LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauron Live

+4
Eglar
Gem Kapocs
Ashi Valkoinen
Denegra
8 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Tauron Live Empty Tauron Live

Témanyitás by Denegra Kedd Feb. 08, 2011 7:44 am


Légy erős, légy bátor és védd az országod akár egy dühödt bika! Légy te is Tauron!!!

Sziasztok!
Bár a játék szervezését már tavaly elkezdtem, végre idén sor kerül a játékra is!
Az ötletet egy amerikai film adta, amelyben egy baráti társaság minden pénteken összegyűlik csak úgy larpozni és a végét tábortűzzel, lakomával zárják. Ha nem is minden hétvégén, de 3heti rendszerességgel mi is megpróbálunk egy ilyet szervezni.
Jó, tudom a honlap a sok hirdetés miatt nem éppen a legvonzóbb, de csak egy kérésem van mindenkitől: mielőtt fikázná a játékot, nézzen ki egyre! Utána nyugodt szívvel fogadok minden kritikát és megértem ha többet nem akartok kijönni. Illetve az első játék célja a tapasztalatszerzés az én részemről. Meglátom a bökkenőket és a következő játékra igyekszem azt kijavítani. Szeretném ha szép számmal lennénk és jól éreznénk magunkat, mert ez: TAURON!!!!


Tauron Live

A Tauron egy olyan élő, beöltözéses szerepjáték, amely tényleg csak arról szól, hogy összegyűljünk és jól érezzük magunkat együtt, mi larposok!
Eljövünk, ütögetjük kicsit egymást, beszélgetünk, vígadunk, majd hazamegyünk.
És mindezt szinte heti rendszerességgel!

Ha jelmezben jelensz meg az utcán bolondnak tartanak? Nos, kiábrándítalak idegen:
A jelmez és a színjátszás itt KÖTELEZŐ!
Légy erős, légy bátor és védd az országod akár egy dühödt bika! Légy te is Tauron!!!

Ez egy fantasztikus világ, ahol bárkivé lehetsz: légy ember, törpe, cserfes elf. Kegyetlen ork, szőrös szívű farkasember!
Bárki lehetsz , míg fajod jelmeze megoldható, hisz itt beöltözni kötelező!
Lehetsz mágus, bölcs druida, sámán, íjász vagy oroszlánszívű harcos! Mi mindenkit szívesen látunk!

Országok gyűlnek össze minden harmadik szombat reggelén, s minden országnak saját színe, címere van.
Országot bárki alapíthat, viszont egy ország alapításhoz minimum 5 ember kell és egy országba csak egy faj tartozhat (Kivétel az első játék alkalma mivel ott még csak 2 alapország lesz).
Minden országnak van uralkodója, de egy uralkodó mind felett! Aki mindenkit legyőz a csatában az megküzdhet a jelenlegi fő uralkodóval, és átveszi a helyét ha legyőzi. Így a korona is vándorol.



[u]
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Denegra Kedd Feb. 08, 2011 8:04 am

Ja és a honlap (tényleg előre bocsi a sok hirdetés miatt, röstellem és már dolgozok az ügyön ):

www.tauron.hupont.hu
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Feb. 08, 2011 10:17 am

Majd szólj, ha lesz időpont, és egy bemutatkozást dobj légyszíves az Offtopikba, mert gondolom sokan nem ismernek innen, de van, aki talán igen. Időpont-kitűzés előtt érdemes tájékozódni az itteni más rendezvényekről, nehogy ütközés legyen.

Egyébként a beöltözünk-csapkodunk-tábortűz vonalat mi is csináljuk Tatabányán, csak kisebb rendszerességgel, szóval vannak ám még ilyen emberek.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Denegra Kedd Feb. 08, 2011 11:00 am

Szia!
Páran már ismernek személyesen is, de ok!
Oh, erről nem tudtam, de ez tetszik, most adtál egy kis biztatást köszi! Very Happy
Nem bánjátok ha valamikor átnézetek hozzátok meg nézni, hogy ti tapasztaltabbak, hogyan csináljátok? Very Happy
Köszönöm szépen!!!! Very Happy
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Feb. 08, 2011 1:16 pm

Szia!

Nyugodtan, majd még jelzek időpontban, most volt egy téli túránk., ami ugyan nem LARP, nem is csapkodtunk, de közösségépítő volt. Az ilyesmit egyébként nagyon támogatom, mert a nagyobb rendezvényekre szánt szabályrendszereket lehet tesztelni, az emberek jobban megismerik egymást (és egymás vívómodorát is), így a később tartott nagyobb rendezvény akadályoktól mentesebb, gördülékenyebb, és az emberek is tudnak egymás számára, egymással dolgozni. Nemsokára behegesztek egy eseménynaptárt a Programok fórumba.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Denegra Kedd Feb. 08, 2011 3:53 pm

Rendben köszi! Smile
Hát, én nem túrát szervezek hanem február 19.ére egy szemétgyűjtést a Gellérthegyre egyik természet fanatikus ismerősömmel. Smile
Ha van kedvetek (bár nem tudom mennyire rajongtok az ilyesmikért) gyertek nyugodtan! Ha már így szóba hoztad a közösségépítő tevékenységeket.... Very Happy
Íme a plakát amivel teleszórtam a kollégiumot és környékét:

Szemétgyűjtés a Gellérthegyen!
A Gellérthegy fontos szakrális központja volt a városnak, amióta csak lakott. Ez volt a helyi kelták templomhegye, majd később a rómaiak Iuppiter-temploma állt itt, ma pedig a Szabadság szobor ékesíti.
Segíts te is megtisztítani, tégy te is környezeted szépségéért és egészségéért!
Találkozunk 2011. február 19-én 11 órakor a Gellért Szálló előtt a kútnál.
A szemét nem tűnik el magától, segíts te is!
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Denegra Szer. Feb. 23, 2011 12:06 pm

Na, megvannak a játékok időpontjai:

Az első játék időpontja:
Május ötödik hétvégéje. Május 28, szombat
délelőt 10 órától gyülekező, fél12 és fél egy között regisztráció, délután 2-től csata

A második játék időpontja:
Június második hétvégéje. Június 11, szombat
délelőt 10 órától gyülekező, fél12 és fél egy között regisztráció, délután 2-től csata

A harmadik játék időpontja:
Június negyedik hétvégéje. Június 25, szombat
délelőt 10 órától gyülekező, fél12 és fél egy között regisztráció, délután 2-től csata

Júliusban a Tauron más játékok miatt szünetel, álomba szenderül!
A helyszín még nincs meg (de március 15.ei időpontot tűztem ki magamnak, addig mindenképp meg kell találnunk a legmegfelelőbb helyszínt).
Valahol Budapesten vagy annak nagyon közelében szeretném, ha van pár tippetek, szóljatok légyszi! Smile

(Ja és, piszkálom Darient, hogy megírja végre azt a bemutatkozást ide is az off topicba). [u][u]
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Feb. 23, 2011 12:25 pm

A június 25-tel eléggé meglövitek magatokat a fórumtársaságot illetően, ugyanis egy hétre rá Demgardi Krónikák. Ráadásul vizsgaidőszak végefelé, UV-hét.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Denegra Szer. Feb. 23, 2011 9:50 pm

Igen, ezt már Kildar is jelezte, lehet h az a játék el is fog maradni. És DK-ra én is megyek Very Happy
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Denegra Kedd Márc. 01, 2011 3:56 pm

Tauron Live ,,reklám videója" :

http://indavideo.hu/video/Tauron_Live_2011
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Márc. 01, 2011 4:19 pm

Az alap elképzelés nem rossz, (a fekete-fehér mezes jányok az wtf? Very Happy ), de legközelebb a képválogatásra szánjatok több időt, plusz a helyszínre is keressetek valami alkalmasabbat (jól tippelek hogy koliszoba?)
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Eglar Szer. Márc. 02, 2011 5:10 pm

Sztem a játék imidzsének semmi módon sem ártana, h a kijavítanátok a honlapon az elgépeléseket, ill azt a néhány szóhasználati/ mondatszerkesztési bakit. (nem kötekedésből, de tapasztalatom szt az ilyesmi tényleg elég sokat tud rontani az adott honlap által megjelenített társaság renoméján Embarassed)

Valamint ezt itt nem értem pontosan:
"Az első játékon az országok nem egyfajúak, hacsak egy fajból nincs legalább 5 ember, hogy országot alapíthasson már az első játékon.
Itt nincs külön bónusza a fajoknak, hiszen bármi lehetsz, viszont emiatt egy faj egy országot képvisel." > ez utóbbi konkrétan melyik esetre vonatkozik? Ugyanarra, mint az első kiemelésem, vagy a másodikra? Örülnék egy pontosításnak.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Márc. 02, 2011 7:21 pm

Tauron Live szabálykönyv írta:Találatok, sebzések

A játék nem pontrendszer alapú.
Ha találat éri valamely testrészed, az levágottnak számít.
Így ha eltalálták két karodból az egyiket, a másikkal küzdj tovább!
Ha mindkét kezed-veszted fuss az életedért, vagy halj hősi halált!
Ha találat éri egyik lábad, a másikon állva harcolj vagy sántíts, de ha mindkettőt találat éri, térdre vagy fél térdre ereszkedve küzdj tovább!
A mellkasodat ért találat halálos sebnek számít! Játszd el büszkén halálod!
A hasadat ért találat Halálos seb, de még küzdhetsz pár percig, míg eljátszod, hogy elvérzel. De ha hátulról vágják torkod, azonnal rogyj össze holtan!
A fejre, s ágyékra mért ütés, szúrás súlyos szabálysértés! Az uralkodó és a szervezőség is a játékból zárhat ki eme szabályszegés miatt olyan súlyos!
Ököllel szándékos vagy nem bevizsgált fegyverrel fizikai bántalmat okozni a másiknak azonnali kizárást eredményez a játékból!
A holtaknak pár percig (ha 5 percet bírsz nyugton maradni az a legjobb) holtként kell feküdniük, majd gyülekezhetnek a táborhelyen. Ha túl nagy harc dúl körülötted pár másodperc is elég.
Ha az a célotok, hogy epic csaták legyenek, akkor jó ez így. Ha realisztikus csatákat akartok, erősen elgondolnám. Általában csonkolt végtaggal az emberek (és más fajok a forlit, gyémántgólemet kivéve) üvöltve kivéreznek, nem harcolnak...

Ha tudom kellékezni, akkor lehetek sárkány fajú is?
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Denegra Csüt. Márc. 03, 2011 9:18 am

Köszönöm szépen hogy szóltatok ezek miatt Very Happy
Máris elkezdem javítani ezeket a hibákat Smile
Illetve megtaláltam a filmet ami alapján az ötlet van: Role Models (Példátlan példaképek)
Aki még nem látta szerintem nézze meg, én szerintem jó film és valami hasonló larpos összeröffenéseket szeretnék összehozni (bár tudom hogy szinte lehetetlen a kevés ember, az időjárás stb stb.... de egy próbát megérne szerintem).
Szóval dolgozok az ügyön és még egyszer köszi Smile Ha valami kritizálni való van azonnal szóljatok légyszi. Smile
Elkezdem a javításokat: most Smile

Telitalálat: koliszoba... XD A csíkos lányok jönni fognak játszani, ezzel azt akarták jelképezni, hogy ők egy ország. Csak még nem találták ki a nevüket és a címerüket. Smile

A szóbotlások javítása (az oldalon is javítom): Országot akkor alapíthatsz, hogyha beöltözöl egy fajnak (bárminek) és még 4 embert ráveszel, hogy ők is legyenek azok. Ez alól kivétel a 2 (már az első játékon is meglévő) alapország.

Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Kildar Csüt. Márc. 03, 2011 4:08 pm

Ha már itt tartunk, két észrevétel:

1) Láttam, hogy az oldal most már gyalog-galoppos fekete lovag harcrendszer helyett "bizalmi harcrendszer"-t ír. Elég meredeknek érzem minden instrukció nélkül pusztán ennyit írni, főleg úgy, hogy bevallásod szerint több "larpszűz" lesz mint nem - a tapasztalat azt mutatja hogy plusz irányelvek nélkül még a gyakorlottabb játékosok felől is hajlamos az ilyesmi "térdenállva kapálózunk egymás felé" irányba degradálódni. Amennyiben ragaszkodnál az ilyesféle megoldáshoz, javaslom, egészítsd ki néhány alapvető irányelvvel - ilyen téren, ha szükségét érzed, a Demgardi Krónikákban megfogalmazottak CC by-nc-sa licenszesek, azaz forrásmegjelöléssel nem kereskedelmi célra és azonos licensszel bárhova felhasználhatóak.

2) Páncélok és egyéb védőfelszerelések? Avagy: van-e hatása a játékban a páncéloknak, ha igen, mi az, illetve mi kell ahhoz, hogy valami páncélnak számítson? Erről nem találtam komolyabb információt a leírt szabályokban.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Márc. 03, 2011 5:23 pm

Nono, hivatkozzunk csak az első dokumentumra, ami létrejött a témában. Wink

Egyébként az sem lenne baj, ha legalább te, Denegra, meg közülünk valaki találkozna élőben a harcrendszer okítás illetően - csak betű szerint elmagyarázva nem olyan könnyű elsajátítani, mint egy bemutató után. Elrettentő példa okán álljon itt a Fireball 3 Live, amely sikertelenül vette át a rendszert (mellesleg tök illegális ctrl+C ctrl+V módszerrek), nem megfelelő leírás és gyakorlottság híján vitákba torkollt a rendszer használata.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Kildar Csüt. Márc. 03, 2011 5:36 pm

Ashi Valkoinen írta:Egyébként az sem lenne baj, ha legalább te, Denegra, meg közülünk valaki találkozna élőben a harcrendszer okítás illetően - csak betű szerint elmagyarázva nem olyan könnyű elsajátítani, mint egy bemutató után.

Teljesen véletlenül tudok egy játékról ami pont egy hónap múlva lesz és ilyen harcrendszerrel üzemel és állítólag mindenki ott lesz rajta Razz
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Denegra Pént. Márc. 04, 2011 2:51 pm

Az áprilisi fejvadászatra én is megyek. Very Happy
De tény hogy könnyebb lenne ha valaki leülne velem és sorra vennénk a különböző harcrendszereket és lehetőségeket. Ki vállalja? XD

A páncélokon konkrétan nem gondolkoztam. de elképzeléseim szerint egy a középkorhoz hasonló kinézetű de fantasy jellegű öltözködési stílust szeretnék viszont látni.
Viszont Kildar, mivel úgy tudom, hogy a páncélokban jártas vagy, szívesen hallgatnám meg a tanácsaidat, javallataidat ez ügyben is. Smile
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Kildar Hétf. Márc. 07, 2011 5:30 pm

A vértes témájú offolást vágtam a vértek topikba. Mivel sajnos hozzászólásokat nem tudok kettévágni, előfordulhat hogy elveszett némi, magával a játékkal kapcsolatos információ, ezeket kérlek postold újra.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Denegra Vas. Ápr. 10, 2011 7:55 am

És most jönn az, hogy túl sokat akart a szarka...
Szeretnék segítséget kérni a Tauron szervezéséhez, van erre jelentkező?
Illetve egyik rendezvényszervező ismerősömmel felmerült, hogy mi lenne, ha csinálnánk egy nagy reneszánsz vásárt bemutatókkal meg mindennel, és ehhez szintén várok lelkes jelentkezőket (egyenlőre csak önkénteseket fizu nélkül, ugyanis sajnos lassú folyamatnak ígérkezik de egy idő után fizetős meló lenne), ha van valakinek kedve hozzá. Ez utóbbi megszervezésére és szponzorok keresésére 1-2 évünk van. Valaki? Very Happy
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Lobster Vas. Ápr. 10, 2011 12:34 pm

A nagy reneszánsz vásár témáját ebben a formában szvsz hanyagold. Ennyire nulla alapokról nemhogy vásárt, de egy hétvégi fakardozást nem lehet összehozni...
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Denegra Kedd Május 03, 2011 9:09 am

A vásárra sulin keresztül szereztünk 3 szponzort aki anyagilag támogat!!! Very Happy Ez több mint a nulla Very Happy

Tauronnak lehetséges helyszín: Normafától nem messze található Tündérszikla. Holnap megyek megnézni személyesen is. Utána pontos paramétereket írok!
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Május 03, 2011 1:25 pm

Homár alapvetően nem az anyagi szempontokról beszélt imho.
Hozzáértő (minimum rutinos hobbi)történész nélkül bármilyen történelmi vásárt szervezni erősen lol. És bárki aki ért hozzá lolként fogja emlegetni. (Mint ahogy a savariát is lolként emlegetik)
Plusz egy ilyen rendezvény megszervezéséhez nem pár 10 meg egykét 100ezer forintos szponzoráció kell. Ennél csak a standhelyek bérlete többe lesz.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Május 03, 2011 1:54 pm

Egyetértek Gemmel és Homárral.
Ez nem olyan rendezvény, amit meg lehetne szervezni pár lelkes taggal és három (forintosítva nem tudom, mennyire értékes) szponzorral. Sokkal több kell ennél, és nem csak a történész, aki legalább kicsit ért hozzá, hanem kapcsolatok az önkormáyzattal, árusok, ha már kaja árusítás is van, ÁNTSZ meg hasonló engedélyek, balesetbiztosítás, készenlétben lévő mentőautó, esetleg rendőri biztosítás (nagy tömeg -> sok potyázó). Ezeknek elég nagy költsége van, és ha mondjuk az árusok által fizetett helybérlet (aminek jó részét továbbfizetet területhasználatért az önkormányzatnak) még fedezné is a költségeidet, neked a pénz előre kell beletenni. Ez az a rész, amin a legvalószínűbb, hogy bukik az egész.
Ne demoralizáláskét fogd fel, csak értsd meg, ez nem egy hétvégi fakardozás.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Lobster Kedd Május 03, 2011 2:30 pm

Plusz egy némileg önző érv: liveokat szervezzetek sokat! Ne ilyen fesztiválizékre menjen az értékes szervezői kapacitás! Very Happy
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tauron Live Empty Re: Tauron Live

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.