LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tomekkfallout 2011 - október 15.

3 posters

Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Lobster Szer. Szept. 14, 2011 12:56 pm

Ismét leszen kedvenc airsoftos szervezőcsapatunk fallout játéka Hatvanban! (avagy a Sziklások szervezte szerepjáték)

Megint lesz civil játéklehetőség bőven, a szokásos oldalak is meglesznek.
- Bos
- Fosztogatók
- Világvége egyháza
- Páva törzs
- Kocsma (Baxtert megismerhettük Foppon is mint zsoldost) szélesített üzleti profillal Smile
- Karaván (WD és D.A.W.E. csinálják, hoznak két terepjárót, de lehet betársulni)
- És persze az elmaradhatatlan "Die Schwarzwaldklinik" szerény személyem kezelésében. Kicsit nagyobb mozgásteret hagyunk magunknak, így az üzleti szellemnek is adunk (szervkereskedelem rulez)

A kiírás rövidesen frissül.
http://www.softair.hu/viewtopic.php?f=1&t=4494

Érdeklődni a lehet nálam is ha van spéci elképzelés vagy kórházközeli ötlet!
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Szept. 14, 2011 8:10 pm

Megyünk harácsolunk lehúzunk seftelünk... ja nem az a tavalyi játék. Laughing Tassal NCR Rangerben gondolkodtunk, ha tudsz valamit arról befér-e a koncepcióba megírhatnád.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Lobster Csüt. Szept. 15, 2011 4:33 am

WTF is NCR Ranger? Smile Nekem ez nem sokat mond... De a kórháznak kelleni fog egy biztonsági szolgálat, tehát ha ilyesféle melót is vállaltok akkor szívesen látunk alvállalkozónak! Smile Spectrét meg szeretném befűzni biztonsági főnöknek...
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Gem Kapocs Csüt. Szept. 15, 2011 3:24 pm

New California Republic Ranger: http://fallout.wikia.com/wiki/New_California_Republic_Rangers

Tömörítve/leegyszerűsítve az Újkaliforniai szpesöl édzsenc.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Lobster Pént. Szept. 16, 2011 5:30 am

Hmm... nem hangzik rosszul, egyetlen apró aggályom, hogy mi a fenét keresnek Washingtonban a Kaliforniai réndzsörök... Smile

Viccet félretéve, ha nem akartok spéci jogkört, akkor simán jöhettek ilyen hangulatú karakterekkel. De a helyi BoS ugyanúgy civilnek fog tekinteni titeket is, tehát ha bűnöztök akkor bevonják a fegyvertartásit.
Technikailag ilyen erkölcsös zsoldosfélék lehetnétek... A kórház l tutti adna nektek melót néhanap Smile
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Szept. 16, 2011 8:35 am

Egyfajta titkosszolgálatként is működnek, végeznek felderítő/kém akciókat is, úgyhogy az odakerülés szerintem megoldható Smile
Spéci jogkört szerintem nem akarunk, maximum valami konkrétabb feladatot/történetszálat a vagyunk oszt zsoldoskodunknál.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Lobster Pént. Szept. 16, 2011 9:36 am

Oksa, ha van valami konkrétum, (garantált létszám, felszerelésötletek, esetleges igények) akkor plíz kontaktoljatok be msnen és megbeszéljük a többit.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Magitor Szer. Szept. 21, 2011 3:28 pm

Hár azért a NCR a legnagyobb emberi szervezett "normális" társulat. Gyak a mostani USARMY képzeld el, csak máshol van a központ, gyak az államok újjáépítést akarják, persze nem elmebetegen mint az enklávé, nem is szeretik, sőt BoS sal sincsenek annyira puszipajti viszonyba, Ranger meg übertáp köztük, pusztasági vándor, nagy tűzerővel, komoly cuccal, és iszonyatos mély morális elvekkel. kb Sheriff. De én támogatom, lazán belefér az h felderítünk plusz a dokikra vigyázunk, mert a kódeükben benne van, ha védtelen ember kér segítséget, akkor segíteniük kell rajtuk, ahol tudnak, mindaddig míg nem tagadják meg vele a parancsot.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Lobster Szer. Szept. 21, 2011 4:02 pm

Ez a ranger móka nem eccerű... kicsit utánaolvastam, hogy mi van eddig a "hátuk megett" (az ingame idő saccper 2342 ha jól tudom) és ahogy elnézem a BoS nem kicsit nem szereti őket...

After the death of President Tandi, her successors would gradually change the direction of the NCR. Rapidly expanding the Republic's borders in every direction in a more imperialistic fashion, they sacrificed some of the NCR's principles and moral highground in the process.

Sometime after the destruction of the Enclave in 2242, a war broke out between the Brotherhood and the NCR. The Brotherhood of Steel would still be fighting the NCR as late as 2274.

Defeated in one of the bloodiest battles in the Brotherhood's history, in which over half of the chapter was killed, the Brotherhood retreated to the Hidden Valley bunker

By 2281 the war is a stalemate because of Brotherhood's cessation of attacks and withdrawal to their hidden bunker.
Tehát összegezve, lehet, hogy jófijjjúk vagytok, de ha a BoS kiszúrja, hogy NCR, akkor esélyes, hogy minimum törvényen kívüliek lesztek. Kivéve ofkórz ha álcázzátok magatok vmi másnak. Smile
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Szept. 21, 2011 8:34 pm

Nem kell messziről hirdetni hogy rangerek vagyunk (softair fórumra meg kár volt beírni Tas Razz )
Egyébként hamár megcsináltam, leviszem vagizni a műkart ide is (plusz lehet hogy ráveszem magam egy nap ghoulozásra, van pár outfit ötletem amiket ki akarok próbálni), ebből kifolyólag akár lehet egy egyszerű sztori is, pl felrakták a műkart, kiküldtek engem hogy teszteljem terepen, Tast meg felügyeletként/hozzászagoló orvostechnikusként.
Nem tudom hogy mások akarnak-e csatlakozni, ezesetben a legcélszerűbb egyeztetni privát fórumon/PMben az illetőkel valamilyen "megkülönböztető" jelet amiről jó eséllyel felismerjük egymást de amúgy nem feltűnő, pl teljes arcos gázálarc valahol a felszerelésen.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Magitor Csüt. Szept. 22, 2011 6:26 pm

GECINAGY 2 FEJÜ MACIS LOBOGÓÓÓ XD Én már csinálom a ranger kabátot, majdnem kész, kóvbojkalap stimt, fellvarrókat intézem még. Szal a gear kb az lesz hogy kék farmer, bakancsm valami kockás ing, felé a sziklás páncél, takmellény, Duster coat, kovbójkalap
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Gem Kapocs Csüt. Szept. 22, 2011 6:44 pm

Washingtoni lakók teambe férünk be leginkább. Taktmellény felejtős, plusz felesleges. Kóvbojkalapot is hanyagolhatnád az idén Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Gem Kapocs Vas. Szept. 25, 2011 11:58 am

Egyenlőre úgy néz ki hogy alapötletként maradunk annál hogy terep próbára lettünk kiküldve a műkarral (by me) meg a gaussal (by tas), alapvetően pedig elvegyülünk a civilek között.
Ha lenne valami konkrét feladatunk (pl, tavalyi enclave jelenléthez hasonló ügyben nyomozás/felderítés) az jou lenne, de szerintem ha nem kapunk is feltaláljuk magunkat.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Magitor Vas. Szept. 25, 2011 1:47 pm

Takmellény nuku? XD Én benne vagyok, de nekem kell valami cuccos massive tárak miatt.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Lobster Vas. Szept. 25, 2011 1:47 pm

Gem: Hát ha Tast időben tarkónbaszod mielőtt hülyeségeket kezd kiposztolni publikba, akkor talán tehetünk valamit Smile
Tas: No takt, jah.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 45
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Gem Kapocs Vas. Szept. 25, 2011 2:46 pm

Utólagos rape-et már beígértem neki Very Happy
Tas, táraknak viszek neked egy szimatszatyrot. Vagy ha csináltatsz darktacnál egy molle övet meg Mfos tártartókat leviszem néked és helyszínen kifizeted Cool
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Tomekkfallout 2011 - október 15. Empty Re: Tomekkfallout 2011 - október 15.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.