LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

+16
Morwina
Magitor
Augur
Lobster
Eglar
belzee
Spectre
Andrew
Damien-Maelstrom
Nirwastir
Bexter
Gem Kapocs
Sonir Norend
Ashi Valkoinen
Ichigo
Kildar
20 posters

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Jan. 25, 2011 8:00 am

Nem olcsó de minden igény kielégítő megoldás: keresni fémnyomót, megbeszélni mit akartok az éármére, belepréseli, kiüti. Feles-egyes hidegenhengerelt lemezből elég tartós is lesz.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Magitor Kedd Jan. 25, 2011 9:01 am

Lobster írta:

Jah, ofkórz kritérium az is hogy ne legyen balesetveszélyes vagy mérgező, ergo az éleshegyes cuccok kizárva, meg pl az ólomból öntöttek is Smile
Mivan?Öntéssel éles, meg hegyes? OMG. Ólom már mé' lenne mérgező ezen a szinten? Akkor ennyi erővel pl a warhammer figurák is egészségre veszélyesek, mert az is ólom, ahhoz is ugyanúgy hozzáérsz. Addig az ólommal nincs gond, ameddig nem finom por formájába van, és nem szipákolod tüdőre, gyomorra, Az hogy valaki játékon rágcsáljam szopogatja, vízbe rakja is issza a vizet az meg is érdemli, egyébiránt, meg szinte semmi. Felmenőink, évtizedekig ittak ólomcsöves vízből, mégsem haltak meg instant se, meg rövid időn belül se ettől.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Lobster Kedd Jan. 25, 2011 9:24 am

Magitor. Ki mondta hogy öntéssel éles? Te hol olvastál ilyet?

Ólomtéma: http://index.hu/gazdasag/magyar/2011/01/23/olomonto_keszletet_arult_a_lidl/

Ennyi erővel mondhatnám azt is hogy használjunk kénsavat potionnek, mert aki magára önti vagy megissza az meg is érdemli. Tudtommal MINDEN esetben arra törekszünk, hogy csökkentsük a balesetveszélyt.
Egyébként a warhammmer figurák és az ólomból öntött érmék között az egyik fő különbség, hogy a figurákat nem fogod az erszényedbe/zsebedbe bedobálni és úgy rohangálni napokon át hogy egymást dörzsölik.
A másik pedig, hogy azok eleve nem full ólomból hanem ötvözetből vannak, tehát messze nem lesz szobahőmérsékleten gyorsan kopó.
A felmenőink és az ólomcső viszonyát meg inkább ne forszírozzuk, mert a még felmenőbbeink meg kőbaltát használtak, ergo a hülye vaskardjaink mekkora baromságok már Smile
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Jan. 25, 2011 9:42 am

Megjegyzem pont a nehézfém mérgező jellege miatt a WH figurákat már jó ideje nem ólomból hanem un. fehérfémből öntik What a Face (Ami meg 5, max 10% ólmot tartalmaz, a maradék ón és antimon vagy horgany, de ez is cask az ólom alapú fehérfémre igaz, az újabb szériás figurákat már ón alapú fehérfémből öntik, aminek a nagyobb része horgany vagy antimon és réz, az ón itt is olyan 5-10%)
Látszik hogy az utóbbi időben nem próbáltál saját anyagával figurát pótolni Very Happy Az ólmot bevágod a serpenyőbe és jóvilág, bármit ki tudsz vele pótolni, klubban a serpenyőn előbb repedt szét a teflon bevonat minthogy a fehérfém megolvadt Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Lorin Kedd Jan. 25, 2011 9:54 am

Lobster

Valóban elég nagyok, körülbelül akkorák mint egy százas. De tekintve hogy voltak azért fél tenyérnyi tallérok is, forgalomban ez még igen kispályás érme. Egyébként mi körülbelül egy napig használtuk eddig őket ezért nem nagyon voltak letesztelve, de dörzsölésre a festék (legalábbis amit én használok az) nem jön le. Legfeljebb ha késsel vagy más elég éles cuccal karcolgatod.
A nagy mennyiségű nehézkes elkészítésre pedig két megoldás van.:
- vagy egyedül kell elszórakozni vele sokáig
- vagy be kell szervezni pár arra alkalmas embert és közösen több cuccot lehet legyártani kevesebb idő alatt.
Bár megfelelő embert találni nagyon nehéz Very Happy.
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Kildar Kedd Jan. 25, 2011 9:57 am

2007-ben az aranyszínűre festett fém csavaralátétek három nap után már csak nyomokban voltak aranyszínűek. Dörzsölésre valóban nem jön le a festék, probléma főleg ott van, hogy amikor az ember erszényében összeverődnek meg ilyesmi, az inkább hasonlít a késsel kapargatásra mint a kézzel dörzsölésre.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Jan. 25, 2011 10:01 am

Szerintem ólom helyett csináljuk sárgarézből. Razz
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Morwina Kedd Jan. 25, 2011 8:27 pm

Egy kérdés kovácslelkületűeknek: tudna-é nekem valaki tűzpattintót csinálni? valami ilyesmit:
Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Images?q=tbn:ANd9GcSfBptcoG2xrxoDn0T2jG3vLmKACTGs4Yx8xhus3vUFjCtPWxd3hg&t=1 Illetve ha nem, ötlet, hogy honnan szerezhető be?
Morwina
Morwina

Hozzászólások száma : 30
Age : 37
Tartózkodási hely : BP
Registration date : 2010. Dec. 05.

http://morwina.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Lorin Kedd Jan. 25, 2011 8:37 pm

Ashi Valkoinen írta:Szerintem ólom helyett csináljuk sárgarézből. Razz

Az elég drága mulatság lesz.

Jah am ma jutott eszembe hogy amennyiben valaki mégis akar papír pénz és sokat akkor annak a legyártásában tudok segíteni.

Kildar
Hát ezt még én tényleg nem próbáltam ki, de majd megnézem az enyéim milyenek lettek 1 nap játék után. (persze az még mindig csak 1 nap .Razz)
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by belzee Szomb. Jan. 29, 2011 10:06 am

Sárgaréz nem olcsó de ha nem feltétlen a kerek pénzben gondolkodtok (négyzetes pl.) akkor gyorsan megoldható, egyedivé tétele kalapács/üllő/mintaeszköz ráverő-forma alapon munkaigényes de szép megoldás lenne!

de a legnagyobb hülyeség a pénzzel foglalkozni ennyit, ha nincs igazi vásárlóértéke, ez a dolog amiért egy arany kevesebbet ér mint egy alma vagy dióbél darab...
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Lobster Szomb. Jan. 29, 2011 4:38 pm

Lorin: a papírpénz általában elég gyengécske összhatást eredményez, különösen egy fantasy játékon. Szvsz nem utolsó szempont, hogy az erszényemben igenis csörögjenek azok az érmék Very Happy Vszeg emiatt sem szeretem az ilyen fa-gipsz-műanyag megoldásokat...

Belzee: csak ott nincs vásárlóértéke a pénznek, ahol nincs mire értelmesen elkölteni. Szerencsére a LarpHaTáros rendezvények többségén bizony nagy érték a pénz is Very Happy
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Lorin Vas. Jan. 30, 2011 12:22 pm

Lobster írta:Lorin: a papírpénz általában elég gyengécske összhatást eredményez, különösen egy fantasy játékon. Szvsz nem utolsó szempont, hogy az erszényemben igenis csörögjenek azok az érmék Very Happy Vszeg emiatt sem szeretem az ilyen fa-gipsz-műanyag megoldásokat...

Igen tudom, én se vinnék örülnék a papírpénznek, de gondoltam szólok, mert biztos vannak nálam elvetemültebb emberek.
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Márc. 22, 2011 2:51 pm

megjegyzés: nekem van itthon pont erre a célra szánt fuckload of 1 és 2 forintosom és asszem tudok még szerezni. Fuckload az valahol 100 körül van SI mértékegységben asszem.
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Márc. 29, 2011 11:48 pm

Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Épületek

Témanyitás by Nirwastir Kedd Júl. 05, 2011 5:58 am

Egyébként Razakellel közvetlenül DK után nagyon okosnak éreztük magunkat, ezért kitaláltunk pár dolgot, amit esetleg ki lehetne próbálni további építések során:

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 65566_www.kepfeltoltes.hu_

Lehetséges, hogy kicsit spanyolviasz-hangulatú lesz a dolog, ezesetben vegyétek úgy hogy nem mi találtuk ki csak emlékeztetünk rá.

Jelmagyarázat:

ez a típusú épület minimálisan négy cöplöt és egy darab ponyvát igényel. Két cöpöl (a bejárat felől) magasabb, kettő alacsonyabb (nem kell sokkal alacsonyabb legyen), és ezekre van kifeszítve (pl szögelve) a ponyva. Ha ez megvan, a falakat megcsinálhatjuk ilyen falvédő szerű 'szőnyegekből', aminek a lényegei hogy sok kis ergya ágat (pl a leírtott bodzát, meg a nemszétkorhadt vékonyabb ágakat) egymás mellé kötözünk, esetleg két egyenes rúdra, és ezt tesszük oda falnak.

Miért jó ez szerintünk:

- mozgathatóak a falak
- lefolyik a víz hátul, mert valóban ki van feszítve a ponyva (a mostani gierbeugrba tetőkön (kivéve a Gárdistához címzett fogadóét, az klassz lett) macerásabb elhelyezni a ponyvát, és a gyűrődések miatt kevesebb is jut belőle)
- ha ügyeskedünk, gyárthatunk előre gúla alakú tetőt is öööö pl. bambusz segítségével
- szabályosabb formája lesz az épületeknek
- nagyobb épület esetén több cöpöl bevonásával lehet bővíteni
- azoknak is munkát ad, akik nem cöplöt ásnak - mert a falakat is el kell készíteni.
A mostani építésen leginkább az volt a gond, hogy nem sok mindenki talált magának nagyobb volumenű, hosszabb munkát (énmagam mondjuk pont kivétel vagyok az utcatáblákkal meg cégérekkel), viszont az ilyen fal elkészítése az lenne. Sőt, még ablakokat is tudnánk így működni.
Még egy kép a falról: http://kepfeltoltes.hu/110705/55665_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nirwastir
Nirwastir

Hozzászólások száma : 327
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. May. 03.

http://zgraph.casthaste.net

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Júl. 05, 2011 6:45 am

Ha már falat tuningolni akarunk csináljuk rendesen.
Kellenek a fő cölöpök, meg vékonyabb ágak fosásig. Plusz vadászni kell indokolatlan mennyiségű vesszőt (minnél frisebb annál jobb) és lehet kezdeni fonni. Nem egy nagy ördöngősségre kell gondolni, a vékonyabb ágakra kell felfűzni a vesszőket egy elöl-egy hátul szinten. Ez elég zárt falat ad, nem nagy meló megcsinálni, bár kicsit időigényes nagyobb felületek kivitelezése. Keretbe fonva mozgatható, ha elég sűrűre van fonva sok víz nem megy át rajta, szélárnyékot ad és nem igényel további anyagot.
Igen, baromi melós.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Nirwastir Kedd Júl. 05, 2011 7:02 pm

A tatabányai terepen amennyire én tudom, könnyen használható vessző (fűzfa meg nyírfa) nincsen, legalábbis én nem tudok róla, főleg meg nem annyi, hogy ilyen sok ölnyit szedjünk össze belőle. Egyébként támogatnám és szívesen fonnék meg tanítanék akárkit fonni, csak tényleg nem láttam erre a célra használható növényt.

Meg nem tudom, mennyire szednék le az erdészek ilyesmiért (nagy léptékű vessző begyűjtése) a fejünket, úgy tudom most is csak hulladékfából dolgozhatunk. Ashi?

Talán az út mellé betelepült nád lenne hasznos, de azt meg a mostaninál fejlettebb állapotában kéne használni, nem? Nádat lehet fonni/szőni, ugye jól emlékszem?

Nirwastir
Nirwastir

Hozzászólások száma : 327
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. May. 03.

http://zgraph.casthaste.net

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Júl. 05, 2011 7:07 pm

én már mondtam ashinak hogy telepítsünk néhány bálványfát az erdőbe hogy aztán kiírthassuk őket. Akarom mondani valakik telepítenek bálványfát az erdőbe akiket utána utálni fogunk ezért de azért kiírtjuk és felhasználjuk ha már van
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Júl. 05, 2011 8:02 pm

Sajnos az építkezéseket egészen más oldalról nem folytathatjuk az általatok vázolt minőségben. Az épületek megmaradásának feltétele, hogy a z erdőben mozgó vadállomány természetes mozgását ne gátolják. Nyilvánvaló, hogy egy ágakból összetákolt fal nem, de egy szőtt, sárral tapasztott fal már gondot okozhat ebből a szempontból.

A probléma kiküszöbölésén dolgozom, az erdő megvásárlásának gondolata sem kizárt részemről (éljenek a geofizikus ösztöndíjak).
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Júl. 06, 2011 6:56 am

Természetvédelmi területet megvásárolni? Ez érdekes gondolat, kifejthetnéd bővebben.
Az ágakból összeállított fal a nagyobb állatok mozgását ugyanúgy akadályozzza imho, de nem tudom pontosan hogy területkezelőként miben egyeztél meg a tulajdonosokkal/fenntartókkal. Viszont a fonott falak nagy előnye ahogy le is írtam hogy keretes szerkezetben is össze lehet őket állítani, játékon kívül le lehet venni őket, így egy-egy épületből csak a tartóoszlopokat kellene meghagyni.

Nirwastir: A nád is tökéletes, de az akác sem igazán kedvelt erdész/környezezvédelmi körökben (természetesen a fagazdaságnak erről már más a véleménye), annak a vékony hajtásai/ágai pedig ugyanúgy megfelelnek a célnak.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Sonir Norend Szer. Júl. 06, 2011 6:59 am

ööö... tuti, hogy a tatabányai terület természetvédelmi? én úgy tudtam hogy csak a pár kilométerrel arrébb kezdődik a természetvédelmi terület, szal ha az lenne akkor nem is mehetnénk le rá.
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Júl. 06, 2011 7:04 am

Nekem meg természetvédelminek rémlik, pár km-el arrébb a gerecse már biztosan az, de majd Ashi jó megaszondja a trút ha erre jár Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Júl. 06, 2011 9:39 am

Amerre gyalog fel lehet jönni, van a mező után egy kis völgy (sárszingularitás). Na, ott a jobb kéz felé eső erdő a János-forrás felé vezet, az már a Gerecse Tájvédelmi körzet. A mi terepünk kb. 500 méterre van ettől, nem természetvédelmi terület és nem is Natura 2000-es.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Júl. 06, 2011 10:37 am

Akkor valószínűleg ezt kevertem én be, no prob.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Lobster Szer. Júl. 06, 2011 12:22 pm

Ha már megint "falazni" akarunk akkor a már bevált megoldást javasolnám: stukatúr.

http://www.nadland.hu/kerteszeti-aruhaz/keritesek-terelvalasztok-racsok/nadszovet-nadfonat-nadlemez/stukatur-nadszovet-nszst20.html

Remek árnyékoló, duplán alkalmazva még az átláthatósága is kisebb, ráadásul ha ügyesen fekteted le akkor játék végén fel tudod tekerni. Könnyen mozgathatóak a tekercsek, és ha esetleg játék végén nem akarjuk tovább használni és elvinni sem, akkor el lehet tüzelni és a drótot lehet kukázni).

Hátránya, hogy a tárolása igényel némi helyet valakinek a sufnijában, mert ha kinnhagyod a terepen akkor vszeg nem marad belőle semmi köv évre. Bár szvsz bármiféle homemade fal is jelentősen leamortizálódik ha kinnhagyod...

Szumma vélemény a fentiekre: nem hiszek abban hogy kurva sok munkával csináljunk kétséges végeredményű cuccokkat. Az ilyen fonott/szövött falak elkészítése iszonyat sok meló, ráadásul nem tartós az eredmény és rengeteg időt elvesz (már az anyaggyűjtés is, nemhogy az építés), és a végeredmény szükségszerűen szedett-vedett lesz. Ez nem tud versenyezni egy 2000 forintos 20 nm-es stukatúr fallal (ami még duplán fektetve is 10 nm, azaz sacc 5 méterszer 2 méteres)
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Épületek, helyszínek, táborkép és életmód - Page 5 Empty Re: Épületek, helyszínek, táborkép és életmód

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.