LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rivergard - általános megbeszélés

+15
Lobster
Eglar
nagash
Damien-Maelstrom
Andrew
sujozsi
Ishar
Skalle
Draug
Isair
Kildar
Soloviel
Ashi Valkoinen
PG
Lecram
19 posters

8 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Pént. Feb. 12, 2010 12:02 pm

Damien-Maelstrom írta:
Skalle

Abban a formátumban merülhetett fel a cyberpunk, hogy oda sem tudok menni. (Emlékeim szerint.)

Én végig úgy emlékeztem rá hogy cyberpunk volt akkor, aztán hogy végül temetésre kellett menned azt vagy nem mondtad vagy én nem emlékeztem rá.
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Pént. Feb. 12, 2010 2:54 pm

Ha vasárnap volt, akkor biztos volt cp, de az fix, hogy én nem arra mentem.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Feb. 14, 2010 10:00 pm

Amúgy erőddel sikerült már beszélni? A másik topik tanúsága szerint van igény a játékra, tehát már csak hely kell hozzá.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Feb. 14, 2010 11:26 pm

Még nem beszéltünk az erőddel de nyugi, ami késik nem múlik, még időben beszélünk velük...
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Pént. Feb. 19, 2010 12:37 pm

Update: Március 1-én beszélünk az erőddel (mindketten ekkor érünk rá) és akkor várható fix időpont is
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Pént. Feb. 19, 2010 8:31 pm

A játék teljes neve a mai naptól, Rivergard Larp 3: Káosz Krannonban
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Pént. Feb. 19, 2010 8:36 pm

Skalle írta:Update: Március 1-én beszélünk az erőddel (mindketten ekkor érünk rá) és akkor várható fix időpont is
Azért próbáljátok meg elsődlegesen a március 27-et kérni tőlük! Már csak azért is, mert jópár embernek ezt mondtam előzetes dátumként, másrészt meg ez az eredeti terv. :D
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Pént. Feb. 19, 2010 9:14 pm

Ja és igen, várom a játékot, az előző kettő alapján jó móka lesz, és ajánlom mindenkinek, aki nem akar részt venni vagy bizonytalan, hogy jöjjön el!
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Feb. 23, 2010 7:11 pm

Skalle írta:- Krangard érseke, a Szent Királyok kultuszának vezetője és részben egy adott szent részleges reinkarnációja (személye és játékosa még neki is függő), Krangard érseke most konkrétan a solarnita irányzatból került ki (ezekről majd később) valamint a templom lovagjai, akik földi javaikat és szolgálatukat a templomnak ajándékozták üdvösségért cserébe
Erről pls majd bővebben valamit, mert Sohtem érdeklődik a szerep részleteit illetően. Meg én is a templomos lovagot illetően.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Lecram Kedd Feb. 23, 2010 7:23 pm

Krangard érseke félig-meddig NJK szerep, szóval erről inkább MSN-en vagy privátban érdeklődjetek Skallénál.
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Kedd Feb. 23, 2010 7:26 pm

...viszont az, hogy a játéktéren _mindenki_ milyen vallást követ és ez pontosan mit jelent, az lehet hogy nem magánjellegű SZIGURÚANTITKOS infó.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Kedd Feb. 23, 2010 8:06 pm

Kildar írta:...viszont az, hogy a játéktéren _mindenki_ milyen vallást követ és ez pontosan mit jelent, az lehet hogy nem magánjellegű SZIGURÚANTITKOS infó.

Igen, lesz róla bővebb infó, már egy csomó dolgot kitaláltam de időhiány miatt még nem írtam le mindent
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Szer. Feb. 24, 2010 3:19 pm

Bocs srácok, a március 27 nem jött össze, szóval a Rivergard 3 larp minden bizonnyal
2010. MÁRCIUS 20-án lesz megrendezve!


A hozzászólást Skalle összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 28, 2010 9:11 pm-kor.
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Szer. Feb. 24, 2010 6:51 pm

Nincs bocs, nem csak Lecreamnak van egyetem, nekem 19.-én szakestem van, amit én szervezek, és ez egy baromi nagy megtiszteltetés, hogy elsősként a szaktársaim, a tanszékvezető, a höt és minden/mindenki bízik bennem szóval a 20.-a nekem off.

Egész egyszerűen nem lesz időm felkészülni a rivergardi szerepemre, nem lesz időm a jelmezemre, mert mást szervezek, és nem hinném, hogy a végső megtestesülésén a munkámnak az idegesség és az alkohol ne készítene ki annyira, hogy másnap tudjak menni játszani.

So sorry, de ez van.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szer. Feb. 24, 2010 7:07 pm

Damien-Maelstrom írta:Nincs bocs, nem csak Lecreamnak van egyetem, nekem 19.-én szakestem van,
Nem lepődünk meg spoiler:
Spoiler:
Faszhosszverseny-indító spoiler:
Spoiler:
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Szer. Feb. 24, 2010 7:31 pm

Ashi,
spoiler 1re reagálva: tudom.
spoiler 2re reagálva: bennem is felmerült.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Csüt. Feb. 25, 2010 4:05 pm

Éreztem hogy egyik időpont sem lesz olyan hogy "a káposzta is megmarad és a kecske is jóllakik". Őszintén szólva engem rohadtul felbaszott amikor megtudtam, hogy Lecram egyetemi cucca is 27-én lesz - bár erről nem ő tehet. Szóval eddig -3 karakter akik közül kettő elég fontos lett volna. Ráadásul kevesebb is lesz az idő a szervezésre, de én akkor sem fogom visszamondani, volt már példa rá hogy a tervezettnél kevesebb emberrel csináltam larpot és az is jó lett. Annyi az egész hogy miután március 1-én beszéltünk az erőddel és megbeszéltük hogy ott leszünk, akkor már mindenképp lesz márc 20-án valami.

Damien: még délutánra sem tudsz lejönni?
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Csüt. Feb. 25, 2010 6:29 pm

Durva lesz a válasz, de nem is akarok.

Egy napos a játék, ennek a felét kihagyom, és csak a másik felére megyek, arra is úgy, hogy nem tudok rákészülni, ez nekem nem éri meg az utat. Ha már valamit csinálok, azt szeretem 100-130% - közti skálán megvalósítani, ez meg becsléseim szerint is 30-60% közt lenne.

Az meg nekem nem.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Csüt. Feb. 25, 2010 8:50 pm

Skalle, beszéltem Sohtemmel, úgy tűnik, jó lesz neki ez az időpont is, de még nem 100%. Ismerősömnek is jó az időpont. Smile Mondjuk minden követ megmozgattam...

Marival, Petivel még nem sikerült.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Pént. Feb. 26, 2010 2:23 pm

Ashi: Köszönöm szépen.

Damien: Sajnálom, hogy úgy jöttek ki a dolgok, hogy neked nem lesz megfelelő és megértem, hogy nem éri meg kifizetni egy teljes vonatjegyet pár óra larpozásért. Remélem az ez utáni játékok időpontja jobban fog alakulni és végre meg tudsz ismerkedni Lecrammal Smile
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Árnybíró Szomb. Feb. 27, 2010 6:56 pm

Jól éreztem, hogy korai elkezdenem a karakteralkotást.
Kiderült, hogy nem jó nekem se a 20.-ai nap. Sad
Úgyhogy bocsi, de én is kiestem.
Árnybíró
Árnybíró

Hozzászólások száma : 67
Age : 37
Tartózkodási hely : Tát és környéke
Registration date : 2009. Aug. 28.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Feb. 28, 2010 6:20 pm

Közlemény.

Szerencsétlen helyzet állt fel. Szervezőtársam, Lecram újabb egyetemi programok miatt (aminek most hétvégén kellett volna lezajlania) a március 20-ai időpontra sem tud eljönni Rivergard 3-ra. Tudom, sokan ilyenkor azt gondoljátok, hogy újabb kifogás és egyáltalán nem akar eljönni larpozni, csupán mindenáron tagja szeretne lenni a közösségnek és valamennyire meg is értem ha így gondoljátok, mert alig ismeritek őt és csak ezekből a megnyilvánulásaiból tudjátok megítélni. Én viszont azt mondom, hogy tényleg eléggé elfoglalt és amikor ezeket mondja akkor nem hazudik, én már több mint 10 éve ismerem.
Ami a játékot illeti: nekem még mindig jó a március 20 és 27-e, sőt még egy áprilisi időpontot is elfogadnék, a gond csak az, hogy így a szervezést többnyire egyedül kell megcsinálnom és nem azt mondom hogy nem menne, mert ha elég időt beleölnék, akkor bizonyára meg tudnám csinálni, de az sokkal jobb ha segítenek, sokkal több időt spórolok meg és egyetem mellett azért szükség is lenne időre. Az első játéknál segített Lecram, a második játéknál Ashi, segítségükkel akkor is sok időt spóroltam. Itt viszont, az erődös koncepcióhoz egy fix komáromi ember kéne hogy segítsen szervezni, vagy legalább valaki aki vállalja, hogy lejön egyszer-kétszer segíteni. Most nem szeretnék olyanokat mondani, hogy elmarad a játék, mert mindezek ellenére én még mindig meg szeretném szervezni. A gond csak az, hogy a nagy huzavona közepette az összes fontos karaktert játszó ember nem ér rá egyetlen időpontban, március 20-a sok embernek eleve nem jó, mint például Damien és Soloviel, 27-e pedig Ashinak, akinek szintén fontos szerepe lenne. Igazából nektek szeretném feltenni a kérdést/kérdéseket; Akarjátok e ti is a játékot? Mikor legyen a játék? Hajlandó e valaki segíteni a szervezésben? Habár egy nap az egész játék elég sok gubanc van a szervezéssel.
Visszatérve Lecramhoz; én nem akarom őt ezek ellenére kidobni a csapatból, csak jó lenne, ha ennyire nem ér rá, akkor nem ragaszkodna a főszervezői álláshoz, hanem egyfajta "társszervező" lenne aki HA ráér és HA van kedve segít szervezni vagy eljön játszani.
Tiétek a szó.
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Feb. 28, 2010 6:45 pm

Árulja el nekem valaki, hogy Lecram egyetemi programjainak hol van a szombati napokra vonatkozó HIVATALOS DOKUMENTÁCIÓJA.

Amúgy: ha elfoglalt ember, és neki az a közösség fontosabb, mint ez, akkor elfogadjuk, megértjük, de SEMMILYEN MÓDON NE SZERVEZZEN live-ot. Nem tudom, mit nem lehet ezen megérteni.

Játék: 20-án ráérek, 27-én már nem (éppen Lecram miatt változott az időpont). Áprilisba kicsit faszságnak érezném, ha rászerveznétek a mi játékunkra.

Erőddel beszélj holnap, a március 13. hétvégén meg segítek játékot csinálni. Ha 20-án lesz.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Marinda Vas. Feb. 28, 2010 9:00 pm

Nekem megfelel mindkettő alkalom, 20.a és 27.e is. Smile kicsit szoros lesz rákészülés ha végülis 20.án lesz a játék, de szerintem megoldható Smile

(hmm Skale mintha ajánlottál volna nekem valami karaktert Very Happy)

egyébként meg a kissebb nehézségek ellenére a többi rivergard játék is jól sikerült, szerintem ezzel se lesz gáz. úgyhogy mindenekelőtt köszi Skalle hogy igyekszel fasza játékot szervezni nekünk Wink
Marinda
Marinda

Hozzászólások száma : 44
Age : 32
Registration date : 2008. Dec. 31.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Skalle Vas. Feb. 28, 2010 9:11 pm

Mari: Köszönöm a támogatást és a biztatást, őszintén szólva nekem is jobban fekszik a 27-e, csak utólag sajnálom eléggé, hogy nem fixre harangoztam be. Legközelebb máshogy fog menni a szervezés az biztos...

Ashi: Pénteken beszélünk az erőddel, ha nem jön közbe semmi. Remélem addigra letisztul az időpont.
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

Rivergard - általános megbeszélés - Page 8 Empty Re: Rivergard - általános megbeszélés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.