LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rivergard - általános megbeszélés

+15
Lobster
Eglar
nagash
Damien-Maelstrom
Andrew
sujozsi
Ishar
Skalle
Draug
Isair
Kildar
Soloviel
Ashi Valkoinen
PG
Lecram
19 posters

7 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Jan. 24, 2010 1:46 pm

Felőlem akár február 20 is lehet. És egyúttal mondjuk benézhetünk az erődbe is...
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Lecram Vas. Jan. 24, 2010 1:47 pm

Eglar írta:Bocs, kicsit benéztem. Valamiért az a téveszmém támadt, hogy visszatért a csapat az eredeti témához, és a Rivergard 3 időpontját tervezitek...

Ez még nem az, csak sima fakardozás.
Egyébként azon is gőzerővel dolgozunk. Very Happy
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Jan. 26, 2010 10:34 am

Akkor legyen február 20. Razz
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty erőd?

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Feb. 10, 2010 8:57 pm

Ma beszéltem telefonon Skallével többek között a játékról, és szeretném felhívni az illetékes figyelmét arra, hogy az erőd valóban fasza hely, de csak akkor, ha beengednek minket. A játék dátumát pedig jó lenne pontosan kitűzni (ami az erődtől is függ, ugye), mert így a játékosoknak nehezebb megtervezni a saját időbeosztásukat.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Lecram Szer. Feb. 10, 2010 9:57 pm

Itt is elmondom, hogy amint tudunk valami konkrétumot (időpont, helyszín, stb.) szólni fogunk.
Nem fogunk játékosok nélkül larpot rendezni. Mivel Ti vagytok az elsődleges célközönség, így mindenképpen tudni fogtok róla.
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Feb. 10, 2010 10:23 pm

Nem ez a lényeg.

Hanem az, hogy jó lenne minél ELŐBB lefixálni a részleteket az erőddel, mert ha mondjuk X. hó Y-3. napon azt mondod, hogy X. hó Y. napon LARP, akkor elküldelek a fenébe. Játékos meg kurvára nem lesz.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Lecram Szer. Feb. 10, 2010 11:37 pm

Az időpont lefixálását mi sem akarjuk húzni. Az, hogy még nincs meg, rajtunk kívül álló okok miatt van így. Nem azért nem közöltünk időpontot, hogy jól kiszúrjunk a reménybeli játékosokkal, hanem azért, mert még mi sem tudjuk.
Játékos pedig remélhetőleg lesz, mivel azért vágtunk bele a szervezésbe, mivel úgy érezzük (és a reakciókból is úgy jött le, de javítsatok ki, ha tévedek), hogy van rá igény. Eddig sem 180 fős játékokat szerveztünk, most is egy 15-25 fő körüli létszámmal számolunk, akik komolyabban szeretnék, hogy legyen játék. Ha pedig csak 4-5 ember részéről van igény rá, akkor azt még most tisztázzuk, és akkor egy időre hanyagolhatjuk az erődös dolgot, ugyanis nem lenne szerencsés, ha azért kérnénk várat, hogy 6 ember kardozgasson meg beszélgessen.
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Eglar Csüt. Feb. 11, 2010 2:45 pm

Akkor kifogások helyett legyetek szívesek kiírni egy érdekel/nem érdekel, illetve egy időpont-szavazást azokkal a hétvégékkel, ami nektek is jó. Ezzel a saját dolgotokat is megkönnyítitek. Egyrészt, lesz róla vmi fogalmatok, kb hányan jönnének, meg egy hozzávetőleges időpont-ötletetek, és azért az erődöt is értelmesebb konkrét javaslattal megkeresni, nem?

Egyébként Skalle meg már olyan lelkesen készül az egészre, múltkor mondta, h írja a háttéranyagokat ezerrel.

Továbbá én is tervezek beszervezni még egy embert, akit nagyon érdekel a dolog. Valamikor a közeljövőben bemutatom Skallénak, ill. megkérem a kollégát, h regeljen fórumra.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Feb. 11, 2010 3:08 pm

Eglar írta:Akkor kifogások helyett...
5*
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Lecram Csüt. Feb. 11, 2010 3:35 pm

Tudtommal eddig sem kerestünk kifogásokat...
Mi is úgy szeretnénk odamenni az erődhöz, hogy van konkrét időpont, ezért nem történt még meg a kapcsolatfelvétel.
Nem csak Skalle készül lelkesen, hanem a szervezőség többi tagja is.

Egyébként mindjárt kiírok akkor egy szavazást.
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by nagash Csüt. Feb. 11, 2010 3:38 pm

nekem mindegy mikor van, elvileg minden jó.. /max ha szombatra esik, akkor csak 10h után tudok elindulni pestről nyelvsuli miatt./

aztán aki még jönne az toljon már vmi életjelet...!
nagash
nagash

Hozzászólások száma : 147
Tartózkodási hely : mental institution
Registration date : 2008. Sep. 04.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Csüt. Feb. 11, 2010 4:17 pm

Lecram írta:Nem csak Skalle készül lelkesen, hanem a szervezőség többi tagja is.

khm, khm... Mégis milyen többi tag? Rajtam kívül csak rólad tudok mint szervező, az a haverunk pedig aki fényképezne nem tud eljönni magánéleti dolgok miatt. Nem szükséges kozmetikázni a valóságot.

A "többi" alatt az ember akarva-akaratlanul egynél több embert ért, holott rajtam kívül csak te vagy szervező
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Csüt. Feb. 11, 2010 4:34 pm

Lecram írta:Mi is úgy szeretnénk odamenni az erődhöz, hogy van konkrét időpont, ezért nem történt még meg a kapcsolatfelvétel.

Bassza már meg, de mi a fasz van?! A befőtt rakja el a nagymamát? A nyúl lövi le a vadászt?

Pofám leszakadt ettől a beképzelt hozzáállástól...

Tudjuk már, hogy kik és mik vagyunk, egy csapatnyi szaros kis kölyök. Mi az, hogy mi mondunk egy időpontot, és ők akkorra adják...?! Hülye vagy, már megbocsáss...?!

Fogod magad, elmész az erődbe, és érdeklődsz bizonyos időpontok után, hogy mikor lehetne játék, mikor tudják odaadni az erődöt.

Mert mi alkalmazkodunk hozzájuk. Nem pedig ők hozzánk.

Remélem nem szükséges részleteznem a miérteket, stb...

Szóval ha akarsz egy jó játékot, akkor elsősorban leszállsz a földre, majd fogod, és odavonszolod a seggedet az erődhöz, helyért kuncsorogni.

Elmegy az eszem, te ezt komolyan is gondoltad...?!

A stílusért nem kérek bocsánatot, te hoztad elő belőlem, megérdemled.
/Aki suttyomban törölné, annak szólok, hogy lementettem, és addig rakom fel, míg nem történik érdemi cselekmény az ügyben./
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Csüt. Feb. 11, 2010 4:45 pm

Az erőddel igazából nincsen semmilyen gond. Ami időpontot választunk, azon minden bizonnyal megengedik hogy ott játsszunk. Három esetben nem fogadják el: 1. ha akkor más rendezvény van ott, 2. ha akkor éppen zárva vannak, 3. ha nem akarják, hogy odamenjünk (ebben az esetben a helyszín is változik)
A gond még mindig az időponttal van: két időpont van ami között még nem választottunk (március 20 és március 28). Nekem mindkettő jó, tehát nem rajtam múlik.
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Lecram Csüt. Feb. 11, 2010 5:10 pm

Ashi Valkoinen írta:ha nem tudom, mikor van?

Az érdeklődés nem függ az időponttól. A részvétel már igen. Ezért is próbálunk figyelni arra, hogy NE ütközzön más rendezvényekkel.

Skalle írta:Szerintem ez a szavazás teljesen fölösleges, aki jön az jön, aki nem az nem.

Nem hobbiból nyitogattam, hanem mert többen megkértek rá. Ha a szervezőtárs le van szarva, legalább a játékosok ne legyenek...

Damien-Maelstrom írta:Pofám leszakadt ettől a beképzelt hozzáállástól...

Véleményem szerint egyáltalán nem volt beképzelt a hozzáállásunk, de ha te így gondolod, hát szíved joga.

Damien-Maelstrom írta:Tudjuk már, hogy kik és mik vagyunk, egy csapatnyi szaros kis kölyök.

Ha jó tudtommal te is ebbe a csoportba tartozol...

Damien-Maelstrom írta:Mert mi alkalmazkodunk hozzájuk. Nem pedig ők hozzánk.

Remélem a hozzászólásod ezt a sorát azok is olvasták, akik folymatosan reklamálnak, hogy még nincs időpont.

Damien-Maelstrom írta:Szóval ha akarsz egy jó játékot, akkor elsősorban leszállsz a földre, majd fogod, és odavonszolod a seggedet az erődhöz, helyért kuncsorogni.

A kuncsorgásnak része az is, hogy szóban megállapodtunk velük, hogy valamit valamiért. Ingyen odaadták az erődöt. Cserébe megkértek, hogy a nyári rendezvényukön legyünk ott, és kardozgassunk kicsit. Mindenki mondta, hogy milyen fasza az erőd, és hogy ez tök jó így. Ennek ellenére voltak olyanok, akik nyáron nem jöttek el. Köztük te sem.

Skalle írta:Ha mindenki rinyál akkor legalább 50 évvel tolom későbbre az RG3-at.
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Csüt. Feb. 11, 2010 5:17 pm

Oké, ha lehet ne essünk egymás torkának. Elején én is idegeskedtem a játék miatt, most már nem idegeskedek és másnak sem kéne. Ez csak egy játék. Ha szerencsénk van a tervek szerint jön ki minden és lesz egy jó játék. Ha nem akkor nem. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy szarok rá, hanem hogy sok tényezőtől függ és ha minden a játék ellen van akkor nem tudok mit tenni. Reménykedjünk, hogy minél előbb lesz egy fix időpont. Március elejére már mindenképp fix lesz.

És az időpont húzásával csupán azt szeretném elkerülni, ami a második játékon is volt, nevezetesen, hogy nem TUD az egyik szervező eljutni a játékra külső okok miatt
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Feb. 11, 2010 5:59 pm

Damien-Maelstrom írta:/Aki suttyomban törölné, annak szólok, hogy lementettem, és addig rakom fel, míg nem történik érdemi cselekmény az ügyben./
Célozgatás helyett inkább vedd már észre, hogy kb. ugyanezt írtam, csak kevésbé ilyen tapló modorban. Mivel a hozzászólás nem volt öncélú és tapló, csak tapló, ezért nem lesz törölve.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Csüt. Feb. 11, 2010 7:41 pm

Lecream:

Igen, én is egy szaros kis kölyök vagyok, az erőd tulajdonosainak szemében.

Nem reklamáltam, hogy nincs időpont.

És ami miatt nem tudtam elmenni fakardozni, az abból fakadt, hogy temetésen voltam... - most boldog vagy?

Ashi:

Nem célozgattam. Kimondtam.

Észleltem. Mint azt is, hogy semmi reakció nem volt rá, csak üres mellébeszélés. Ezért folyamodtam tapló modorhoz, mert ez általában ösztökéli az embereket.

Ja, és megkérlek, ne legyél az erénycsőszöm. Van önkritikám, meg minden ami kell. És leszarom, hogy éppen te miként vélekedsz arról, amit írok. Ennyi.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Feb. 11, 2010 7:56 pm

Lecram írta:Mindenki mondta, hogy milyen fasza az erőd, és hogy ez tök jó így. Ennek ellenére voltak olyanok, akik nyáron nem jöttek el. Köztük te sem.
Mint ahogy Te személy szerint egy LARP-on sem vettél részt 2009-ben, még a sajátodon sem. Pedig itt a fórumon megszámolhatod, hogy hány topikba írtad be, hogy "megyek". A 2008-as "jövőre minden LARP-ra megyek" hozzászólással együtt.

Csak ha már muszáj személyeskedni.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Lecram Csüt. Feb. 11, 2010 8:43 pm

Damien-Maelstrom írta:Lecream:
És ami miatt nem tudtam elmenni fakardozni, az abból fakadt, hogy temetésen voltam...

Bocs, erről nem tudtam. Engem anno úgy tájékoztattak, hogy asztaliztok...

Ashi Valkoinen írta:Mint ahogy Te személy szerint egy LARP-on sem vettél részt 2009-ben, még a sajátodon sem. Pedig itt a fórumon megszámolhatod, hogy hány topikba írtad be, hogy "megyek".

Nem minden larpot lustaság miatt hagytam ki. Egyetemi elfoglaltság meg betegség is bezavart. Meg olyan larp is volt, amire kész volt a karakterem is, csak a játék elmaradt.
Egyébként pedig én a larpozást hobbiként űzöm, vannak, amik előrébb állnak a fontossági listán.
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Csüt. Feb. 11, 2010 9:08 pm

Lecram írta:
Bocs, erről nem tudtam. Engem anno úgy tájékoztattak, hogy asztaliztok...

Nem véletlen, tekintve hogy engem is úgy tájékoztatott, hogy asztalizik, méghozzá Cyberpunkot játszik

De ebbe ha lehet ne menjünk bele, lehet összekeverte melyik alkalmat is idézted fel, másrészt pedig már nincs sok jelentősége
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Feb. 11, 2010 9:20 pm

Lecram írta:Egyébként pedig én a larpozást hobbiként űzöm, vannak, amik előrébb állnak a fontossági listán.
Ha csak hobbi, akkor:
A) Ne ígérgess felelőtlenül.
B) NE vállalj szervezést.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Csüt. Feb. 11, 2010 10:51 pm

Ashi Valkoinen írta:
Lecram írta:Egyébként pedig én a larpozást hobbiként űzöm, vannak, amik előrébb állnak a fontossági listán.
Ha csak hobbi, akkor:
A) Ne ígérgess felelőtlenül.
B) NE vállalj szervezést.

Szvsz elszállt veled a ló. Neked mi ez, életcél...? Maradjunk ennyiben.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Feb. 11, 2010 10:53 pm

Damien-Maelstrom írta:Szvsz elszállt veled a ló. Neked mi ez, életcél...? Maradjunk ennyiben.
Nem, nem életcél, de nem vállalnék szervezést, ha tudnám, hogy az egyetem/szakmai munkásság/család előreláthatólag közbeszólna. (Természetesen egy hirtelen haláleset nem tervezhető, de egy egyetemi nyári szakmai gyakorlat családi nyaralás igen.) Mindenki annyit vállaljon, amennyit meg tud valósítani. A LARP nekem is hobbi, de tény, hogy többet foglalkozom vele, mint Lecram. A leendő játékosok felé pedig igenis vannak kötelezettségek, amelyeken nem lehet átlépni. De szerintem erről Homár tudna bővebben írni.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Pént. Feb. 12, 2010 10:21 am

Ashi

Így egyetértek veled, de maga a kifejezés bántotta a szememet-lelkemet, hiszen ez egy hobbi, mindannyiunk számára. (Tudtommal.)

Skalle

Abban a formátumban merülhetett fel a cyberpunk, hogy oda sem tudok menni. (Emlékeim szerint.)
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 7 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.