am

Lorin írta:
Magitor írta:http://www.plastidip.de/hu/termekek.php?prodid=2 megvan a folyékony gumi, nem olcsó de megéri nagyon!

Pont tegnap néztem hogy a Legalmasters főoldalán is ki van írva hogy folyékony gumi eladó. Amúgy Magitor ha nincs szükséged egy egész dobozra akkor vehetnénk ketten is egy flakonnal.

Magitor: Ha tudsz szerezni extrajó minőségű Polit is, akkor társulok én is: egy Gladius, egy lándzsafej és egy saxon axe erejéig! (kb ez lehet egy fél flakon?)
A fehér szín érdekel, ha ez releváns...
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Szer. Jan. 05, 2011 12:28 pm

Jauvan nekem 1 flakon tuti kell, mert kocsira is akarom többek közt applikálni. De akkor mi lenen ha nem fújósra ölnénk a pénzt hanem vennénk egy tégelyeset, amit hígitunk, nekem van modellszóró pisztolyom meg egy teli flakon hajtógázam hozzá, meg kompresszort is tudok tákolni akár hozzá és szépen azzal oldanánk meg, meg elsotanánk a költségeket megfelelően?
bár árban nem biztos h megéri mert 350g tömény belőle 5590 plusz 1490 a hígitó, 1500 a posta így 8580 pénz vagy 2 flakon areoszolos ami 622g és 10880 ft, nem tudom hogy érné meg jobban, bár lehet hogy 1 sima areo elég lenne egyenlőre. Akinek van affinitása hozzá segíthet Debrecenben keresni!

Ui: Hja és én feketét akarok venni mindenképpen, mert autó műanyag részeit is akarom kezelni vele, meg a AS fegyvereim bizonyos részeit.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Andrew Szer. Jan. 05, 2011 1:28 pm

Az itt lévő dolgokat is nézzétek meg, hátha van hasonló - hogy legyen összevetni valamivel.
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Szer. Jan. 05, 2011 7:46 pm

Magitor.
Nekem is fekete kéne. Mikor akarsz majd rendelni? (mert jelenleg a laptopom miatt eléggé a 0 felé tendál az egyenlegem...) Mert gondolom már akkor is spórolunk vele egy kis szállítási költséget ha egyszerre rendeljük.
Amúgy az Andrew által linkelt oldalon valaki talált árat? Vagy ezt külön kell megkérdezni mailben?
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jan. 05, 2011 8:49 pm

Az Andrew féle linken szereplő termékeket tudtommal nemigazán árulják emberi árban.
Szállítási költségen leginkább úgy tudtok spórolni hogy megmondjátok mi kell, kinéztek egy pesti boltot ahol van személyes átvét és megkértek egy kedves pesti embört hogy ugyanmár eküditek a pénzt menjen be vegye meg küdje el postán Razz
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Szer. Jan. 05, 2011 9:20 pm

Gem Kapocs írta:Az Andrew féle linken szereplő termékeket tudtommal nemigazán árulják emberi árban.
Szállítási költségen leginkább úgy tudtok spórolni hogy megmondjátok mi kell, kinéztek egy pesti boltot ahol van személyes átvét és megkértek egy kedves pesti embört hogy ugyanmár eküditek a pénzt menjen be vegye meg küdje el postán Razz

Ezt vehetjük ajánlatnak kedves pesti ismerősünk? Very Happy
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Csüt. Jan. 06, 2011 10:16 am

Hmm 1190 forint 3 kilóig a futárszolgálatos kiszállítás a Plasti Diptől, kiskereskedelemmel is foglalkoznak, szal lehet gondolkodni rajta, Akar valaki rajtam kívül rendelni? Nekem egy flakonra biztos szükségem van.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Csüt. Jan. 06, 2011 7:04 pm

Magitor írta:Hmm 1190 forint 3 kilóig a futárszolgálatos kiszállítás a Plasti Diptől, kiskereskedelemmel is foglalkoznak, szal lehet gondolkodni rajta, Akar valaki rajtam kívül rendelni? Nekem egy flakonra biztos szükségem van.

Attól függ mikor akarod rendelni. Jelenleg ugyanis tényleg nincs pénzem, de 15.-én fizetés.Razz
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Csüt. Jan. 06, 2011 7:33 pm

Lorin: Tipp volt, de akár megoldható. Én még januárban tervezek menni Db-be, úgyhogy akár a teljes pk-t is meg lehet spórolni ha jól jön ki a dolog.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Hétf. Jan. 10, 2011 12:07 am

Magitor, légkompresszor és szórófej van kéznél;)

-tudod, édesapám asztalos műhelyében!-

belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Hétf. Jan. 10, 2011 1:34 am

Belzee írta:Magitor, légkompresszor és szórófej van kéznél;)

-tudod, édesapám asztalos műhelyében!-


Leo,
Neked nem lenne kedved valami kis közös barkácsolós napot tartani? Csak mert most már (hogy a teszkós sátram megadta magát és van rengeteg sátorlécem Very Happy) én is csinálnék egy olyanféle fegyvert amilyeneket te szoktál. Le is írhatnád, de szerintem egyszerűbb ha nem magamtól jövök rá a kis veszélyfaktorokra hanem mondjuk van mellemet valaki aki már csinált olyat. Razz
Szóval ha lementek a vizsgáim (leghamarabb 20, legkésőbb 27.-e ezen hónapan) akkor csaphatnánk egy ilyen közös dolgot. Addigra meg tudunk szerezni ilyen folyékony ragacsot.

Gem
OK, megbeszélem a többiekkel aztán majd értesítelek, és előre is köszi! Egyébként mikor tervezel lejönni? Csak hogy ne fussak ki az időből...
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Hétf. Jan. 10, 2011 8:58 am

Nem oda a lovakkal eddig úgy fest hogy mindenképp "postázzák" a holmit nincs kisker boltjuk. És ugyanannyi ha Bivajtolnádba viszik vagy Pestre, de lehet kapni modellboltban is Pesten.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Hétf. Jan. 10, 2011 9:24 pm

OK! 22 utáni hétvégén szombaton POLI-BATON nap a Portörő rezidencián!
cuccot mindenki hozzon, szerszám helyben alapanyag batyus megoldással én csak egy gladiust akarok összedobni jelenleg, de magyarázni jó lesz az is!
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Mordor Hétf. Jan. 24, 2011 7:10 pm

Hali!

Folytattam a számszert, minden része összeilleszthető, a dión kell még faragni, hogy a vesszőt bele lehessen rakni...

Tus, bak teljesen kész, csiszolva 100'; 180' papírral, ma szivaccsal bevizezve, holnap jön még egyszer 180', és egy 320'(utóbbinak szerintem tölgy esetén nem sok értelme, de hátha szebb lesz tőle). Ezután beolajozom naponta 2×, hétvégén viasz és lenolaj 2/1 arányú összeolvasztott keverékével lenne kezelve. Csakhogy nem nagyon találok googli barátommal olyan boltot Budapesten ahol tömbösítve max. negyed kiló kapható...
Tud esetleg ilyen üzletet valaki? Nem lényeges, hogy finomított, 'biböfisz-elfingisz'-szel kezelt legyen... Very Happy

Mordor

Hozzászólások száma : 113
Age : 39
Registration date : 2010. Jun. 25.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Spectre Hétf. Jan. 24, 2011 8:21 pm

Ha paraffint akarsz, azt gyógyszertárban vehetsz méregdrágán. Ha pl. méhviaszt, azt gyertyakészítőknél kell nézni.
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Mordor Hétf. Jan. 24, 2011 8:23 pm

Spectre írta:Ha paraffint akarsz, azt gyógyszertárban vehetsz méregdrágán. Ha pl. méhviaszt, azt gyertyakészítőknél kell nézni.
Paraffin nem jó, méhviasz sárgásbarna színe is bele van kalkulálva...
Állítólag 1000HUF/kg árért lehet méhészektől beszerezni, van is ötletem, de nem Budapesten...

Mordor

Hozzászólások száma : 113
Age : 39
Registration date : 2010. Jun. 25.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Mordor Hétf. Jan. 24, 2011 8:41 pm

Megvan!What a Face

1094 Budapest, Ferenc krt. 37. 215-1750 (méhviasz)-ez egy méhészbolt....

Mordor

Hozzászólások száma : 113
Age : 39
Registration date : 2010. Jun. 25.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 14 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

14 / 29 oldal Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 21 ... 29  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.