LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOPP általános megbeszélés

+21
Borgwarrior
Marinda
Eglar
Ahriman
magi44
Asmodus
Derszu
Andrew
kyru
Magitor
Maia
Damien-Maelstrom
Gerodus
Ashi Valkoinen
Lobster
Kildar
Spectre
Artemis
Sonir Norend
Gem Kapocs
Keitel
25 posters

6 / 18 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Szer. Okt. 14, 2009 1:55 pm

- Rádió / kaszinó / lottó téma: zseniális. Sőt ha kell jelentkezem is rádióriporternek Smile (no persze csak másodállásban;))
- PIP megintcsak szuper ötlet, ofkórz jöhet. (én is akartam ilyesmit gyártani, de csak a digitális hőmérőig jutottam Smile)

- A felszerelések játékba hozatalához többlépcsős "engedélyezési" rendszer lesz. Elsősorban a hangsúly azon lesz, hogy minimalizáljuk a "csak mert poén" jellegű cuccok behozását. Komolyan indokolt előtörténetet fogunk megkövetelni azoktól akik spéci cuccokat hoznának.
Erre azért van szükség, mert azon kívül hogy kurva jó sztoriszálakat lehet ráépíteni egyben történetileg is kompenzálhatjuk a táposságot (pl pont emiatt haragítottak magukra XY csoportot).

Tehát olyasmit nem nagyon fogunk szívesen látni, ha valaki a helyszínen előkap a táskájából egy kiló gránátot meg atomtengeralattjárót, miközben az elősztorija kimerült annyiban hogy "Béla vagyok a wastelander", azt simán elhajtjuk a picsába.

Továbbá az előzetes egyeztetés azért is jó, mert akkor nem a helyszínen fogod megtudni hogy mennyi BB-t/stimpacket/egyebet kapsz hanem rendesen átgondolva és előre értesítve megkapod a tárgylistád. Neked is jobb tervezni, nekünk meg sooookkkkal jobb, hogy nem a helyszíni millió dolgunk mellett kell még hirtelenbalanceolni.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Okt. 14, 2009 4:08 pm

Történeti indoklással egyetértek, csak nekem egyértemű volt, azért nem írtam le, de ha le van írva az még jobb, így biztosan senki nem feledkezik meg róla Wink
Meg persze nem úgy gondoltam én sem, hogy mindenféle bejelentés nélkül viszik az emberek a cuccokat, de ha mondjuk a ruha nagyon gagyi, akkor még mindig meg lehet fogni egy-egy tápbélát a fentebb leírt módszerrel (megjegyzem szerencsére itt nem ez a tendencia, nem is erre számítok, de jobb ha az ember mindenre felkészül)
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by kyru Csüt. Okt. 15, 2009 1:33 pm

Kildar írta:A tapasztalatok azt mutatják, hogy az ilyen "hinting" dolgok a fórumon a metakommunikáció hiányában nem működnek. Ha az ember gondol valamire, akkor írja le egyértelműen azt, mert ha valamilyen utalást félre lehet érteni, az félre lesz értve, sokszor és csúnyán. Ha ezzel esetleg megbántottam/tunk volna, azért elnézésedet kérem.
Nincs szükség bocsánatkérésre, mert én is ludas vagyok a dologban. Lapozzunk.
Az lesz a legtisztább, ha a terveket megtervezem 3D-ben, elküldöm és majd megbeszéljük a részleteket.

Zene ügyben: Az ősiem rendelkeznek nagyobb kollekcióval abból az érából, ha érdekli a társaságot. Kiválogathatom a szebbjét és lehozhatom. Illetve összevethetjük több ember arzenálját Cool
kyru
kyru

Hozzászólások száma : 20
Age : 37
Registration date : 2009. May. 01.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Nov. 13, 2009 11:00 pm

Mostmár értem miért vonzott engem ennyire az MP5K Very Happy
FOPP általános megbeszélés - Page 6 Fallout-3-20080921053753683_640w

Asszem szegény fegyó "kisebb" átalakításokon fog átesni ha hozzámkerült Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szomb. Nov. 14, 2009 1:51 pm

Energiacella Very Happy
FOPP általános megbeszélés - Page 6 P1020460
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Vas. Nov. 15, 2009 11:25 pm

Megjegyzés: Nekiláttam egy Superstim projectnek, úgy ahogy az a nagykönyvben meg van írva (törzsre szíjazandó, több ponton behatoló, stb). Amint kész postolok róla képeket.

Szerk.: Kicsit jobban beindult az évvégi hajtás mint számítottam, ezért a superstim projeckt a vizsgáim befejeztéig pausálódik.

+ egy kis érdekesség, hátha valakit érdekel:

http://www.vatera.hu/airsoft_fegyver_well_d_90f_aeg_157771570.html

Nem túl drága, kis munkára szoruló AEG, ha valaki ASt nem akarja semilyen szinten űzni de szeretne egy olcsó és viszonylag használható automata fegyót FOPPra, annak ez tökéletes.

A fegyver tesztje, benne az elvégzednő módosításokkal (ebből a tár adagolási problémája és a tömítések, + lyukak letömítése az ami egyszerűen megcsinálható bárki által, az akku lekötögetése is megoldható csak kicsit macerásabb ha valaki nem szokott forrasztgatni)
http://blackwaterse.hu/welld90f.html
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Dec. 30, 2009 9:55 am

Még néhány videó Falloutról, ötletébresztőnek sem rossz, és egyébként is érdekes megnézni hogy máshol mások hogy csinálják.

https://www.youtube.com/watch?v=ba5B4ZwfsEI&feature=PlayList&p=1A67F635DE838F33&index=0
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Hétf. Jan. 04, 2010 6:27 pm

Homár most csörgött rám hogy talált Auchanban térd+könyök+kézfej védőt egybe ötszáz forintért, szóval aki ilyet tervez beszerezni annak javaslom a madarasteszkó meglátogatását, hátha.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Vas. Jan. 10, 2010 12:31 am

Ötletébresztőnek ajánlom megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=wSfFkVrmEkA&NR=1&feature=fvwp Nem csak a trailert Wink
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Artemis Szer. Jan. 20, 2010 1:21 pm

Hello..lűtom konkrét felszerelési topic már nincs szal ide linkelem... igencsak érdekes dolog...a tapasztalt airsoftosok már láthattak is ilyet...profi cucc Very Happy

http://www.teszvesz.hu/item889086959_airsoft_paintball_gamemaster_v2_06_091209.html
Artemis
Artemis

Hozzászólások száma : 64
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jul. 13.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Szer. Jan. 20, 2010 1:42 pm

Nem rossz, anno láttam hasonlót, de nem igazán felel meg a mi igényeinknek. Ez egy random elvű cucc, nekünk meg olyan lenne jó ami valamilyen erősen egyszerűsített fizikával kiszámolható.
Egyelőre még nincs megoldásunk a kérdésre, de zajlik a keresés... Smile
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Artemis Kedd Jan. 26, 2010 10:13 pm

maradnék a felszerelés dolognál Smile viszont ez a játékosoknak szól..
a minap jártam egy ruhaboltban...a neve szputnyik és igencsak ajánlanám jelmezekhez...ballonkabát, katonai sapka, régi farmerek felsők, bakancsok, kabátok a régmúlt időkből...óriási a választék és állati olcsó hisz a legtöbb ruhának már volt gazdája de szerintem ez még kifejezetten jól is jön Smile szóval akinek nincs jelmeze vagy ötlete nagyon nagyon ajánlom a meglátogatását

http://maps.google.com/maps?hl=hu&rls=com.microsoft:hu:IE-SearchBox&rlz=1I7ACAW_hu&q=budapest%20tompa%20utca%201&lr=&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wl

IX. kerület Tompa utca 1.

jó nézelődést annak aki rászánja magát Smile

(ha valaki elmegy a boltba kérem írjon már róla hátha másnak is segíthetnek ezzel)
Artemis
Artemis

Hozzászólások száma : 64
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jul. 13.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Derszu Vas. Jan. 31, 2010 8:27 am

Én azt szeretném indítványozni, hogy mindenki amikor jön a hátizsákba zsúfoljon még bele valamit, amit ki lehet majd rakni a romok közé (zsákmányul a roncsvadászoknak). Én a magam részéről hozok két rossz laptopot, két rugós pisztolyt (kissé megviseltek), töltényhüvelyeket. Ha több minden összegyűl már lehet csinálni olyanokat hogy "itt egy iroda volt".... vagy "ez volt a helyi kihelyezett rendőrörs" vagy mittudomén. De a roncsvadászatot a fallout egyik legfontosabb lényegi elemének érzem. Azzal hogy kirakunk két működőképes pisztolyt olyan ember is motiválva lesznek akiknek nincs fegyvere (és nem az lesz hogy a játék legelején kölcsönadom Gübének, hanem Gübe megkeresheti magának a raiderektől hemzsegő területen)

Derszu

Hozzászólások száma : 38
Registration date : 2009. Apr. 27.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Vas. Jan. 31, 2010 3:52 pm

Nem rossz indítvány, ráadásul egybevág az eddigi tervekkel is. Az előtörténetek kidolgozásánál lesz majd egy olyan rész ahol jelezhetitek milyen "szemét" cuccokkal készültök, hogy mi is tudjunk készülni elegendő jelölővel (lévén már van egy jelölési konvenció a játéktárgyakra).
Ezeknek a cuccoknak lesz ines értéke (ami értékbecslés képzettséggel fel is mérhető), sőt ha előre tudjuk mire számoljunk akkor némelyikre tudunk küldetést vagy sztoriszálat is építeni...

Egy dolgot pontosítanék: "itt egy iroda volt".... vagy "ez volt a helyi kihelyezett rendőrőrs" témában. A játéktér ines realitásában itt már évtizedek óta létezik egy kolónia, így nem nagyon lesznek olyan romok amelyek ne lettek volna ezerszer átnézve és kipucolva. Ennélfogva ilyen "iroda" meg "rendőrőrs" kategóriájú helyek nem sűrűn lesznek, de (a háttérből egyelőre nem sokat elárulva) azért lesz lehetőség ilyen "roncsok és romok" kutatására, tehát mindenképpen jó ha hoztok majd efféle holmikat.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Szomb. Márc. 06, 2010 9:30 pm

Bréking nyúz.

Különféle technikai és kommunikációs okok miatt nem tudjuk július 30-augusztus1re kibérelni a hatvan-nagygombosi laktanyát, így kénytelenek vagyunk helyszínt váltani, méghozzá Császár, a volt szovjet rakétatechnikai bázis. Előnyei ennek hogy itt talán még több az épület, megint lesz bunker, valamint a busz kb a terep szájában tesz le. Hátránya, hogy messzebb van Budapesttől, mint Hatvan (Tatabányáig lehet menni vonattal, utána kb 40-50 percet kell buszozni), valamint hogy a terepnek egy (könnyen felismerhető, mert három réteg szögesdróttal elkerített) részére számunkra egyelőre ismeretlen okokból tilos a bejárás (ergo a szögesdrótos kerítésen az se másszon át aki nagyon keménynek érzi magát), tippre a tulajdonviszonyok miatt.

További információk a terepről Áprilisban, amikor is bejárjuk részletesen.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Vas. Márc. 07, 2010 10:46 am

Öööö. Térkép szerint nekem úgy tűnik pont hogy közelebb van pesthez Razz
Googlemaps sajnos nem tud maszívan rázummolni a területre, de nem tűnik rossznak abból a kevésből ami látszik.

Más: Ajánlom megnézni mindenkinek a Book of Eli-t. Nem annyira áttörő és székehzszögező a film mint a trailer után vártam, viszont nagyon életszerűen bemutatja a wasteland-et, minimális módosításokkal egy-az-egyben ráhúzható a fallout világa. Az emberek viselkedése és a mindennapi élet tekintetében legalábbis nagyon jó példa.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Hétf. Márc. 08, 2010 2:49 pm

Ja igen.

Az OUT helyszínváltás nem jár IN helyszínváltással - itt kicsit csalunk, mert a helyszín rajtunk kívül álló okokból változott - szóval az ingame helyszín továbbra is a Géter.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Csüt. Márc. 11, 2010 8:59 pm

Hali! Felmerült egy szabályszintű kérdés, amihez a véleményeteket várnánk.

Két lehetőség között vacillálunk a játékban előforduló lőszertípusok szempontjából. A jelenlegi verzió:

3 lőszertípus, könnyű-közepes-nehéz felosztással, 0.12-0.20-0.25-ös méretkategóriákkal.
Előnyök:
- Egyértelmű különbség a ratyi-kicsitratyi és nemratyi fegyverek lőszerei között.
- Sokszínűbb. (szó szerint is)
- "Reálisabb" lőkép (gyengébb fegyóknak még nagyobb szóráskép, viszont kicsit kompenzált lőtáv)

Hátrányok:
- Szervezői oldalon plusz szopás.
- Plusz jelölések és bonyolítás, ráadásul kicsit nehezebb inben belőni az ár-érték arányt
- A kisebb fegyverek lőtávnövekedése szart nem ér, az eleve rossz szóráskép tovább romlása miatt.

A "B" terv egy apró egyszerűsítés, a kétlépcsős megoldás, az "alap" fegyverek mind 20-as a "nehéz" fegyók pedig 25ös cumót kapnak.
Ez könnyebb lenne szervezéstechnikailag, kevesebb lenne az outos jelzés, és egyértelműbben viszonyulnának egymáshoz az árak.

Kérnék pár pro és kontra véleményt a ráérősebbektől, thnx.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Csüt. Márc. 11, 2010 9:06 pm

Illetve még egy érv a háromlépcsős mellett, hogy így a közepes fegyverrel megáldottaknak nem lenne akkora motivációja lefosztogatni a gagyibb fegyvereseket - akik általában póttárral se nagyon vannak eleresztve, így nem is tudják betárazással védeni a készletüket.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Csüt. Márc. 11, 2010 9:47 pm

Erre azt mondom: amíg a lőszer eladható, addig miért ne fosztanák le?
Másrészt elég sok embernek lesz olyan másodfegyvere ami "eszi" a kisskulót, csodálkoznék ha visszatartó erő lenne...

Ugyanakkor erről jut eszembe, az is vicces amikor háromféle helyen kell tárolni a lőszert, mert nem keveredhetnek Very Happy
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Spectre Csüt. Márc. 11, 2010 10:55 pm

Szvsz B. 0.12-es az finoman a vicc kategóriába sorolható, mint lövedék. Épületen belül, teljes szélcsendben talán jó valamire. Ha másra nem, akkor elültetni Wink
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szomb. Márc. 13, 2010 2:05 pm

Lenne értelme szerintem a 3 lépcsős rendszernek, de nem ad annyi pluszt a játékélményhez amennyi extra szopás van vele. (Pl.: kétféle normális minőségű különböző színű BBt is élvezet lesz szerintem beszerezni ahogy nézegettem a kínálatot, nemhogy még egy harmadikat ami nem extra gagyi mint csájníz fegyókhoz kapott citrom/narancssárga skulók)

Lőszerek tárolása ugyanakkor szerintem nem akkora szopás még ha 5 félét kéne is tárolni. Gyorstöltő amúgy sem használható (realcapezés miatt szinte szükségtelen is), csillió lőszer pedig a szervezőknél lesz max, mikor kiszállítják a terepre, akkor meg befér a nestea-s üvegbe, játékosnál cirka fajtánként elfér 1-1 gyufásdobozban amennyi lőszere lesz Razz

Ár-érték arányt a kereslet-kínálat szabja meg úgyis, ha sok lesz a "ratyi" fegyver és hozzá kevés a skuló akkor még akár drágább is lehet mint a "nehéz" lőszer. Úgyhogy ezt leginkább akkor fogjátok tudni eldönteni amikor látjátok milyen fegyverből mennyi lesz, és ehhez mérten milyen lőszerből mennyit akarnátok venni.

Jelölésben megint nem egy akkor bonyolítás hogy 2 vagy három féle lőszer van, legyen mondjuk a példámban a gyenge fegyver sárga, a közepes fehér, az erős pedig piros szigszalaggal jelölve. Sárga csájníz BB létezik, mivel a gyenge fegyverek 90%ban springesek lesznek, azok nagyobb ond nélkül megeszik ezt is. Fehér a legtöbb BB, így a közepes lőszer is egyértelműen jelölve van. Amelyik lőszer nem sárga és nem fehér, az megy a piros szigszalagozású fegyverekbe Razz Hogy mibe mi mehet azt meg megint szigszalaggal egyszerűen meg lehet oldani, fegyveren mondjuk a markolat aljára/tusfenékre. Így azonos típusú fegyók kölcsönadogatott tárai esetén is egyértelmű mit tárazhatok be és mit nem. De akár a tárakat is meg lehet jelölni, mondjuk tár aljára ksi darab szigszalag. Így a jelölés egyértelmű, de nem zavaró.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty BB golyók

Témanyitás by Keitel Szomb. Márc. 13, 2010 3:16 pm

Úgy látom ki próbáljátok találni, hogy mi a jó a játékosoknak, de inkább meg kellene kérdezni őket. Először tudni kellene, hogy kinek mi lenne az optimális, ki mit szeretne és ezt figyelembe véve kellene dönteni. Az én véleményem az, hogy ellene vagyok minden olyan intézkedésnek, amik a jobb fegyverek lőtávolságát, vagy pontosságát rontja a rosszabb minőségű fegyverek javára.

A jobb fegyverek is elég "rosszak" nekem, nincs szükségem arra, hogy az amúgy is életszerűtől elég nagy mértékben eltérő ezért gyenge minőséget még tovább rontsátok csak azért, hogy aki olcsóbb fegyverrel jön le, annak kicsit jobb legyen. Nem tetszik, hogy a szabályokkal az ócska fegyverek viselőit szolgáljátok ki és mesterségesen próbáltok egyenlőséget teremteni azok kárára, akik többet költenének erre a játékra.

Miért nem csináljátok azt, hogy van akárhány fajta BB golyó a játékban és mindenki azt teheti a fegyverébe, amit előre megszab, vagy amelyiket akarja? Egy jó minőségű gázüzemű pisztolyba szabályszinten 0,12-es BB-t belekényszeríteni nagy kitolás lenne velem. Ez a hozzászólás azért ilyen énközpontú, mert az én véleményem és legfőképp nekem jó, de másoknak sem ártana, ha azt használhatnának, amit akarnak.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Damien-Maelstrom Szomb. Márc. 13, 2010 4:21 pm

Ne minőségi, csak színbeli megkülönböztetése legyen a bbknek, és ne jöjjön senki se a "csalás" akármilyen kontextusban való említésével.

Így kecske is, káposzta is. Smile
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 35
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szomb. Márc. 13, 2010 4:55 pm

Keitel írta:...Az én véleményem az, hogy ellene vagyok minden olyan intézkedésnek, amik a jobb fegyverek lőtávolságát, vagy pontosságát rontja a rosszabb minőségű fegyverek javára...Nem tetszik, hogy a szabályokkal az ócska fegyverek viselőit szolgáljátok ki és mesterségesen próbáltok egyenlőséget teremteni azok kárára, akik többet költenének erre a játékra.

Miért nem csináljátok azt, hogy van akárhány fajta BB golyó a játékban és mindenki azt teheti a fegyverébe, amit előre megszab, vagy amelyiket akarja? Egy jó minőségű gázüzemű pisztolyba szabályszinten 0,12-es BB-t belekényszeríteni nagy kitolás lenne velem. Ez a hozzászólás azért ilyen énközpontú, mert az én véleményem és legfőképp nekem jó, de másoknak sem ártana, ha azt használhatnának, amit akarnak.

Azért jó hogy elolvastad a szabályrendszert Razz A fegyverek nem típus, hanem csőtorkolati sebesség (FPS) alapján lesznek kategorizálva, így a te gázos glockod ugyanúgy esélyes a "nehéz" kategóriába kerülni mint az én MP5Km.
Megjegyzem hogy nehezebb BBvel pontosabbak a fegyverek, lőtávval meg semmit sem érsz, ha már 10 méteren A3-as lap méretű területen oszlanak el a lövések. Annyit meg amúgy sem dob a könyebb BB a lőtávon.
Úgyhogy ne aggódj, nem lesz a gázüzemű pisztolyodba 0.12es bogyó kényszerítve, nem lesz veled kitolva Razz (Hacsak nem fogják gyökeresen átalakítani ezt a részt Kildarék, amit viszont kétlek, csak a dolog tagolásának a változása van kilátásba helyezve)
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 6 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 18 oldal Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.