LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Krulada LIVE - Általános megbeszélés

+22
Damien-Maelstrom
Lobster
Sonir Norend
Eglar
Nirwastir
Andrew
Nedda
Jason
Cebo
Juviel
Skalle
Shivan
Ashi Valkoinen
Ishar
Michael
Draug
Ogen
Lecram
Ameris
Soloviel
PG
Kildar
26 posters

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Csüt. Május 22, 2008 7:24 pm

Jó, de valljuk be, az azért önmagában poénforrás volt. Meg eléggé rendszerhiba is, szal nem szabad szerintem komolyabb töltéscsökkenést belevinni, mert ez lesz. Védelmembe veszem mindkettejüket, mivel szerintem ha akkor ugyan igen, de egy év alatt bőven változtak annyit, hogy most képesek legyenek rá.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Csüt. Május 22, 2008 7:31 pm

Elhiszem, hogy képesek máshogy játszani most egy év után, nem is ezzel van a gond, csupán kérdezted, hogy szerintem ki poénkodná el, ha a tavalyi játékot veszem szemügyre, és rájuk esett a választásom joga.

Amúgy pedig nem rendszerhiba volt, hanem félreértelmezés.
Megkérdezték, hogy a storyjukhoz lehet-e egy ilyen talizmánjuk, de akkor engedelmeskedniük kell a nekik parancsolónak. Mondtam, hogy oké, de a vagy ennek a töltéscsökkenése, vagy a vért töltéscsökkenése, és ez utóbbit valahogy nem vették figyelembe, hanem együtt használták, és hiába mondtam el nekik megint, ettől függetlenül nem vették figyelembe, így egy idő után már nem is szóltam inkább.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Csüt. Május 22, 2008 7:34 pm

Mondjuk shivan nem vértből, hanem skillből csökkentett :C
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Csüt. Május 22, 2008 7:41 pm

Akkor túl sokat adtam nekik a talizmán révén. Viszont Shivan nem volt halhatatlan Keruakkal ellentétben.
A téma tárgytalan, más óhaj-sóhaj?

Esetleg valakinek valami ötlete a Túlvilág alternatívájára?
Szóval mondjuk gondolkodtam olyanon is, hogy 15 perc a Túlvilág de nem leülni kell a 15 percet, hanem mint kísértő szellem akárhol járkálhatnak a játékosok össze-vissza, de csak suttoghatnak egymás között, a 15 perc elteltével pedig visszatérnek arra a pontra, ahol meghaltak és feltámadnak. Más ötlet?
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Csüt. Május 22, 2008 7:53 pm

Igazából a töltős koncepció se rossz ha nem az élők szájában töltenek, meg nem metálkodnak hanem kussolnak, suttognak, vagy agonizálnak pokoli kínjaikban, mert hát ki olyan naiv hogy azt higgye, a krulada live világában a túlvilág kellemes dolog?
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Michael Csüt. Május 22, 2008 8:10 pm

De a másik se rossz, és akkor a lidércek meg vadászhatnak rá, és "táplálkozhatnak" belőle, csökkentve az ő töltési idejüket, és növelve a másikét... hamár egyszer Krulada
Michael
Michael

Hozzászólások száma : 284
Age : 35
Tartózkodási hely : A körülményektől függ...
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Csüt. Május 22, 2008 9:47 pm

Soloviel: nem szabályozni akarom a játékost, hanem csupán egy olyan határt kikötni, ami fölé ne menjenek, tehát ne legyen valaki TÚLTÁP, másnéven VÉRPISTI (főleg ha vámpír Razz). Szal gyenge karaktert így is lehet csinálni, viszont szuperhirót nem.

Petro: Soloviel írta le alapból a fegyverrendszert, de akkor viszont tök felesleges az egészet leírni, végülis csak kard meg tőr hozható, oszcsá.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Csüt. Május 22, 2008 9:50 pm

Van/volt egypár buzogányom-bárdom, ami biztonságosabb mint a hazai rövidkardok többsége.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Csüt. Május 22, 2008 11:13 pm

Ez jót ötlet Gübe, tudtam, hogy rád számíthatok! Smile
Valahogy beleapplikálom a szabálykönyvbe. Wink
Ettől függetlenül azért még más ötleteket is szívesen várok! Smile

Nos Pergő a Vérpisti és a Tápoló két külön fogalom.
Vérpisti az aki ezt kihasználva folyamatosan csak hentel, és ostobaságokat beszél, a többi játékost baszogatva ezzel. Attól, hogy valaki szeret tápolni, de féken tartja saját magát, még nem lesz Vérpisti, és szerintem akik eljönnek Kruladára pont hogy nem lesznek Vérpistik, így nincs értelme a korlátozásodnak.

Kildarnál a pont.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Michael Pént. Május 23, 2008 5:38 am

De minek egyáltalán a korlát? Szerintem többnyire szerepjátékozni megyünk nem egymást hentelni... csak részben Very Happy Aki tápolni akar az máshogy is tud. Aki megy gyenge karaktert akar összehozni az meg úgy is agyban lesz kénytelen lenyomni a többieket, tehát ebből a szempontból ő lesz jobb a többinél tehát nagyából kilesznek egyenlítve az esélyek...
Michael
Michael

Hozzászólások száma : 284
Age : 35
Tartózkodási hely : A körülményektől függ...
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by PG Pént. Május 23, 2008 7:13 am

jó akkor ti tudjátok.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Pént. Május 23, 2008 7:26 am

Ettől függetlenül szar érzés ha valaki csak úgy alanyi jogon tápos, és nulla munkával meg tudja csinálni azt amiért te napokat szopsz mert ő tápos te meg nem.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Pént. Május 23, 2008 8:54 am

Ez tény, de az ilyet inkább kiszűröm, minthogy alapvetően lekorlátozzam a többi játékost, aki nem óhajt ilyesmit tenni.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Draug Pént. Május 23, 2008 12:21 pm

Én is támogatom Gübe ötletét. Smile

Draug

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk / Budapest / Kocsma
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Vas. Május 25, 2008 4:53 am

Nos mivel több embertől is hallottam, hogy a pilisborosjenői terep fasza volt, mert van egy egri várrom makett is a helyen, így marad a pilisborosjenői terep. A story is oda íródik. Jövő héten lesz egy epilógus az idei játékhoz.

A túlvilág rendszerén még gondolkodom, és minden gondolatom ezzel kapcsolatban meg fogom osztani, mert több szem többet lát.

A kérdésem viszont az, hogy azokon kívül, akikről tudom, hogy mivel lesznek, még hány ember fajú játékost várhatok az idei játékra?

Továbbá az epilógus kiadása után, ha az ezzel kapcsolatos kérdések tisztázódtak, akkor június végéig várnék minden jelentkezőtől egy előstoryt, azért hogy mindegyiket egyenként beleépítsük a játék storyjába!

A szabálykönyv feltehetőleg változni fog még, elég sokmindenben azt hiszem, hisz valamennyire igazodnia kell a világhoz, mely folyamatosan bővül, és még mindig fenn tartom, hogy bárki bővítheti szinte akármivel, ha van egy jó ötlete, ideje leülni, és megírni azt.
Pl politikai hatalmakat, különböző területeket, meg lehetne fogalmazni.
Eddig kaptam olyanokat, hogy különböző fajta vámpírok, lidércek, de igazándiból nincs szükség különböző alfajokra, inkább a célok (nem világ megmentés, meg pusztítás, kicsinyesebb dolgokra kell gondolni), legendák, babonák. Nemesi udvar, falvak, ilyesmiket lenne érdemes írogatni, de ez csak egy tipp volt, mással is fel lehet építeni egy világot végül is.

Nos hamár az embernek el kell játszania a halálát, azt hogy sérült, stb, mert így beszéltük meg, akkor szerintem nem túl nagy kérés, ha pl a mágia rituálékból lesz felépítve, így azokat is el kell játszani, mert ez a sok rögtön ható dolog valóban a hentelést erősíti.

Nem tudom ki szeret kotyvasztani, de az emberek között remélem lesz olyan, mert visszatér az Alkímia a játékba, főként, hogy a gyógyítást valamiképp megoldjuk, de a mérgek, illetve egyéb érdekességek létrehozása sem utolsó. Akár ebben is lehet gondolkodni, hogy mit keverhessenek ki a játékosok, milyen hatásai legyenek, miből legyenek? (érdemes azért elérhető dolgokra gondolni, tehát víz, gaz, por, bogarak. Szóval ha valaki elvagdossa magát játék közben, mert az nagyon feeling, akkor azt lefilmezem, és felteszem EMO felirattal youtubera, de mást nem fog elérni vele.)
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Michael Vas. Május 25, 2008 1:33 pm

Erő ital? +1 sebzés. tehát ha valalkin vért van, azt a vért mértékétől függően átüti. És mittom én, pépesített kákics(értsd pitypang vagy mi) 3 szál zúzott százszor szép, víz.
Michael
Michael

Hozzászólások száma : 284
Age : 35
Tartózkodási hely : A körülményektől függ...
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Május 25, 2008 2:21 pm

Csak egy javaslat kotyvasztáshoz:

Játék időpontjához nézzétek meg, milyen növényfauna várható addigra! Ugyanis nem biztos, hogy X időben egy közönségesnek gondolt gizgazt megtaláltok a virágjával, ami mondjuk egy alapital kelléke lenne.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Vas. Május 25, 2008 3:43 pm

Michael írta:Erő ital? +1 sebzés. tehát ha valalkin vért van, azt a vért mértékétől függően átüti. És mittom én, pépesített kákics(értsd pitypang vagy mi) 3 szál zúzott százszor szép, víz.

Én nem igazán pártolom hogy ugyan Soloviel 514646146541-szer kifejtette hogy nem akar x ép- x sebzés rendszert csinálni, mégis folyton jönnek a javaslatok az ilyen sebzésnövelő olyan bónuszépé dolgokhoz. One, One, One, One, One.

Amúgy biztos jó lesz ez a cell utáni hétvége időpont? Szal akkor van ASZIGET is, amiben meg néhányan közülünk érdekeltek. Én meg Solo mondjuk pont nem, de pl tavalyelőtt Keruak ezért maradt távol. Szerencsésebb lenne a tavaly is bevetett cell és alarius közti időpont, nem olyan űberbrutál feladat összeszervezni addig (júli 18-20 vagy 25-27), pláne hogy most nekivágtam annak, hogy megírjam az egész cuccot tokkal-vonóval, már kb kétharmadánál tartok, ha befejezem feldobom ide megvitatásra, biztos lesz, amit nehezen fognak lenyelni az emberek, de szerintem szükséges hogy PURE AWESOMENESS játékot csináljunk.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Hétf. Május 26, 2008 12:50 am

Mármint mit írsz meg? Ugye nem a Ravenloftot?
Ha valamit megírsz hozzá, akkor arra kérlek, hogy az eddig történteket, illetve az eddig alkotott dolgokat ne tedd semmissé, hanem ehhez írj hozzá, előre is köszi.
Amúgy Kildar te szeretnél x ÉP rendszert?

Amúgy pedig ha te ráérsz akkor, akkor tőlem lehet, segítek létrehozni a júli 18-20, vagy 25-27-es időpontot, és majd beszámoltok róla, hogy az általam szervezett játék hogy sikerült, mert közben nem érek rá, így pl Brit-Szászról is le kellett mondanom attól függetlenül, hogy Ashi megengedi-e, hogy menjek, vagy sem.

Amúgy imádlak benneteket, hogy szinte mindenről írtatok valamit, de pont a kérdésemre nem válaszolt senki... Sad
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Michael Hétf. Május 26, 2008 6:06 am

hát ezek vagyunk mi:D
Michael
Michael

Hozzászólások száma : 284
Age : 35
Tartózkodási hely : A körülményektől függ...
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Hétf. Május 26, 2008 3:55 pm

Bakker legalább, odaírhattad volna ezen 4 szó mellé a választ a kérdésemre...
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Hétf. Május 26, 2008 4:04 pm

A "há milyen fajú lesző" kérdésen szerintem egyelőre fölösleges rágódni amíg nem adunk az embereknek kezébe egy értelmes játékrendszert.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Hétf. Május 26, 2008 8:25 pm

Ezzel nem értek egyet. Kruladán nem a játékrendszer a lényeges, hanem a story és háttérvilág, tehát ha erre várnak, akkor azt ezen a héten meg is kapják az aktuális storyhoz kapcsolódó elemekkel.
Viszont akár te is válaszolhatnál a neked feltett kérdésre, köszi!
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Hétf. Május 26, 2008 8:52 pm

Mivel én meguntam, hogy ezt minden postodhoz csatolod, ezért szép sorban megválaszolom az eddigi összes hozzám intézett kérdésedet:

A kérdésem viszont az, hogy azokon kívül, akikről tudom, hogy mivel lesznek, még hány ember fajú játékost várhatok az idei játékra?

Én maradok az ember karakternél, menőbb bármelyik másnál.

Mármint mit írsz meg?

Egy komplett darkfantasy larp szabálykönyvet és világot azon elképzelések mentén, melyeket én helyesnek és játszhatónak ítélek meg. Amennyiben nem Krulada Live lesz belőle, szándékomban áll ez alapján szervezni egy dark fantasy élőszerepjátékot, ezügyben már szerintem megkerestelek.

Ugye nem a Ravenloftot?

Nem, nem a Ravenloftot, lásd eggyel fentebb. Ez kb úgy Ravenloft, ahogy a Riddick, a Gloria Live (Föld, ugyebár), vagy éppen a buddhizmus. Van hasonló elem, de korántsem ugyanaz.

Amúgy Kildar te szeretnél x ÉP rendszert?

Nem.

Ezzel nem értek egyet. Kruladán nem a játékrendszer a lényeges, hanem a story és háttérvilág, tehát ha erre várnak, akkor azt ezen a héten meg is kapják az aktuális storyhoz kapcsolódó elemekkel.

Ellenben ha az ember továbbra sem kap játszható alternatívát (mert valljuk be, nem sok értelme volt nem maxkultista / maxpap embert játszani tavaly a shitload of kimaxolt vérfarkas/vámpír/lidérc között), nem igazán van motiváció ember fajú karaktert játszani ---> másokból több lesz, emberből kevesebb.

Viszont akár te is válaszolhatnál a neked feltett kérdésre, köszi!

Szívesen.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Soloviel Kedd Május 27, 2008 1:19 am

Kildar írta:Egy komplett darkfantasy larp szabálykönyvet és világot azon elképzelések mentén, melyeket én helyesnek és játszhatónak ítélek meg. Amennyiben nem Krulada Live lesz belőle, szándékomban áll ez alapján szervezni egy dark fantasy élőszerepjátékot, ezügyben már szerintem megkerestelek.
A dolog úgy lett lezárva emlékeim szerint, hogy dolgozzunk össze, én ezen vagyok. A fenti szövegből viszont úgy tűnik számomra, hogy te hátat fordítasz a dolognak, és ezzel ellenkező témában gondolkozol.

Kildar írta:Nem igazán van motiváció ember fajú karaktert játszani ---> másokból több lesz, emberből kevesebb.
Állandóan elmondom, hogy ha valaki valamit változtatni akar, akkor írja bele a háttérvilágba. Történt ilyen? Őszintén bevallhatjuk, hogy nem.

Folyamatosan létre akarom hozni játékról-játékra, hogy emberi dark fantasy legyen, erre azt kapom a játékosoktól válaszul, hogy "ne, Így jó minden, fejlesszünk még ilyen meg olyan játszható monstákat a játékba" és akkor az ember meg van lőve. Méltatlankodsz, de korábban nem szóltál az egész ellen semmit.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Krulada LIVE - Általános megbeszélés - Page 2 Empty Re: Krulada LIVE - Általános megbeszélés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.