LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offtopic

+45
RTX
tomeKK
Sianis
Kryx-Sama
Ichigo
kyru
Gem Kapocs
Drako
Purc
Spectre
Deman
Sonir Norend
nagash
Damien-Maelstrom
Cebo
Alucat
Éosz
Razakel
SirWalter
Halrien
Eglar
Andrew
Aemeth
Keruak
Skalle
Maloth
Avras
Lecram
Juviel
Nirwastir
Shivan
PG
Ashi Valkoinen
Ogen
Soloviel
Nedda
Ishar
Ameris
Lobster
Kildar
Michael
Keitel
Isair
Baharroth
Draug
49 posters

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by PG Kedd Ápr. 29, 2008 9:09 pm

Kardról: teljesen igazad van, életem kb második kardja, az elsőt 2 éve csináltam. Emellett megpróbáltam megfogadni a tanácsokat, Kildar mondta például a pénzes markolatgombot, de tudom, annak az a hibája hogy butára sikeredett. Bútorlap: nem ismerem a faanyagokat, nem vagyok tapasztalt, és Nedda is mondta hogy ez jó, hittem neki, még ő dekopírozta le nekem. Keresztvas: későbbre terveztem, nem volt rá időm. De végülis mindegy.

Ruhám: szerintem jól állt, kinek a pap, kinek a paplan, és szerintem jobb volt mint az embereké úgy átlagban, zöldpóló és farmer mellett. Anyaggal átbasztak, ez is ilyen tapasztaltszerzős cucc, legközelebb odafigyelek, szerintem annyira nem gáz ez se.

Íj: miután begumiztam a hajam, tényleg sikerült ellőni minden lövést. Igen, lecsúszott, mivel nem volt bevágás rajta, ez szerintem nem az én hibám, utána megszoktam.

Egyáltalán nem mondtam hogy milyen frankó vagyok, arra emlékszem, hogy belémkötöttél, amikor picit tanítgattam Annát, és ő szívesen vette, és kérte is, te meg kissé nagyképűen mondtad, hogy mit képzelek, hogy én tanítgatok embereKET.

Nem, nincsenek felesleges tízezreim, meg semmi, nem vagyok gazdaggeci, nehogy azt hidd. Egyszerűen megérné nekem egy ilyenért 1-2 napra kibérelni. Faszasági tényezővel pedig az olyan emberek hozzáállásával van a baj, mint te.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ishar Kedd Ápr. 29, 2008 9:24 pm

PG írta:hogy mit képzelek, hogy én tanítgatok embereKET.

Keitel, ne túlozz. Nőket, esetleg. Nade embereket...
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Keitel Kedd Ápr. 29, 2008 9:25 pm

Ugye egyáltalán nem mondtad az embereknek MSN-en, hogy milyen reális kardod lesz? Nekem tényleg nem, de más említette.

A ruhád tényleg jobb volt mint az átlag embereké, nekem nem jött be. Azt láttam, hogy van benne munka, ettől még nem tetszik jobban. Nekem akkor is visszatetszést keltett, meg úgy most is, hogy magabiztossággal tanítasz másokat harcolni, igaz, ha a másiknak tetszett, akkor a ti dolgotok, csak kívülről nevetséges volt. Nem illettelek vulgáris szavakkal, légyszíves Te se illess Engem.

Javítás: visszavonom a ruhád leszólását, azzal az indokkal, hogy jobb volt az átlagnál.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by PG Kedd Ápr. 29, 2008 9:29 pm

De, mondtam Sanyinak, és tanácsot kértem, és úgy néz ki, nem sikerült. Az emberek hibáznak, jéé. :O Ruháról szerintem nem kell beszélnünk, lesz az még jobb is. Tanítással kapcsolatban: végülis nem is tanítottam, hanem tapasztalatokat osztottam meg, nem mondtam, hogy valami nagy kardforgató lennék vagy bármi, de szerintem nem is ezen múlik. Ha kívülről nevetséges, hát az, nem kell odafigyelni. A "gazdaggeci" pedig nálam nem vulgáris szó, hanem egy kifejezés, és nem rád céloztam vele, ha úgy tűnt, akkor elnézést.

Javítás: oké, mondom, igyekszem, but I'm still not perfect.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Ápr. 29, 2008 9:42 pm

Na.

1.) Nekem tetszett PG ruhája, jól állt neki, az anyagához (még) nem értek.

2.) A kard az tényleg láma volt. Lesz jobb is.

3.) Lehet, hogy PG nem neves kardforgató, de Anna sem az, ha tényleg csak azt mondta, hogy "tapasztalatból tudom, ez így hatékonyabb...", az egyáltalán nem vészes.

4.) Az íj valóban szokatlan lehetett, mert alapból úgy van megcsinálva, hogy balkezes embernek álljon kézre, másrészt a vesszők nem voltak bevágva. Ha rendes vesszőhöz szoktam volna, én is bénáztam volna vele.

5.) Egy három éves gyerek is EMBER. A barátnőm is EMBER.


A hozzászólást Ashi Valkoinen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 30, 2008 6:49 am-kor.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Kedd Ápr. 29, 2008 9:53 pm

Ashi Valkoinen írta:
4.) Az íj valóban szokatlan lehetett, mert alapból úgy van megcsinálva, hogy balkezes embernek álljon kézre, másrészt a vesszők nem voltak bevágva. Ha rendes vesszőhöz szoktam volna, én is bénáztam volna vele.

Én rendes vesszőkhöz voltam szokva, ráadásul rövidlátó is vagyok, mégis tudtam vele lőni jobbkezes létemre.

Más kérdés, hogy az egyetlen alkalom amikor élesben használtam volna, egy akkora blöff volt mint ide Tatabánya.


A hozzászólást Kildar összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 29, 2008 10:21 pm-kor.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Ápr. 29, 2008 9:56 pm

Nem mindenki olyan ügyes, mint egy Neoknight. Very Happy
(De érthető, hogy miért nem ment PG-nek elsőre.)
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Keitel Csüt. Május 01, 2008 7:55 pm

Úgy veszem észre, kicsit szét fogjátok forgácsolni az energiátokat és a pénzeteket. Arra célzok, hogy most hirtelen lett egy Fallout és egy Final Fantasy névre keresztelt játék. Ezek sem lesznek színvonalasabbak, mint a mostaniak, főleg, hogy így már háromfelé költitek azt az időt és pénzt, amiből még egyre sem igazán futja. Mi erről a véleményetek?
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Csüt. Május 01, 2008 8:06 pm

Ha arra célzol, hogy a Cell-Liveokra nem marad erőforrás, emiatt ne aggódj. A CL szervezéséhez a pénz teljesen el van különítve minden mástól, a támogatásokat illetve a jótékonysági bulis pénzt pl kizárólag arra fordítjuk. A többit meg mindenki oldja meg magának.

Mindkét játék olyna, hogy elég régóta tervezgettük, és most jutottunk el oda, hogy megvalósítsuk. Szerintem nem okoz majd problémát, hiszen időben is jól elkülönülnek a Cell-Livetól, ami nyáron van, míg ezek a tavaszi és őszi űr betöltését hivatottak ellátni.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Shivan Csüt. Május 01, 2008 8:28 pm

Szerintem sem fallout, sem final fantasy nem olyan, hogy az különösebben megviselne bárkit is, és nem is kell színvonalasnak lennie, nem ez a cél.
Shivan
Shivan

Hozzászólások száma : 166
Age : 32
Tartózkodási hely : I dunno lol.
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Keitel Csüt. Május 01, 2008 8:35 pm

A most jutottunk el oda, meg a többit mindenki oldja meg maga merész kijelentés. Az átlag ruházaton még bőven van mit javítani, és ha két új dologba kezdtek, az ennek a rovására fog menni. Nem beszélek le senkit semmiről, nem is vagyok rá képes, nem is célom, lehetnek ezek is jó játékok, úgyis meglátjuk mi lesz. De ne legyen igazam.

Edit: Mármint abban, hogy leesik a minőség.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ishar Csüt. Május 01, 2008 10:34 pm

Keitel, a te mércéd szerint javítani kell a ruházatokon, mert hagományőrzőkhöz méred. Szerintem arra hogy szivacskardozzunk az erdőben, a mostani is tökéletes.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Keitel Szomb. Május 03, 2008 4:30 pm

PG írta:Keitel, nem tudom miért kell variálni, de ha nektek így jó, legyen. Én azonban nem fogok 20 másik ember hátán nyomorogni, meg szagolni őket, az nekem nem buli.

Nem szeretném, ha ilyen stílusban írnál. Szépen fejeztem ki magam, nem sértően. Megmondtam, hogy Neddánál leszünk, megbeszéltem Vele, Másokkal is megbeszéltem. Nem bánom, ha emiatt nem jössz, sőtt.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Shivan Szomb. Május 03, 2008 5:42 pm

Aki akar fasza ruhát, annak lesz igényes ruhája/van igényes ruhája. Akit meg nem érdekel, annak akármeddig lehet könyörögni, akkor sem fogja érdekelni. És ez az, hogy szerintem mindenkinek van egy jó ruhája (cipője nincs, de én személyem szerint nem is szeretnék, idén azthiszem egész nyáron bakancsot kell hordanom.) aki akart.
Shivan
Shivan

Hozzászólások száma : 166
Age : 32
Tartózkodási hely : I dunno lol.
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Keitel Szomb. Május 03, 2008 5:58 pm

Ez igaz abból a szempontból, hogy aki nem akar, annak hiába könyörögsz. Sajnos viszont nincs mindenkinek jó ruhája annak ellenére, hogy szeretne. Legtöbbször azért, mert nincs rá pénze, nincsenek kapcsolatai, határozott elképzelései. Az utóbbi két esetben lehet csak segíteni.

Van viszont még egy eset: lehetősége van, segítsége akadna, de nincs kitartása, vagy lusta. Akinek inge, vegye magára.
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Soloviel Szomb. Május 03, 2008 11:31 pm

Jah igen Shivan, egy lovag barátom is mondta, hogyha nem lett volna rajta egyszer bakancs, amikor eltörte a lábát, és az nem tartja meg, akkor a csont is kitüremkedik a lábából, ami szívás.

Jómagam is maradok a bakancsnál, mert kényelmes, meg strapabíró, vízálló és nincs kedvem felfázni, továbbá nem egy acélbetkós, hogy ne menjen el korabeli csizmának.
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by PG Vas. Május 04, 2008 12:52 am

Keitel írta:
PG írta:Keitel, nem tudom miért kell variálni, de ha nektek így jó, legyen. Én azonban nem fogok 20 másik ember hátán nyomorogni, meg szagolni őket, az nekem nem buli.

Nem szeretném, ha ilyen stílusban írnál. Szépen fejeztem ki magam, nem sértően. Megmondtam, hogy Neddánál leszünk, megbeszéltem Vele, Másokkal is megbeszéltem. Nem bánom, ha emiatt nem jössz, sőtt.


Én sem sértően fejeztem ki magam, csak konkrétan elmondtam mi van, ahogyan te is tetted. Ez a véleményem, és kész. Nem tudom, miért neked áll feljebb, amikor én felajánlottam egy egész estére egy klubot, ingyen és bérmentve. Ha nem akarjátok, oké, nekem meg emez nem jó. És amúgy is, olyan stílusban írok, ahogy akarok, szerintem nem vagy senkim, hogy megszabd.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ishar Vas. Május 04, 2008 10:29 am

Pergő, már tizenötször el lett mondva hogy NÁM, innentől szerintem Keitelnek van igaza.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by PG Vas. Május 04, 2008 11:42 am

Egy szóval nem mondtam az előző postban, hogy DE.

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ogen Szer. Május 07, 2008 4:10 pm

Nah igen.... PG tényleg sizvességet tett volna nekünk, és nem értem miért pont Keitel szólta le azonnal, mikor tudtommal Nedda a szervező, Neddánál lesz a buli...
Nekem mindegy hol a buli, de ezen rágódni kár, plusz Keitel is elgondolkodhatna, hogy tudtommal nem tag, de az első kérdésre már határozott választ adott, mikor ő csak az EGYETLEN embere a bulinak, és ráadásul tag sem.
Plusz Keitel, Pg tényleg semmi bántót nem mondott, vagy ha mégis a hangneme nem volt erősebb a tiédnél.
Én az etikettre való tekintettel, a legközelebbi bulin jobb szeretném Nedda felvetéseit, és reakcióit látni, hisz Ő a házigazda, plusz nem csak hogy illetlen de bunkó, tirpák dolog (hogy idézzek XD) egész csapatok helyett dönteni, ÚGY hogy NEM téged hatalmaztak meg ezzel (és én erről nem tudok) Kildar nálam alap lett volna, és Nedda is, de rólad ilyet nem tudok.

Nyahh ez volt az én hatalmas aggályom Very Happy

és álljon itt a nap bölcsessége:
Júlia ajtó akart lenni.... de Capulet XD

XD
Ogen
Ogen

Hozzászólások száma : 98
Age : 37
Tartózkodási hely : Dunaújváros
Registration date : 2008. Feb. 29.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Michael Szomb. Május 10, 2008 7:19 am

Igen a barátom meg komp akart lenni de nem komp-lett...
Én is bakancs párti vagyok, mert vízáló, dizájnos, és tartja a lábam...
Michael
Michael

Hozzászólások száma : 284
Age : 35
Tartózkodási hely : A körülményektől függ...
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Nirwastir Kedd Május 13, 2008 8:17 pm

Üdv. Very Happy elhagyott ez a topik, nekem meg kérdésem van.

ti hogy gyűltetek össze így? mármint kinek jött először az ötlet a fakardozáshoz, és aztán hogy csatlakoztak a többiek?
Itt, Nagyváradon még kb. senkitse talátam akit igazán érdekelne a dolog. :/
Nirwastir
Nirwastir

Hozzászólások száma : 327
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2008. May. 03.

http://zgraph.casthaste.net

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Kedd Május 13, 2008 8:38 pm

Ez úgy kezdődött, hogy én találtam egyszer rpg.hun hogy van ilyen, aztán összegyűltünk pár haverral és elkezdtünk fakardozni.

Tényleg társaságfüggő.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ishar Kedd Május 13, 2008 8:39 pm

A faszt, tőlem hallottál az egészről.
Ishar
Ishar

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Kedd Május 13, 2008 8:44 pm

Not really. Tőled azután kezdtem el érdeklődni, miután ezt láttam hogy van ilyen és hogy te is ilyet csinálsz.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 4 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 40 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.