LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOPP2010 - élménybeszámolók

+15
Gem Kapocs
Zag-Zag
Asmodus
Eglar
Lac_us
godot
magi44
tomeKK
Jason
Lobster
Spectre
Skalle
Magitor
Sonir Norend
Damien-Maelstrom
19 posters

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by magi44 Hétf. Aug. 02, 2010 3:55 pm

Magitor írta:Más helyszínen volt az első FOPP Pécelen a volt rakétabázis vagy mi a főszösz. FOPP3 Ra jó lenne a Hatvani terepet megszerezni, ha jól emlékszem a Vadkanok oda szerveztek már Falloutos AS játékot ( Bocs ha rosszúl emlékszem Tomekk) Jövőre mi is jövünk és színesítjük az élményt, úgy mint tavaly XD.

ez tenyleg kituno lenne........3-an amikor nyomultunk elore a "semmibe" a törzsieket keresve......tenyleg Falloutban ereztem magam.......raktar epületről r.epületre vizsgáltuk át a terepet amig le nem buktunk.Smile)))
magi44
magi44

Hozzászólások száma : 15
Age : 52
Tartózkodási hely : Budapest, Zuglo
Registration date : 2009. Oct. 06.

http://www.nukufuku.ro

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Eglar Hétf. Aug. 02, 2010 4:04 pm

Nohát. Írok én is egy indokolatlanul hosszú postot a teljesség igénye nélkül.

Előszöris rengeteg új arcot ismertem meg, és jónéhányukkal szívesen játszanék együtt a későbbiekben.

A játék élmény szintjén nem volt rossz, bár időnként sokalltam a lövöldözést. Paradox módon ehhez kapcsolódott egyik legtöbbet emlegetett élményem: mikor elindultam, hogy na, most szaván fogom a Komisszárt a Farkasfalkát illetően. Be az erdőbe, hogy megkerüljem a két, az úton fegyverrel ágáló rabszolgavadászt (Magi és Ganxta alakítása). Ez sikerült is, hanem hogy kiléptem az útra, látom, ott áll a Farkasfalka, ajvé, ez nem lesz jó! Hátraarc, a másikak biztos elmentek már. Alig léptem kettőt, a tervezett menekülési útvonalam kellős közepén rohanva megjelent a két kikerült díszpinty. XD Más lehetőségem nem lévén beugrottam a dzsindzsába, ők utánam. A dolog meg baromira jól jött Spectrééknek, ugyanis kb arra futottam, ahol ők éppen felrobbantották a Komisszárt, és volt kire ráfogniuk a gyilkosságot... Wink

A karakterem számára egyéni célok szempontjából sajnos nem sok jót hozott a géteri buli. Gyk. mindenki, akin keresztül elérni remélte a céljait, meghalt/menekülni kényszerült.

Szóval mikor meglátta a Farkasfalkásokat, örült magában. Mégjobban örült (noha nem bízott benne) a Komisszár ígéretéek a letartóztatásukat-kikérdezésüket illetően. Ez a vonal akkor dőltbe, mikor ugye a célszemélyek megkínálták a Komisszárt egy adag repeszgránáttal. A mindenféle trafikálásairól játék után hallottam OUT, többek között azt is, hogy szándéka volt engem eladni a Farkasfalkának/Hegyivadászoknak mint rabszolgát. Btw. erről a részről szívesen hallanám Lacus verzióját. ^^

Aztán, ott voltak a távoli rokonságnak számító Kétfejű Szarvas törzs főnöke, aki, mihelyst kimondtam a két varázsszót ("Hegyivadászok", "rabszolgakereskedők"), boldogan vállalkozott volna a Spectre által alakított falkavezér elfogására. Csak aztán, míg gondolkodtam az ajánlaton, kitört a tűzharc a fosztogatókkal, kilőttek, és mire az AutoDocból kimásztam, már minden a feje tetején állt, a törzsiek mentek öngyilkos akcióra a Farkasfalka+városiak ellen...

De újabb váratlan esély kínálkozott Ivan személyében, aki goromba pokrócként viselkedett ugyan, de az átkozott jó szíve nem hagyta, hogy szarban hagyjon valakit, akit egy évvel azelőtt még a barátjának tartott, tehát felajánlotta a Cydonia-tagságot. Így a későbbiekben a technológiakereskedelem ürügyén talán lett volna esély a kapcsolatait felhasználva lenyomozni a Farkasfalkát. Erre reggel a törzstől való búcsúzkodásból arra jövök vissza, hogy Ivant megölték. Mivel IN úgy láttam, egyedül a Farkasfalka nincs a civil épület előtt, a karakterem meggyőződése az, hogy ők voltak. (OUT persze megtudtam, h marhára nem Very Happy) És mivel Ivan=Cydonia, megint bukó a dolog, mindenesetre most már nemcsak a Herceg kell a karinak, hanem Spectrééket is örülne, ha kinyírhatná, de már rájött, hogy erre szemtől szemben nincs esély, mert túl jól felszereltek, és különben is, nincs egész véletlenül egy gránátvetőjük?

Na jó, vészterv. Menjünk a törzshöz. A sámánt megölték. A törzsfőt szintén, a maradék a változatosság kedvéért ismét öngyilkos akcióra készül a Hegyivadászok ellen. Mit lehetett itt mit tenni? Hát inkább segítünk a törzs asszonyainak hazamenekíteni a Konzervet...

Aztán utólag OUT megtudtam, hogy much ado about nothing, mert Spectre is a saját főnökének, a Hercegnek a fejére pályázott, és ha nem vagyok feltűnően törzsi, talán kiderülhettek volna a közös érdekek. XD Komolyan, a végén még arra az álláspontra jutok, hogy a legkönnyebben akkor juthattam volna a közelükbe, ha Magiék akkor lelövés helyett elvisznek rabszolgának. :smirk:

Egyébként special thanks Gemnek és Bahának a kaszinóért, ami a játék legkellemesebb légkörű helyei közé tartozott IN és OUT egyaránt. Razz

És hatalmas köszönet a szervezőknek, hogy vállalták és végigküzdötték magukat azon a rengeteg szopáson, ami egy ilyen játék összehozásában és levezénylésében egy szervezőnek kijut, és még így is maximálisan odatették magukat IN.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Lobster Hétf. Aug. 02, 2010 5:27 pm

Néhány fotó: http://picasaweb.google.hu/lobster1978

A Zsófi és Keitel által lőtt képeket külön mappába raktam, gondolom mindenki meg tudja találni melyik melyik Smile
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Asmodus Hétf. Aug. 02, 2010 6:54 pm

Nu, kis emésztés után.

OUT:

Le a kalappal a szervezés előtt. Irdatlan méretű munkát láttam a játékba "ölve". Ez ki is fizetődött, a kellékek, NPC-k, stb sikeresen hozták a hangulatot. Talán ha egy engem zavaró dolog történt, az is az én hibám, kipróbáltam Eglar íját... Sad még egyszer bocsánat érte. Sad

IN:

Dokikámnak az összes hosszú és rövid távú terve a berúgás, és úgymaradás volt, szóval MISSION ACCOMPLISHED. Very Happy

Emellett ugye természetesen lelkiismeretfurdalás nélkül bárkit lelőtt/kifosztott volna ha van rá esélye. De nem volt, úgyhogy maradt a gyógyítás jó pénzért bárkit. Így nagyon hamar nagyon sok barátra tett szert, ő sem érti miért. Misztikus volt az is, hogy a törzsiek, akikkel először akkor találkozott amikor a rabszolgavadászokkal vadászott rájuk miért bírták annyira a búráját, de nem nagyon zavarták az ilyesmik. Attól függetlenül, hogy nem neki kedvezett a harci szerencse, hiszen, pont amikor összehaverkodott a Komisszárral csattintották szerencsétlent cafatokra, és a hatalma nagyrészét el is vesztette. Végülis rossz társaságba keveredett, és sajnos a játék még azelőtt megszakadt, hogy bármi érdemlegeset tudott volna tenni ezügyben. (ami mint később kiderült a biztos halált jelentette volna neki Smile de ez sose fog kiderülni)

Itt említeném meg, Lobster írásához kapcsolódóan, hogy nulla lelki harc volt a dokiban. Valami minimális sajnálat igen, ezért hangoztatta, hogy a páciens bele fog halni a műtétbe. Ugyanis úgy döntött, hogy jobb halottan, mint kiherélve, és a műtétet egy elegáns torokvágással kívánta befejezni. Végül a megoldás ami született viszont igencsak felidegelte, de megint nem adódott esély a revansra, vagy csak a delírium ködében elúszott mellette a figyelme.

OUT:

Összességében erős lábremegéssel mentem le egy szinte teljesen idegen társaságba, egy szinte teljesen idegen terepre, és nagyon jól szórakoztam.

Köszönöm a játékot.
Asmodus
Asmodus

Hozzászólások száma : 34
Age : 43
Tartózkodási hely : Vác
Registration date : 2010. May. 11.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Skalle Hétf. Aug. 02, 2010 7:06 pm

Lacus: hát a történeted végén amikor kiderült hogy a vándor kereskedő valójában sziklás volt, az nagyon megfogott, durva lehetett Very Happy

Egyébként végigolvasva a beszámolókat, rádöbbentem, hogy vagy 4 olyan szituáció volt a játékban, amiből sokkal jobban kijöhettem volna. Utólag bosszantó, hogy milyen lehetőségeket hagytam ki.

A másik amit elfelejtettem említeni, hogy azon is megdöbbentem, amikor megpillantottam egy egész rakás törzsit a város határában. Nem számítottam volna arra, hogy egy egész törzs képviselteti magát a játékban...
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Zag-Zag Hétf. Aug. 02, 2010 8:13 pm

Köszönöm a szervezőknek, hogy összehozták ezt a számomra tökéletes larp-airsoft fúziót. A játékosok részéről hálás vagyok a korrekt hozzá állásért és a minimalizált rinyálásért egy-két probléma után! Valamint köszönöm az idő vasfogának, hogy egy ilyen hangulatos világot alkotott egy ruszki bázisból.

Túlságosan elkapott a világ hangulata, tisztában vagyok vele, hogy mindent nem lehet, de szívesen ellettem volna még egy hétig, akár több karaktert is kijátszva.

Megtiszteltetés volt veletek játszani!

ui: Szeretnék képeket látni MÉÉÉÉG. (sajnos sok szituációnál nem lett volna illő kiesnem a karakteremből és átvedleni fotósba, ezért csináltam olyan kevés képet. Mea Culpa)
Zag-Zag
Zag-Zag

Hozzászólások száma : 44
Age : 41
Tartózkodási hely : sün
Registration date : 2009. Mar. 23.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Aug. 02, 2010 9:16 pm

Végre én is gépközelbe jutok.

Zagit támogatom, aki készített még képeket az legyen oly kedves és tolja be, sajnos én megszopattam magamat, mert a mini kamera amit külön a játékra szereztem memókártyástól mindenestül, ki-be kapcsolgatott a zsebemben így mire Asmoval és Bahával a tescoba mentünk a kocsmakaszinó készleteiért, már lemerült... Ha jól emlékszem a leopárd mintás ruhájú szőke törzsi hölgyemény is készített pár fotót, ezeket is szivesen látnám Smile

No hát a játék. Szerintem Kildarék már csak azért is örültek hogy végre eljött a nagy nap, mert gondolom nem én voltam az egyetlen aki gyakorlatilag nonstop baszogatta őket valamivel a játékkal kapcsolatban Very Happy

Részletes beszámolót írnom nincs értelme, annyi dolog nem történt velem, így csak zanzásítok.
A pénteki napunk maradéka (amikor még láttunk valamit) azzal telt hogy némi építőanyagot szerezzünk a kaszinóhoz, ami nem volt egyszerű, mert a Pestre érkező buszom indokolatlan késése miatt baromi későn tudtunk elindulni a terepre, így jócskán volt hat óra mire leértünk, hely hiányában pedig újabb kört kellett tennünk a tescoba, ahonnan 8kor értünk vissza, így nagyjából 9re kerültünk játékba és kezdtük el a pakolást.
10-11 körül (amikor már végképp nem láttunk semmit) úgy döntöttünk bevonulunk a központi épületbe, felmérjük a konkurenciát. Hát ott jött a hűbasz. Zsófi bölcsen nekiállt már délután lefizetni az embereket bútorokért cserébe, ezért amikor bementünk már tudtam, semmilyen használható berendezés nem maradt a pályán, így mindent építenünk kell. Itt derült ki az is hogy végül is Szürke (Lorin) is velünk tart a kaszinóba. Ezután rövid beszélgetés Bástyával, pár mászkáló ember konstatálása, majd jägerezés, sörözés és beszélgetés a sátraknál, végül éjfél körül vízszintesbe helyeződés.
Szombaton 8kor kimásztunk a sátorból, ruhák és kellékek felaggatása, fegyverek felvétele a fegyverszobából, majd pedig Sonirnak hála gyors kajamelegítés és reggeli a D előtt Very Happy (Még egyszer kösz a petróleum tablettákat) Ezután maradék cuccok kipakolása a kocsmába, még több építőanyag begyűjtése, miközben Szürkének megjött az ihlet, faszé szopjunk tégla lábakkal az asztaloknak ha a szomszédos épületekben határkurvasok hungarocell tömb van Very Happy Nosza begyűjt, két asztal összerak, találtunk egy padnak alkalmas dobogót, az egyik asztal mellé gyorsan bedobtunk még egy padot deszkából és téglából, pultnak pedig rövidtávon tökéletesen megtette a félig szétrohadt farostlemez láda Razz
Közben szállingóztak ugyan be az emberek, de mivel a készleteke még kicsomagolni és kirakni sem volt időnk, mindenkit megkértünk nézzen vissza később, volt aki ezt végül nem tette meg.
Mindenesetre dél körül már álltak a "bútoraink" működtek is, nekiálltunk lefőzni az első adag kávét. A legnagyobb sikert a kaszinóban a kávé és a vásárolható cigaretta aratta, talán ebből volt a legtöbb bevételünk, ami viszont in és out is zavart (utóbbi indokból különösen mert külön ki volt írva hogy HOZZUNK magunkkal), hogy az emberek semmilyen folyadék tárolására alkalmas eszközt nem tartottak maguknál. Ugyan Keiteltől inben vásároltunk egy rakás bádogbögrét, de mivel ezeket a terepen találta, alaposabb fertőtlenítés nélkül nem mertem volna senkinek jó érzéssel odaadni. Így ezekből egyet mostunk ki amúgy rendesen alaposan, ezután összesen két bádogbögrével gazdálkodtunk, sokan ezért is nem fogyasztottak a kaszinóban.
Ami némileg meglepett, és emiatt az egyik szemem sír a másik nevet, hogy mikor közöltem hogy a kaszinó termében a fegyverek leadása kötelező, mindenki készségesen letette a fegyvert, kivéve a hegyi vadászokat Evil or Very Mad akikkel később egy kis összetűzésünk is volt.
Azért nevet az egyik szemem, mert így sikerült elérnem a kaszinómat egy ténylegesen semleges területnek tekintse aki betér, ugyanakkor azért nevet mert már túl semlegesek voltunk, arra számítottam majd a nagy semlegességemre hivatkozva valakik csak bemenekülnek hozzánk valamikor segítséget kérni, így gyakorlatilag semmilyen akcióban nem vettem részt a játék alatt Razz
Ugyanakkor rendszeresnek mondható vendégeink gyakorlatilag csak a Lena, Berold, Harkányi, a Cydonia és a törzs voltak, rajtuk kívül csak egyszer-egyszer nézet be valaki. Volt némi póker, volt némi kocka, idén ennyire tellett erőből energiából és pénzből, a kaszinót amúgy is mellékágnak szántam, mint kiderült erre kellett volna ráfeküdni.
A szombati nap folyamán még a beszerző körutunkon leltünk két energiacellát és egy superstimet. Két előbbinek akkor örültem meg igazán, mikor Ivan biztosított róla, elhozza a műkaromhoz szükséges processzort, pláne akkor nőtt az örömöm, mikor Harkányi teljesen random beállított a műkarhoz szükséges teljes tervrajzzal, aminek én csak az egyik felét birtokoltam.
Mivel minden szükséges eszköz megvolt, szombat délután Hollywood össze is rakta a karomat, ami után fellélegezhettem, tudtam üveget nyitni, cigit sodorni és egyéb kétkezi munkát végezni Very Happy Az biztos hogy ezalatt a másfél nap alatt amíg félkarú voltam, megtanultam tisztelni azokat akik elvesztették valamely végtagjukat.
Utólag kicsit bánom, de itt egy kicsit áthúztam a Cydoniát, mert mikor a műkar tervei iránt érdeklődtek már volt másfél tervrajzom hozzá, amiből viszont csak egy felet vallottam be.
Mivel vendégeink nem nagyon voltak, így a karakterem kijátszásán is módsítanom kellett idő közben, voltak dolgok amiket nem volt értelme úgy eljátszani hogy betér hozzánk óránként átlag 2 ember. Minden esetre valahogy furcsa mód így is gyarapodott a pénzem, nem is keveset, a kocsmakaszinó záróegyenlege valamivel kevesebb mint 30 kupak, a játék során a szinte teljes béke és nagyjából 50-60 kupak értékű játéktárgy, amit szimplán pár csavarnyi ingyen italért, egykét cigarettáért és azért kaptam mert jófej vagyok Very Happy
A tökéletes semlegességünket akkor vesztettük el, mikor a rabszolgavadászok úgy döntöttek elviszik a kaszinóból a törzsfőnököt és az egyik törzsit is. Ugyan megpróbáltam tárgyalni az érdekeikben, de mint bebizonyosodott, a rabszolgavadászok vademberek, így az elkövetkezendőkben minden hegyivadászra gondolkodás nélkül tüzet nyitok Twisted Evil Szerencsémre a törzs megértette hogy bármennyire nem örültem a történteknek, a saját életem a legfontosabb, amit ennek kockáztatása nélkül lehetett, megtettem a társaik érdekében.
Ezek után Nikolainak és Szürkének is megmondtam, ami nem lógatott fegyverrel érkezik a kaszinóhoz és nem teszi azt le az épület bejáratánál, azon nyomban agyonlőjük. Balszerencséjükre ekkor érkeztek a ghoulok, szegényeken látszott hogy nagyon nem értik miért szegezünk rájuk két géppisztolyt és egy pisztoly mikor csak kérdezni akartak valamit Very Happy

A kaszinóban jó volt, hogy pontosan annál a kereszteződésénél helyezkedett el, ahol mindig mindenki elvonult. Valami miatt mégis rendkívül kevesen tértek be hozzánk. Minden esetre így pontosan láttuk éppen mikor készül nagy mészárlás, hallottuk/tudtuk és kiért/miért mennek az emberek, csak azt nem tudtuk soha hogy mi volt a kiváltó ok Very Happy

Részemről gyakorlatilag mindent elértem amit terveztem, megvan a műkarom, mindenkivel jóban vagyok és pofátlanul megszedtem magam Very Happy
Ugyanakkor most már szinte biztos hogy már a Szikla is vadászik rám, még ha a Bástyával kötött megegyezésünk alapján Metropolisz le is szállt rólam. Újabb ellenséget jelentenek a Hegyi vadászok, illetve tavalyról maradt ellenérzésem a KSZ iránt nem csillapult. Így ugyan Metropolisszal már nincs gondom, még mindig két nagyhatalom között kell lavíroznom bármerre járok.

Amikre kíváncsi lennék: Állítólag a Szikla valakinek a fejére vérdíjat tűzött a kaszinóban. Ez ki volt és miért? (Vannak ines tippjeim de kíváncsi vagyok  )
Illetve Bástyáék miből ismerték fel hogy Alexej=Bicsak? Azon kívül hogy a bajtemetésből ismertek pár csúf pillantás után is rendszeresen Bicsakoztak Very Happy Nem véletlenül vettem ezüstös szemüveget és rejtettem shemag és barett alá a fejemet ugyanis, a ruhámat is cseréltem a nadrágot és a bakancsot leszámítva.

A minimális számú negatívum ami saját tapasztalat: A játék nekem egy kicsit akciószegény volt, persze erről én tehetek talán a leginkább, illetve pangott a kaszinó amit viszont nemigazán értek.
Illetve egyetlen negatívum amit magam is tapasztaltam és többektől vissza is hallottam: Sok játékos igencsak trigger-happy volt, illetve a trigger safety fogalmát sem ismerte. Ez nem csak zavaró, de mivel például a kocsmákban az emberek néha össze voltak zsúfolódva, veszélyes is.

És persze ami elmaradhatatlan: Köszönöm mindenkinek a játékot, főleg a szervezőknek, illetve milliárd köszönet és alkalomadtán indokolatlan mennyiségű sör Asmonak amiért levitt, pisztolytokot és pisztolyt adott nekem és Bahának és végigszopta a hungaroring miatta szarságot a Hungária körúton miattunk Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Kildar Hétf. Aug. 02, 2010 9:36 pm

Gem Kapocs írta:
Illetve Bástyáék miből ismerték fel hogy Alexej=Bicsak? Azon kívül hogy a bajtemetésből ismertek pár csúf pillantás után is rendszeresen Bicsakoztak Very Happy Nem véletlenül vettem ezüstös szemüveget és rejtettem shemag és barett alá a fejemet ugyanis, a ruhámat is cseréltem a nadrágot és a bakancsot leszámítva.
Körülbelül tíz perccel az érkezésem után Harkányi egyszer csak odament hozzád és kijelentette, hogy "Bicsak". Ezután, meg miután tényleg mindenki Bicsakozott tőlem másfél méterre is, úgy vélem nincs az a shemag ami elrejti a bicsakságodat Very Happy
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by magi44 Hétf. Aug. 02, 2010 9:51 pm

Lac_us írta:...Azonnal közéjük ugrottam, ne legyen itt vérontás és a fegyverek letételére szólítottam fel őket amit a törzsiek meg is tettek, de a hegyivadász nem akart semmi pénzért, így túszának nyakát elnyiszálta…innentől teljes káosz és pillanatokkal később már több sérült is hevert mindenfelé. Azonnal gyógyítatni kezdtem őket, akit lehetet azt a helyszínen akit nem azt az autodochoz vitettem.
he-hee.....kavarodast mindig szivesen okoztunk.....szegény törzsbélit láncraverve(tökeletesen jatszotta a tuszt) éppen a kaszinoba akartuk eladni "mosogatogépnek"...Smile)))....megakadályoztatok benne "sajna" meg kellett halnia......nem tudom hány lövést kaptam...de jó sokat...Smile))))
Lac_us írta:...A terv az volt hogy a hegyivadászokat kivonom a forgalomból, (kedves bajtemetési úr felhívta a figyelmem arra hogy látta amikor megtámadtak a hegyivadászok, nem voltam biztos benne hogy hihetek e neki vagy sem, de biztos ami biztos), a nép ítéli el őket ők is kapnak egy kis cirkuszt és még inkább megbíznak bennem, nem beszélve arról hogy a vándor kereskedővel kötött megállapodásunk után a vagyonom is szépen duzzad. Szóval ez volt a terv, ami két ponton dőlt meg: először ott amikor a fizetett korona tanú egy pillanat alatt eltűnt valamerre, próbáltam húzni az időt hogy előkerüljön de amikor nem láttam már sok esélyt rá inkább elrohantam érte hátha csak otthon üldögél, hát nem. Visszafelé belefutottam hollywood dokiba akinek azonnal üzletet ajánlottam, tanúskodik hogy látta a hegyivadászokat a bödönnel felém tartani sőt még meg is kérdezték tőle hogy hol találnak és kap sok sok kupakot meg italt. Vissza is tértünk, ahol a fogadós asszony csak nem akarta kinyírni őket, sőt valahol még ellenem is hangolódott a társaság. Elég forrónak tűnt a talaj ezért inkább azzal a szöveggel, hogy nem segítek olyan városnak ami tolvajokat és gyilkosokat melenget, elhúztam a kereskedőhöz.
3 embert elnyakazó gyilkos kés még ott volt kabatom alatt "Bajtemető Úr" észlelte is.....nagyon nagyon közel kerültel parszor hozzam a tárgyalás alatt gondolkoztam a nyakelvágáson.....de valahogy szöveggel kihuztam magunkat a lincselés elől. Csak "sejtem" milyen egy Gonosz karakter valahogy közelitettem a kijátszásához.....asszem párszor sikerült.tongue
magi44
magi44

Hozzászólások száma : 15
Age : 52
Tartózkodási hely : Budapest, Zuglo
Registration date : 2009. Oct. 06.

http://www.nukufuku.ro

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Spectre Kedd Aug. 03, 2010 7:25 am

Gem Kapocs írta:A tökéletes semlegességünket akkor vesztettük el, mikor a rabszolgavadászok úgy döntöttek elviszik a kaszinóból a törzsfőnököt és az egyik törzsit is. Ugyan megpróbáltam tárgyalni az érdekeikben, de mint bebizonyosodott, a rabszolgavadászok vademberek, így az elkövetkezendőkben minden hegyivadászra gondolkodás nélkül tüzet nyitok

Nos, ha nem azok a kulturált úriemberek lettünk volna akik, akkor titeket is halomra lövünk. De semmi gond, ha gondolod naponta kétszer feltúrjuk a kaszinót, és titeket is láncra verünk Razz
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by magi44 Kedd Aug. 03, 2010 7:34 am

Spectre írta:
Gem Kapocs írta:A tökéletes semlegességünket akkor vesztettük el, mikor a rabszolgavadászok úgy döntöttek elviszik a kaszinóból a törzsfőnököt és az egyik törzsit is. Ugyan megpróbáltam tárgyalni az érdekeikben, de mint bebizonyosodott, a rabszolgavadászok vademberek, így az elkövetkezendőkben minden hegyivadászra gondolkodás nélkül tüzet nyitok

Nos, ha nem azok a kulturált úriemberek lettünk volna akik, akkor titeket is halomra lövünk. De semmi gond, ha gondolod naponta kétszer feltúrjuk a kaszinót, és titeket is láncra verünk Razz

Ezt eniscsak meg tudom erősiteni "mazlitok" volt ugyanis szombati nap vége felé a törzsbeliekkel kiegészülve éppen a kifosztásra keszultunk amikor a "technikusba" botlottunk......vegulis a körülötte lévő események miatt hiusult mega támadás és mentek másfelé az események...... Wink
magi44
magi44

Hozzászólások száma : 15
Age : 52
Tartózkodási hely : Budapest, Zuglo
Registration date : 2009. Oct. 06.

http://www.nukufuku.ro

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Aug. 03, 2010 11:01 am

Ha nem az a békeszerető meghúzódó úriember lettem volna aki, kb 50X lőttelek volna ki titeket úgy hogy az épületből ki sem kell mennem, ugyanis a két oldalon az ablakokon gyönyörűen lőhető volt mindenki aki elvonult Wink
Plusz már szombaton az első megjelenésetek után nem voltatok szimpatikusak, mire fél órával elkezdtek szivárogni rólatok az egyre inkább kevésbé bizalomgerjesztő hírek.Úgyhogy a ki-kit mikor és miért tudott volna halomra lőni témát szerintem itt lezárhatjuk Wink
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Soloviel Csüt. Aug. 05, 2010 1:19 am

Skalle írta:Értem. Mondjuk azért jó tudni arról, hogy mik zajlattak le ennek a hátterében (bár őszintén szólva nekem akkor ott nagyon úgy tűnt, hogy Damien és Soloviel voltak a bujtogatók, tekintve, hogy nekik említettem terveimet, ők meg többnyire csak gúnyolódtak). Ettől függetlenül a karakterem haragszik. Szerintem bárki haragudna, ha telepumpálják ólommal Razz
Elnézésedet kérem, de én csak ott voltam, egy golyót nem lőttem el a tárból sem rád, sem másra, egy szegény árva bokor kapott csupán egyetlen skulót, mert ki kellett üríteni a tárból, lévén elcsesztem a kibiztosítást. Viszont örülök neki, hogy bujtogatónak nevezel úgy, hogy nem verbuváltam csapatot azért, hogy lőjenek le, de tény és való, hogy jelen voltam. Wink


Visszatérve az élménybeszámolóhoz. Damienhez hasonlóan néha én is úgy éreztem, hogy csak sodródok és ezért nem tudom ellátni a karakter orvosi feladatait, de rettenet mód örülök annak, hogy Homárék ilyen pöpec AutoDoc-ot építettek, és rövidesen fel is teszem a működésbeli videót róla, no meg a kórházról, amiben volt, mert bár nem lett csúcs szuper, de egy világégés utáni kórháznak pont megfelelt a helyiség, aminek dekorálásában külön köszönet Homárnak és Mayának, továbbá az úriembereknek, akik némi fizetség ellenében kitakarítottak.

Játékon belül sikerült legyőznöm magamban a ghoulok iránt táplált ellenszenvemet, még ha a "távolságot" valamelyest meg is tartottam, ha már más világban születtem, akkor ennyit el lehet nézni nekem. Külön örülök neki, hogy a Bajtemetési storyszál Bajtemetés híján is tovább gördülhetett.

Kildar! E hsz-ben köszönöm neked a játékot, mert Jason már nagyon siettetett az indulással, s mert nem voltál jelen, így csupán Homárnak és Mayának sikerült megköszönnöm a játékot, mert nagyon jól éreztem magam, és a riportban ezt meg is említem, mert mint játékos meg lettem kérdezve én is. Wink

A következő játéknál azon gondolkodom, hogy IN-ben fel kellene szednem némi skillt a berhelésre, mert orvosi kötelességeim ellátása mellett, mint például Eglár agyának összepakolása, és értelmetlen műtétek ellenzése és végre nem hajtása mellett nagyon örültem, hogy lehet berhelni pár dolgot, mint például ismételten, sőt most már IN-ben is vízipipát gyártani, és reklámozni az embereknek, meg játék után már OUT-ban összerakni az AutoDoc-ot ismételten, amit IN-ben sajnos más emberekre (ill. ghoulokra) kellett bíznom, és ezt igencsak sajnáltam, mert még emlékszem, amikor kiskoromban ehhez hasonló szerkezetek építésével töltöttem szabadidőm egyéb gyerekek által játszott játék helyett. Smile

Egyelőre ennyi.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Spectre Csüt. Aug. 05, 2010 12:17 pm

Mivel a másik topicban kérték, hogy ne javítgassunk bele, ezért ide teszem.

Gem Kapocs írta:
Késő délután a törzsfő és egy harcos jönnek a kaszinóba, röviddel utánuk a hegyivadászok szegezett fegyverrel. Megpróbálom őket lebeszélni az értelmetlen lövöldözésről, sajnos nem sikerül, a saját életem az első, így a törzsfőt lelövik, a harcost megsebesítik és elviszik.

Ez vasárnap reggel történt. És a bennszülöttek kezdték a lövöldözést Razz
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by magi44 Csüt. Aug. 05, 2010 1:20 pm

Ajve !

"Lobszteressss" egyetertéssel felkerültek képek facebook.com oldalra isssss.
Probaltam TAG-elni meghagyva az itt hasznalt "jatekneveket"....aki ettől fuggetlenul "ismerősei" felé megjelöli magát becsületes nevével...tegye nyugodtan.
Link:
https://www.facebook.com/photo.php?pid=31450027&l=66fbe3a9f3&id=1058225869

tovabbi kepek:
-www.facebook.com
-2.Fallout Live jatek-2010 ........."csoportra" keress rá ha regisztralt tag vagyol.

Alohaaaaaaaa............Mgx
magi44
magi44

Hozzászólások száma : 15
Age : 52
Tartózkodási hely : Budapest, Zuglo
Registration date : 2009. Oct. 06.

http://www.nukufuku.ro

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Gem Kapocs Csüt. Aug. 05, 2010 3:44 pm

A valóság relatív Very Happy Ti szegeztetek rám fegyvert tehét ti kezdtétek a lövöldözést Razz
A vasárnap reggel meg jogos Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Sonir Norend Csüt. Aug. 05, 2010 6:29 pm

Gem Kapocs írta:A valóság relatív Very Happy Ti szegeztetek rám fegyvert tehét ti kezdtétek a lövöldözést Razz
A vasárnap reggel meg jogos Very Happy

Lies are just creative truths
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Lorin Hétf. Aug. 16, 2010 11:22 am

Végre sikerül feltennem a képeket Picassára.:
http://picasaweb.google.hu/Solyomszem3/FallOurProjectPrijot#

Ezek a legjobbak- tehát sekéyles fotózási skillemet tekintve "elmegy" kategória- ha valakinek kell az öszes szóljon és fel teszem valahová.

Írok élménybeszámolót is mihamarabb, de egymást érik a dolgaim szóval nem sok időm van ...Sad

Üdv.: Lorin
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Zag-Zag Hétf. Aug. 16, 2010 6:48 pm

Lorin írta:...sekéyles fotózási skillemet tekintve "elmegy" kategória-...

Méghogy sekélyes?! Ezek KURVAJÓK! 1000 hála értük!
Zag-Zag
Zag-Zag

Hozzászólások száma : 44
Age : 41
Tartózkodási hely : sün
Registration date : 2009. Mar. 23.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Aug. 16, 2010 6:56 pm

A képminőség általában a gépen múlik és nem a fotóson Wink Hogy a kép amúgy jól néz ki vagy nem az más kérdés, de egyébiránt jók lettek ezek Smile
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Szept. 13, 2010 7:55 pm

A szavazás alapján ez a video kerül ki publikusra, kicsit sajnálom, a másikat valahogy jobbnak éreztem. AKi kéri, elküldöm a másik videó linkjét is.

Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Skalle Hétf. Szept. 13, 2010 9:58 pm

nice Smile
Skalle
Skalle

Hozzászólások száma : 366
Age : 35
Tartózkodási hely : Komárom
Registration date : 2008. Mar. 01.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Kildar Hétf. Szept. 13, 2010 9:59 pm

Nem rossz, de a másikat én is jobbnak éreztem ; )
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Lobster Hétf. Szept. 13, 2010 10:40 pm

Igazából csak azt nem értem, hogy a másik miért ne lehetne publikus "b" verzió?
Egyrészt nem "üti" ezt a verziót, másrészt, dolgoztál vele, kész van miért ne lehetne publikálni?
Harmadrészt a szavazás amennyire tudom elég szoros volt, ergo esélyes hogy sok embernek a másik jobban tetszene, csak volt éppen 2-3 olyan ember akinek nem az jött be, ezért inkább más se lássa?

Szerintem egy ilyen egyszavazatos különbségnél nehéz azt mondani melyik a jobb. Eleve mások a szempontjai olyanoknak akik ott voltak a játékon és más azoknak akik nem. Szerintem szavazzunk hogy ki van az ellen hogy a másikat is publikba rakja Gem! Very Happy

Írja be HSZben az aki NEM akarja hogy Gem kirakja a másik videót! Wink
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Szept. 14, 2010 7:06 am

Homár: Lehet publikus b verzió, de valami elvetemült logika miatt arra számoltam hogy a fopp oldalára csak egy videót tesztek ki egy játékhoz Smile
Illetve nekem valahogy furcsa egy embertől ugyanarról a játékról kétféle videó, de lehet ezzel én vagyok csak így.
Az első videó (ami végülis 1 szavazattal többet kapott) sokkal tovább készült, többet szívtam vele, valahogy nekem kevésbé volt meg a hangulata. A második kb két óra alatt kész volt, talán 3 ha az audiorészt is számolom Razz Így aztán a többlet munka nem abban volt.
Amellett már több mint megszokás szinten van hogy hiába dolgozok valamivel, annak fele mehet a kukába Very Happy

De akkor legyen itt a másik vid is, majd ha nagyon elegem lesz valamelyikből azt leszedem Razz

Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP2010 - élménybeszámolók - Page 2 Empty Re: FOPP2010 - élménybeszámolók

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.