LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dawn of Worlds - készíts világot

+6
Pangloss
Magitor
Gem Kapocs
Spectre
Kildar
Sonir Norend
10 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Kildar Szomb. Aug. 07, 2010 11:40 am

Ez az új tűz nem kedvemre való. Egy kicsit megpihenek, s visszahúzódok míg érkezésem rengéshullámai elülnek - még fél évezreddel később is felgyűrődik néhol egy-egy új hegy

Shape Land, egy új hegység a délnyugati kontinensen.

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 486462528lepes2_www.kepfeltoltes.hu_
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Pangloss Szomb. Aug. 07, 2010 12:19 pm

A sziget, melyre első hatásomat kifejtettem, hamarosan a hó és jég martalékává válik. Látom, társaim is munkába álltak, és az eddig élettelen síkságokon megjelentek az élet első formái. Így én sem maradhatok rest: egy fenyőerdőt hozok létre a sziget keleti felén.

2x Shape climate (nem tudom, hogy a sok töredék hány egésznek minősül, ránézésre kerekítve két egész hatszöget alakítgattam át), és shape land: fenyőerdő.

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Dawny
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Magitor Szomb. Aug. 07, 2010 1:14 pm

Hrrr, szakadatlan változik a föld körülöttem, mit érnek ezek itt csak földet tudnak mozgatni, tüzet felhányni, de én egtermtettelek téged Graz kul 'Nak légy az első lény a világon és terjeszd akaratomat, és vigyázz az ajándékomra az elkövetkezendő halandóknak!
LAssan morajlik a föld, majd beszakad, írdalmatlan hő tőr a magasba, a környezetben a homok üveggé változik, a víz elpárolog, a mocsár kiszárad, a kő porlad. LAssan az azzó arany felbugyan, ahogy egy test szakad ki belőle, majd megkeményedve egy üreggé szakad össze, alján csillogva a fémmel. Create avatar (10) illetve Shape land(3) Aranytelér.
Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Dawnym
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Skalle Szomb. Aug. 07, 2010 8:32 pm

Bocs, hogy közben ugatok bele, de; még így utólag beszállhatnék?
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Sonir Norend Szomb. Aug. 07, 2010 10:56 pm

a következő körtől már te is benne leszel
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Sonir Norend Vas. Aug. 08, 2010 1:17 pm

10 Gem 0+2+9=11
8 Skalle 0+0+7=7
7 Kildar 4+2+5=11
7 Spectre 10+0+10=20
6 Pangloss 3+2+4=9
5 Magitor 0+2+2=4
2 Damien 1+2+3=6
Ahogy a világ számára eleddig ismeretlen hatalmak mozgásba lendülnek megjelenik valami új a világban: élet. A kietlen pusztában a hegyek után immár mocsár keletkezett, folyó fakad majd erdő növekszik, a déli részeken pedig a fagyos pusztában vetik meg gyökreiket a növények, ezekkel együtt kezdett a világon lassan elterjedni az élet egyéb primitívebb megjelenései. Nem sokkal ezután érkezik a világra az egyik hatalom fzikai megtestesülése is, nyíltan jelezve a többieknek: komoly vetélytársuk akadt. Ám ez a tett nem marad kockázat nélkül, hisz nem kevés erőforrás szükséges ahhoz hogy fizikai megtestesülést hozzon létre egy isten, így ő most kimerült, de a figyelmet felhívta magára. Oly annyira, hogy egy új, eleddig ismeretlen hatalom is hirtelen ide fordította tekintetét


u.i.:
Nem kötelező a hexákra rakni a dolgokat, azok csak azért vannak ott, hogy tudjuk nagyjából mekkora területen lehet tevékenykedni. Szóval ez csak egyfajta mankó, a járáshoz. Aki tud mankó nélkül járni annak meg hajrá.

edit: spectrének az előző körös pontjainál elnéztem az értéket szóval kiderült hogy most 20 pontja van neki
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Aug. 09, 2010 9:20 am

A zúgó tovább szakítja útját, lekanyarog egész az óceánig s deltájával beléömlik, nyomán új erőd szökkennek szárba, vizének páráját a szelek hordják el s új tájakat tesznek esőssé.

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Gem3kr

3 X shape land (2 erdő, egy folyó deltájával) 1 X shape climate (esős-párás)
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Skalle Hétf. Aug. 09, 2010 12:18 pm

Ez az új, formálódó világ, és a születő élet felélesztette évmilliók óta szunnyadó tudatomat. Én vagyok Skaelthírn, a viharok és mennydörgés, valamint az élet vad erejének és az ösztönök istene. Ébredésem után kezdetnek felgyűröm a bolygó kérgeit és létrehozom az eddigi legmagasabb hegyet, mely székhelyem lesz ezen a világon, majd viharfelhőket hozok létre, melyek folyton a hegy oromzata körül fognak cikázni...

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Skall01

1X Shape land (Hegy), 1X Shape climate (vihar a hegy köré)


A hozzászólást Skalle összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 09, 2010 12:34 pm-kor.
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Kildar Hétf. Aug. 09, 2010 12:57 pm

Élet. Mindig is foglalkoztatott a kialakulásának kérdésköre, így hát úgy döntöttem, magam is nekifutok a dolognak. No persze nem olyan színpadiasan, mint Dreadlok a maga olvadó aranyával - jobban szeretek finomabb módszerekkel dolgozni, amíg nem gyűjtök elég hatalmat.

Nos akkor kezdjünk is neki: Először is, teremtsük meg az alapfeltételeket


Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Lepes3_www.kepfeltoltes.hu_

1x Shape Land (két félhexa): Erdő
1x Shape Climate (két félhexa): Monszunéghajlat, az erdőből dzsungel lesz.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Spectre Hétf. Aug. 09, 2010 3:24 pm

"Földből és tűzből megformálom a Nagy Öreget. Megparancsolom neki, hogy hozza létre világunk őrzőit. Az új teremtményeket saját, kis méretű hasonmásainak teremtette, s elnevezte őket Sárkányoknak. Hogy a Sárkányok tudjanak hol vadászni, sztyeppét teremtek nekik."

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Lepes3-1

1x Create avatar
1x Command avatar: create race (Sárkányok, jellem: 0)
1x Shape Land (két fél hexa)
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Ashi Valkoinen Hétf. Aug. 09, 2010 4:11 pm

Következő körbe beszállnék.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Sonir Norend Hétf. Aug. 09, 2010 4:46 pm

nem gond, akkor majd bekerülsz köv körben te is
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Aug. 09, 2010 5:26 pm

Kezdünk kicsit sokan lenni, kéne bővíteni a világot Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Kildar Hétf. Aug. 09, 2010 5:32 pm

Hexánként három pontért bárki megteheti Razz

Egyébként a nagy kontinens kb fele még mindig töküres, ráférne hogy csináljatok vele valamit. Mondjuk ez pont nem neked szólt Gem, mielőtt magadra veszed, te játszol normálisan Very Happy
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Pangloss Hétf. Aug. 09, 2010 5:33 pm

A teremtő erők hatalmas munkához láttak a világban. A föld változik, vizek, és erdők fakadnak a semmiből, és a természet drasztikus alakulása már lassan a klímán is nyomot hagy. Az élet egyre bonyolultabb formái jelennek meg a létsíkon, és az első aranylény után már repülni tudó, óriás méretű szárnyas gyíkok is létrejöttek a világon.

Megjelenek a szárnyas lények egy kisebb csoportja előtt, és kiterjesztem nekik Igémet. Nem sok ilyen lény hallgat rám, talán teremtőjükkel szembeni árulásnak érezhetik cselekedetüket. Nehéz megmondani, hogy az ilyen egyszerűbb létformák hogy tekintenek ránk, istenekre. Mindenesetre egy csapat szabadabban gondolkodó sárkánnyal az évszázadok alatt sikerült szót értenem, így Pangloss megnyílvánulásai néven egyfajta vallási rendet alapítottak a gyíklények között. Rajtuk keresztül később könnyebben tudom Igém terjeszteni, és a Végtelen Tudást egy kicsit közelebb hozni hozzájuk.


Create Order - Sárkányok között: Pangloss megnyílvánulásai
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Aug. 09, 2010 5:38 pm

Mindenki sárkányokkal foglalkozik? -.-"
Lehet, hogy nem vagyok elég trú az istenség névvel/céljaival, de ez ellen lépnem kell majd...
(Legyetek ti is trúk inkább...)
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Sonir Norend Hétf. Aug. 09, 2010 5:42 pm

Gem: ott a víz is, senki nem mondta hogy vízalatti lényeket nem csinálhattok. (Most mondanám a lebegő szigetet is de azt azért durvának tartom és helyből megdupláznám a megalkotás költségét mert faszság)
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Magitor Hétf. Aug. 09, 2010 9:46 pm

Bah IStennek képzelik ezek magukat, holott nincs is ki kövesse őket, tán a fák, a folyók vagy a mocsarak fognak hinni bennük, és dicsőíteni? Vagy pár hidegvérű véglény akik azt hiszik majd magukról hogy ők a legősibb faj? Graz kul 'Nak, e világ első teremtménye, formáld ki önnön formádra, ahogyan én tettem azt veled, gyúrd össze őket homokból és vízből, adj hozzá tűzet és levegőt legyen e faj az első, ki életre való. Éljenek rövid életet, hogy tudjanak sokasodni, és kövessenek minket hitben, de higgyenek másokban is hisz a mi hitünk ebben rejlik. De én meg is átkozom őket a káosz vírusával, hogy a legfőbb istenük, a az érték, de legfőbbkép az arany legyen ezért is teremtem meg hozzád közel őket, vezesd az utakon míg azt jónak látom. Majd ha elég erőt vettek magukon, fejlődjenek, és utazzák be a világot, és népesítsék be azt, szórva a káosz magvait!Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Lepes31tas
(2p) Command Avatar: Create Race : Humánok/ Emberek ahogy jólesik (0)
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Sonir Norend Hétf. Aug. 09, 2010 10:11 pm

Magitor és a többiek: próbáljunk ne fél hexás pálcikaembereket odabaszni a rajzokra jelölés gyanánt.
Avatárnak teljesen megfelel egy pötty, városnak négyzet, hadseregnek egy X. Mindegyikből kicsi. Ha pedig egy városban van egy szekta (order) akkor a közepébe lehe rakni egy színes pöttyöt. Színekkel meg használjuk mindig ugyan azt amit elsőnek választottunk, csak hogy egyértelmű legyen
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Aug. 09, 2010 10:19 pm

Ez az ostoba tényleg azt hitte, hogy csak szemlélődni fogok, míg ő mellettem tényked?! Hát rosszul hitte! El a mocsaramtól te idióta, és vidd a szánalmas teremtményeidet is! Halál mocsara, nyeld el az aranyrögöt, és fullasztó ködöddel fedd be a nyomorúságos lényeit!
Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Lepes3damien_www.kepfeltoltes.hu_
1× shape land (3), 1× shape climate (2) (összesen 5, maradt 1)
/bocsi, hogy átrajzoltam a pálcikaembereidet, de muszáj volt Very Happy/
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Sonir Norend Hétf. Aug. 09, 2010 11:39 pm

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Turn4

12 Kildar 6+0+3=9
12 Gem 0+3+3=6
11 Pangloss 1+3+8=12
9 Damien 1+3+6=10
9 Magitor 2+3+8=13
5 Skalle 2+1+8=11
3 Spectre 5+1+8=14
2 Ashi 0+0+10=10

Az évszázadok gyorsan telnek, és a növények valamint különböző értelemmel nem rendelkező állatok után megjelennek az első értelmes lények is: a sárkányok. Őket nem sokkal lemaradva követik az emberek. Ám a világ még fiatal, folyton formálódik, folyók és erdők növekednek, néha már önmaguktól is, hisz a táptalaj már megvan.
Ám amint megjelentek az értelmes lények a konfliktusok is azonnal kezdetét vették. A sárkányok egy része elfordult teremtőjük felől, mikoron is új vallási csoport jelent meg közöttük kik egy másik istennek hódoltak. Ez egy darabig csak felzúdulást váltott ki, de hamar nem csak szóbeli csatározások lettek a dologból...
Mindeközben az emberek sem örülhettek teremtésüknek, a mocsár ura nagyon hamar megmutatta nekik, hogy nincsenek biztonságban, lakóhelyük mocsár nyelte el, az aranyat betemette, jó néhány emberrel együtt. Két lehetőség áll előttük, az egyik, hogy itt maradnak, megpróbálva alkalmazkodni új környezetükhöz, ragaszkodva a mélyben még mindig meglelhető aranyhoz, vagy szakítanak szülőhelyükkel és tovább vándorolnak, hátha valahol kevésbé mostoha körülményeket találnak...
Talán ezek a kialakuló ellenétek, talán valami más okozta azt, hogy lassan még egy résztvevő csatlakozott be az égi játszmába.


FIGYELEM!
Két új szabály:
1. Vársok jelölése négyzet, avatárok jelölése kör, hadseregek jelölése X. Próbáljunk ezekhez ragaszkodni. Színekkel vagy koordinátákkal jelölhetitek, hogy melyik kié.
2. Mostantól mindenki png-be mentse le a képet ha épp átkreálja, vagy ha erre nem képes akkor bmp-ben. Aki nem az alábbi két formátumban teszi közzé itt az minusz pontot kap ami ugyan úgy halmozódik mint a plusz pontok. Valamint át lesz adva Kildarnak vagy Ashinak anális kezelés céljából
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Kildar Kedd Aug. 10, 2010 6:50 am

Micsoda események... két nép is megjelent a világ felszínén, én meg még mindig nem erősödtem meg eléggé a színrelépéshez... Nos, akkor folytassuk csak a megfelelő életfeltételek megteremtését az én kis dzsungelemben.

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Lepes4_www.kepfeltoltes.hu_

1x Shape Land (három apró sziget, összesen kb egy hexa méretűek)
1x Shape Climate (újabb két félhexányi monszunéghajlat)
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Aug. 10, 2010 7:42 am

Vihar előtti csend telepszik a hegyekkel határolt tájra. Az állatok érzik a felgyűlő erőket, de nem félnek tőlük. Egyelőre azonban még csend van a tájon.

Aka passzolok.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Pangloss Kedd Aug. 10, 2010 1:26 pm

A megnyílvánulásaimat hirdető rendet nem fogadták békével, én azonban nem avatkozom bele az eszkalálódó konfliktusba. A sárkányoknak talán a tolerancia lesz az első lecke, amit sikeresen megtanulhatnak akármelyik égi mestertől.

Közben folytatom a megkezdett munkát. Fagyos éghajlatú szigetemről csontig hatoló hideget árasztó szeleket indítok meg észak felé, így a tudást és a maradandóságot legjobban elősegítő hideg éghajlat némiképp a kontinensre is átterjed. Gondos munkám azonban nem csak a hideg előterjesztésében merül ki, ugyanis a szigeten, melyet úgy tűnik, egyedül én nem tévesztettem szem elől, tovább művelem kertjeimet.

A kontinensen sem szeretnék puszta, hideg, életellenes fagyot. A földmélyi vízkészletek parancsomra egy frissen kialakult hegyből törnek elő, de a hőmérsékleti viszonyok miatt nem folyó, hanem annál sokkal érdekesebb, gleccser lesz belőle. Az északi kontinensen uralkodó fagyban ez lesz majd a későbbi élet táptalaja. Hogy a körforgás fennmaradjon, nem túl messze a gleccsertől egy földmélyi víznyelő veszi vissza a kölcsönvett folyadékot.


Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Dawnsn

3x Shape Climate (kontinens)
2x Shape land (fenyőerdő + gleccser)
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Aug. 10, 2010 3:34 pm

az ott csak 2 shape climate lesz
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Dawn of Worlds - készíts világot - Page 2 Empty Re: Dawn of Worlds - készíts világot

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.