LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

+10
Lorin
Damien-Maelstrom
Augur
Andrew
Pangloss
Gem Kapocs
Eglar
Lobster
Ashi Valkoinen
Kildar
14 posters

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Andrew Csüt. Május 27, 2010 10:32 am

Sosem mondok semmit biztosra, mert rajtam kívül álló okok miatt bármikor késhetek/nem tudok elmenni. Egy hónap múlva lesz, addig még lesz egy szigorlatom, egy meglehetősen nehéz vizsgám meg még másik kettő, tehát elég messze van.
Ha rajtam múlik, addigra már otthon leszek és megyek is Smile
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Pangloss Csüt. Május 27, 2010 1:15 pm

A disznónáthán már október-novemberben túl voltam, semmilyen macskám nincs, és általában az a formáció hogy én vagyok kívül, és a kötöttpályás jármű belül (Taurus beöntés), szóval szerintem jövök.
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Jún. 02, 2010 3:49 pm

Aki vállalt előadást, hogy áll vele?
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Kildar Szer. Jún. 02, 2010 5:16 pm

Én megvagyok, ha eldől hogy Gem tud-e jönni, akkor a beosztást is tudjuk véglegesíteni.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Kildar Vas. Jún. 06, 2010 10:33 pm

Befrissítettem a programtervet - remélem Gemnek is vállalható a dolog Razz - valamint hozom legalább egy edzőtársamat, egyikük segíteni fog az általam produkált programok megvalósításában is.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Jún. 07, 2010 5:47 am

Ha nem jön közbe semmi akkor megyek. Ugyan se páncélom se messerem, ellenben a faszkivan szindróma erősen kiütközni látszik Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Augur Hétf. Jún. 07, 2010 7:24 am

Pénzhiány miatt elég kérdőjeles lett a részvételem. Sad Kocsi kilőve, vonattal pedig több mint 5e forint csak az utiköltségem, ami családi okok miatt, hónap vége fele nem biztos, hogy kivitelezhető. Azon leszek, hogy megoldjam.

Augur

Hozzászólások száma : 77
Age : 32
Tartózkodási hely : Kaposvár
Registration date : 2010. May. 04.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Damien-Maelstrom Pént. Jún. 11, 2010 1:29 pm

Pénzhiány, és az eseményt követő 2db vizsga (amire már nekem is tanulnom kell... :S) miatt le kell, h mondjam a részvételemet. So sorry.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Kildar Pént. Jún. 11, 2010 7:12 pm

Azóta ledumáltam Panglossal ennek a programra változás hatását, de na, ettől függetlenül sajnálkozva hallom :C
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Jún. 15, 2010 11:22 am

Lorin a fegyverek - virslitől a latexig topikban írta:
Kildar
Jahm. Még jó hogy írtad, nem megyek, megyünk. Very Happy Very Happy
Viccet félre téve, valószínű hogy megyünk, én és barátnőm. Lenne pár dolgom Pesten és ha már arra járnék akkor úgy időzítem hogy leugorjunk Tatabányára is. Azért nem írtam a másik fórumba mert nem volt időm végig olvasni, valamint nem is 100-as hogy megyek. Ígérgetni feleslegesen nem akarok. Valószínű hogy ott leszünk, ha igen akkor mindkét napon, de az (szinte) biztos hogy 12-nél hamarabb nem leszünk kint (ha ráadásul még el is tévedünk akkor főleg nem Razz) mivel a sima vonat úgy érkezik meg oda, IC-vel meg már csak azért sem akarok menni mert így is 4500 a vonatjegy (bár ha sikerül megszerveznem akkor talán lecsökken de ez is kérdéses). Na ezen bizonytalanságok miatt nem írtam eddig.(Meg mert jelenleg is arra a nyavalyás magyar érettségire kellene készülnöm.... Mad Mad )

Szerintem inkább gyertek, BP-ről a tatabányai retúrjegy diákkal 1000 Ft körül van személyenként, ha barántőd esetleg nem diák, de 26 éven aluli, akkor hétvégén 33%-os kedvezménnyel utazhat.

A számom: 06-20-978-40-67, mivel később jöttök, ezen el tudtok érni útbaigazítás céljából, vagy ajánlom MINDENKINEK ezt a segédletet:

http://ashi.web.elte.hu/fejv/hangulatielemek/hadijatek_jatekter_1.0.pdf

Amely tartalmazza a játéktér megközelítését és térképét is, egy kis történeti leírással.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Lorin Kedd Jún. 15, 2010 11:44 am

Oksa.

A tippet köszönöm de nem valószínű hogy élünk vele, már csak azért sem mert barátnőmnek van arcképes igazolványa (kis máker, de hát ha egyszer mind két szülője MÁV-os?). Szal csak nekem kellene jegy, de még diák vagyok így az 50%. De mivel azt is sokkalom, ezért elráncigálom édesapámat akinek van 90%-os kedvezménye és így (ha eljön) akkor leredukálom az összeget. Fater meg majd útközbe amúgy is leválik, elmegy rokon nézőbe.
A számodat eltettem, a térképért hálás köszönet.
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Jún. 23, 2010 12:40 pm

Időjárás-előrejelzés Tatabányára:

Péntek: napos idő, csapadék nélkül, 21-25C°, élénk szél (pénteki nap azoknak, akik szeretnek fát fűrészelni, szögelni, követ cipelni, ásni, gazolni)
Szombat: nagyrészt napos idő, 15 és 19 óra között 0.5 mm csapadék egyenletesen, 21-25C°
Vasárnap: napos idő, csapadék nélkül, 23-27C°

Holnap még pontosítok, ahogy jön a friss előrejelzés.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Spectre Szer. Jún. 23, 2010 1:43 pm

No, reméljük valami ilyesmi marad Very Happy
Elvileg ketten megyünk.
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Lorin Szer. Jún. 23, 2010 3:41 pm

Ashi Valkoinen írta:Ki az, aki biztosan jön?

(Biztosan: az eseményig nem kerül kötöttpályás jármű alá, nem ellik meg a kan macskája, nem kapja el a disznónáthát...)


Hát a kötöttpályás jármű gázolást nem mondhatom biztosra de most már szinte biztos (ergo ha addig el nem töröm minkét lábam vagy rosszabb baleset nem ér) hogy ott leszek. Pontosabban leszünk mert barátnőmmel ketten megyünk. Abban nem vagyok biztos hogy a teljes harci díszemet, lovastól kopjástól elviszem, de semmi semmi lehetetlen. A szokás persze hatalom, na meg a pénz is, éppen ezért biztos hogy a 11:30-ra Tatabányára érkező vonatnál hamarabb nem tudunk ott lenni. Viszont egy fontos kérdésem lenne a programokat illetően, mégpedig az hogy Vasárnap lesz-e bármiféle belőlük, vagy reggel sátorbontás és mindenki amilyen gyorsan jött olyan gyorsan le is lép? Lévén nekünk 4 óra az úr haza ezért nem mindegy hogy mikor szállunk fel a vonatra. Valamint, nincs semmilyen előismeretem a hellyel kapcsolatban ezért, azt elárulja valaki hogy ivóvíz szerzési lehetőség van-e vagy készüljünk ásványvízzel?

Üdv!
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Jún. 23, 2010 3:57 pm

Ásványvizet ne cipelj, majd veszünk a tereptől 10 percre. Kár átcipelni az országon.

Vasárnap: aki siet, mehet, de szerintem hadijátékozás még bőven belefér a dologba!
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Lorin Szer. Jún. 23, 2010 4:24 pm

Ashi Valkoinen írta:Ásványvizet ne cipelj, majd veszünk a tereptől 10 percre. Kár átcipelni az országon.

Vasárnap: aki siet, mehet, de szerintem hadijátékozás még bőven belefér a dologba!

Nem gondoltam h átcipelem csak az érdekelt h Tatabányán az első utamba akadó boltban vegyem-e meg vagy van a közelben. De örülök mert van, ezek szerint. Bár én a Kék-kutas vizeket is szeretem ha esetleg olyan lenne a közelben Razz.

Vasárnap nem azért kérdés az idő hogy sietek-e vagy sem, hanem azért mert akárhova is (lehet hogy nem egyből haza hanem előtte még egy éjszakára a Dinnyési rokonokhoz ) megyünk, édesapám kísér (akivel a jegy innen odáig kettőnknek fele annyi mintha egyedül mennék -diákkedvezménnyel...) szóval ezért érdekel, hogy mikorra rendeljem oda, és hogy a rokonok hogy számítsanak ránk.
De ha belefér még egy hadijáték akkor én ki nem hagyom!

Ahoy!
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jún. 23, 2010 5:45 pm

Mivel az időjósok elég vegyes képet jósolnak a hétvégére (2 helyről 3 félét hallani...) valamint édesapámnak a hétvégén segítségre lesz szüksége (ha szívműtötten nekiáll kazánt pakolni én csapom agyon) sajnos nem fogok megjelenni a workshopon. Mea culpa mindenkitől aki számított rám.
(Ezt már két nappal ezelőtt is tudtam, mikoris a T-com internetszolgáltatása feladta a harcot a viharral és úgy döntött elmegy nyaralni valami napos helyre, azóta se jött vissza, most is páromtól jutottam nethez...)
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Ashi Valkoinen Pént. Jún. 25, 2010 6:29 am

Mi lassan kimászunk terepre némi rendet vágni az aljnövényzetbe, talán egy kis építés is belefér, addig is megosztom mindenkivel a várható időjárást:

http://spreadsheets.google.com/pub?key=0AmpGVpZyXf5hdHhuQWQxWUg5TEJmSFNLeEFHMVN5aXc&output=html

Tehát szombat reggel, aki esőt lát, ne maradjon otthon, mert nem fog az olyan sokáig esni. Jó hír továbbá, hogy éjjel nem lesz eső, és ráadásul a napsütéstől sem fogunk megdögleni. A szombat reggel-délutáni eső nagyrésze pedig arra az időintervallumra korlátozódik, amikor még terepre menet leszünk (vonat-gyalog), illetve bevásárolunk, a bemutatós programokat az érdeklődök pedig fedett helyről nézhetik majd. Szóval tessék jönni, szarrá ázni nem fogunk. Ráadásul érdemes figyelemmel követni a várható csapadékmennyiséget is, rögtön látszik belőle, hogy nem egy nagy zuhéra kell számítani.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Lorin Pént. Jún. 25, 2010 11:58 am

Ashi

Olyan kérdésem lenne hogy a Győri útról melyik útra kell letirni a helyszínre menet? Addig stimm hogy le kell térni jobbra az M1-es után, de mi a kis utca neve amire rá kell kanyarodni? Próbáltam összevetni egy másik google térképpel... hát vagy átépítették tatabányát vagy csak a sima térkép rosszabb de nekem nem mutatott arra felé utat. Razz

Egyébként éjszakára terveztek valami játékot? Twisted Evil Twisted Evil
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Andrew Pént. Jún. 25, 2010 12:30 pm

Itt: 47.601714,18.386983 kell lefordulni jobbra, ha Tatabánya felől jössz kifelé.
Azaz miután átérsz az autópálya híd alatt, nem a legelső, mert az az út az autópálya feljárója, hanem közvetlenül utána egy rövid extra sáv lesz annak, aki jobbra akar kanyarodni. Gyalogosan az ott lévő buszmegálló előtt kell bekanyarodni.
Ja, az a számsor egy gmaps koordinátát jelöl Very Happy
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Nosfi Pént. Jún. 25, 2010 5:15 pm

Jelen leszek, de csak estig. Aztán szólít haza a kötelesség, némi ingyen alkohol-ígérettel megspékelve:)
Nosfi
Nosfi

Hozzászólások száma : 11
Age : 37
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2010. Feb. 26.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Spectre Vas. Jún. 27, 2010 7:43 pm

Ez igen király volt, kár hogy a messer végül elmaradt. Még ilyet! (de nem feltétlenül baj, ha kevesebbet kell gyalogolni Razz)
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Eglar Hétf. Jún. 28, 2010 11:58 am

Hát, ha még CW előtt megkapom a hivatalos utasítást, hogy ugorjak be Gem helyett (bár Isten látja a lelkem, rossz csere lett volna XD) , készülök. De végül érdeklődés se nagyon volt a témban. Kb. pont téged meg Kildart érdekelt volna, ellenben kard+pajzs meg többek számára hasznosabb, elvégre sokkal inkább klasszikus, míg a messer larpos verzióban idehaza inkább egzotikumszámba menne. (Ezt most jól megaszondtam, fogjátok a kialvatlanságra! Razz)

De akit érdekel a messer, annak átdobom a saját nem túl bőséges jegyzeteimet, Gemtől is el lehet kérni az övét, meg találtam a S.A.G.A. linkjei között a Lecküchner-féle traktátus egy részének átírását. Sajnos nem rakták oda mellé a modern német fordítást, de ha eleget hajlandó kínozni magát az ember a középfelnémet szöveg megértésével, talán használható.

szerk:

Amúgy jó volt, én nagyon élveztem, és legközelebb majd alszom az előtte levő 2 éjszaka, hogy tudjak éjszakai játékozni is. Razz
A caer rendberakásáért riszpekt a bátor építőknek és cöpöl-döntögetőknek! (szeizmizálás ftw)
Spectréék-féle katonai pokrócok továbbra is rulez. Elkerültük általa az éjjeli megfagyást, és még a plüsskövekkel is kompatibilisek.
Andrew-nak & szüleinek pedig örök hála az indokolatlanul sok ásványvízért!
Továbbá remélem, hogy nem voltam annyira csapnivaló előadó. (btw arra számítottam a legkevésbé, hogy hosszúkardot kell tartanom Very Happy)
Ja, és a lényeg: köszönöm mindenkinek, aki ott volt, és csak egyet tudok érteni Spectrével: még ilyet!
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Pangloss Hétf. Jún. 28, 2010 12:29 pm

Nagyon jó volt, aludni meg azok szoktak, akiknek nincs jobb dolguk, és nincs virtuális Mjölnir a nyakukban.

És tanítottam esni a népeket, így esélyt adva Sonirnak az indokolatlan trollkodáshoz.

Bzzzzzzzzzzzz!!!!
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Marinda Hétf. Jún. 28, 2010 7:05 pm

Teljesen jó előadó voltál Eglar, végre rendesen megtanultam az alapállásokat C: kár hogy több vágás(/ütés/csapás/whatever) elsajátítására nem maradt idő :c nna majd legközelebb Very Happy

Az éjszakai játék meg csak simán kurvajó volt C: meg az éjszakai ivászat Very Happy Külön köszönet Andis anyukájának (majd a csokrot intézni kéne Very Happy) meg Tamarának a vizipipáért, Lorinéknak meg Andrisnak a piáért, és Ashinak az indkolatlanulmindentelcipelő kordéért C:
Marinda
Marinda

Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

"Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27. - Page 3 Empty Re: "Combat Workshop" gyakorlójáték: Tatabánya, 2010. 06. 26-27.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.