LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offtopic 2.

+48
Mart
DreamLord
Ligeia
Bence
nalkahaj
Darien
Denegra
Felanos
Morwina
Árnybíró
Iffar
Predi
Frájd
Lupus
Zag-Zag
Gjin
SolidXerm
Ahriman
Manassé
Khaos
Derat
Mordor
Cornazil
Spectre
Magitor
Asmodus
Augur
nagash
Oldamur
Marinda
Lorin
Pangloss
Aidan
Tani
Andrew
Nirwastir
Soloviel
Keitel
Eglar
Nosfi
Kildar
Gem Kapocs
Lobster
Lecram
Damien-Maelstrom
belzee
Ashi Valkoinen
Sonir Norend
52 posters

20 / 43 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Next

Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Damien-Maelstrom Kedd Jan. 25, 2011 12:36 pm

Tudtommal nem volt gyíklány, csak Kanix IN annyira részegre itta magát, hogy annak látott lányokat. Smile A legutóbbi Demgardi Krónikák játékon. Smile

Szerkesztés: Pangloss, te ninja, te. Very Happy
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Vendég Kedd Jan. 25, 2011 12:57 pm

Damien-Maelstrom írta:Tudtommal nem volt gyíklány, csak Kanix IN annyira részegre itta magát, hogy annak látott lányokat. Smile A legutóbbi Demgardi Krónikák játékon. Smile

Laughing

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Magitor Kedd Jan. 25, 2011 1:02 pm

Enikő ez itt nem cset kerüljük az egyszmájlis HSz-eket légyszíves!

A minimoderátorkodást is. - Kildar
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Morwina Kedd Jan. 25, 2011 8:42 pm

Nos, én is lógtam a bemutatkozással.
Morwina, eltés biológus, szerepjáték- állat-és növénybolond, továbbá imádok ruhát varrni és újabban kártyaszövéssel is kísérletezem.
Larp-os tapasztalataim: 2 CJ, és majdnem az összes Foedus Live (szervező, NJK, stb).
Morwina
Morwina

Hozzászólások száma : 30
Age : 37
Tartózkodási hely : BP
Registration date : 2010. Dec. 05.

http://morwina.blog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Jan. 25, 2011 9:45 pm

ELTE-s biológus?

Kezet foghatsz egyik itteni kardos ismerősünkkel!
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Magitor Szer. Jan. 26, 2011 12:48 pm

Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jan. 26, 2011 1:33 pm

Ezt is egy elvetemült képzőművész rendezte be Rolling Eyes Egyébként jól néz ki.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jan. 26, 2011 3:20 pm

Némi hallgatni való:





Meg úgy emlékszem erről is beszéltetek valamikor:
http://www.ugo.com/games/castlevania-resurrection
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Jan. 31, 2011 10:07 pm

Ha valakinek van 3d studio max a birtokában és hajlandó pár nfi fájlt lwo-ba menteni az szóljon!
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Lorin Pént. Feb. 04, 2011 11:19 pm



Gem videója nyomán rákerestem hogy van-e már 8. OVA... nincs,(vagy én nem találtam) de ez a fenti valami nagyon szélsőséges érzéseket váltott ki belőlem... remélem ezt nem gondolják komolyan.
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Feb. 04, 2011 11:36 pm

Nyolcas OVA-t tavalyra ígérték, jövőre TALÁN lesz
A "trailer" egy összevissza vagdosott fos minimum 6-7 filmből (találtam benne indiana jonest, batmant, interview with the vampire, ghost rider stb) Ilyen fake-trailerekkel televan a jútúb, csak falloutra tudok mutatni vagy 8 ennél hihetőbbet Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Lorin Szomb. Feb. 05, 2011 12:51 am

Gem Kapocs írta:Nyolcas OVA-t tavalyra ígérték, jövőre TALÁN lesz
A "trailer" egy összevissza vagdosott fos minimum 6-7 filmből (találtam benne indiana jonest, batmant, interview with the vampire, ghost rider stb) Ilyen fake-trailerekkel televan a jútúb, csak falloutra tudok mutatni vagy 8 ennél hihetőbbet Very Happy

Vááááá! Akkor azért nézett ki az egyik úgy mint batmen. Gem kösz az infót, sikerült megnyugtatnod háborgó lelki világom. Very Happy
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Felanos Hétf. Feb. 07, 2011 9:35 am

Na egy gyors bemutakozást magamról Very Happy Progner János a becses nevem ha valaki elakar akkor eltud érni facebookon!! A szerepjátékozásba legalább már 5 éve benne vagyok a live rpg-kel 2-3 éve kezdtem foglalkozni Iffar hatására [ igen ez a reklám helye Very Happy ]. Akit még ismerek innen még Oldamur,többekközt vele veszek részt a Holthatár szerevezésében!!!!

Felanos

Hozzászólások száma : 7
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 06.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Lobster Hétf. Feb. 07, 2011 5:19 pm

Iffar írta:A LARP nem csak egy gyűjtőfogalom... és ha utánanézel, látni fogod, hogy a Shadowrun, Cyberpunk, és a többi modern vagy jövőbeli világon alapuló szerepjáték is a D&D-t mondhatja ősének... és most a szerepjáték mint szabályrendszerre gondolok, nem mint világra, de ez nem igazán ide illő téma, esetleg másik topicban.

Amúgy meglehet picit félreérthető voltam...
Szerintem az, hogy egy SZEREPJÁTÉK akármilyen szinten is ősének tekinti a D&D-t, az független a LARP kérdéstől. Már sokkal régebben léteztek élő szerepjátékok mint Gygax mester megalkotta volna az első "kalandok és sárkányok" játékát Smile
A LARP-ok sok különböző irányzatban is kialakultak, max nem mindenhol hívják így, de a színjátszás és hagyományőrzés ugyanúgy kitermelte a maga "live action role play" csak rátalált az asztali vonalra, de NEM abból alakult ki.
Pont ezért gyűjtőfogalom, és pont ezért NEM lehet rá semmilyen egységes szabályt vagy irányelvet ráhúzni (kivéve a legtágabb értelmezését).
Ergo: van olyan LARP ahol alapfeltétel a kor és/vagy világhűség.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Kildar Hétf. Feb. 07, 2011 5:24 pm

Megjegyezném, hogy nem történelmi LARP-ok esetében sose kerül nálunk se szóba a korhűség kérdésköre, ellenben attól hogy valami szerepjáték, nem jelenti azt, hogy minden automatikusan mehet - egy Forgotten Realms-es d&d játékba se hoz senki se Starfury pilótát vadászgéppel, ellenben egy Babylon 5 RPG-ben pont arra néznénk furán aki Starfury pilóta helyett elf varázsló akar lenni Very Happy
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Iffar Hétf. Feb. 07, 2011 5:43 pm

Hmm.. kezdem látni, hogy hiba volt leírni azt a részt, nem sikerült megfogalmaznom amit akartam... Sad

Igazából nem azzal van a bajom, hogy egy-egy játékon nem elfogadott, inkább azzal hogy miért ez az egy-egy játék a mérvadó, amikor egy jelmez/fegyver/egyéb kerül értékelésre?

Iffar
Iffar

Hozzászólások száma : 132
Age : 38
Registration date : 2010. Dec. 15.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Lorin Hétf. Feb. 07, 2011 5:45 pm

Kildar írta:Megjegyezném, hogy nem történelmi LARP-ok esetében sose kerül nálunk se szóba a korhűség kérdésköre, ellenben attól hogy valami szerepjáték, nem jelenti azt, hogy minden automatikusan mehet - egy Forgotten Realms-es d&d játékba se hoz senki se Starfury pilótát vadászgéppel, ellenben egy Babylon 5 RPG-ben pont arra néznénk furán aki Starfury pilóta helyett elf varázsló akar lenni Very Happy

Van Babylon 5 RPG? affraid
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Lobster Hétf. Feb. 07, 2011 6:00 pm

Iffar írta:Hmm.. kezdem látni, hogy hiba volt leírni azt a részt, nem sikerült megfogalmaznom amit akartam... Sad

Igazából nem azzal van a bajom, hogy egy-egy játékon nem elfogadott, inkább azzal hogy miért ez az egy-egy játék a mérvadó, amikor egy jelmez/fegyver/egyéb kerül értékelésre?
Nem EGY játék. Hanem bizonyos játékok. A fórum jellegéből fakadóan kifejezetten magas az általunk ún. "trúlapernek" nevezett emberek százalékos előfordulási valószínűsége. A statisztika kegyetlen szabályaiból fakadóan így a szervezők között is akad jópár, így aztán nem meglepő, hogy az elvek is megjelennek az itt szervezett játékok zömében.

Ha még nem olvastad volna akkor csekkdisz: https://larphatar.hungarianforum.com/t186-mit-jelent-neked-a-trularperseg

Technikailag azt mondanám, egy szubkultúrán belüli rétegbe "böktél" bele a felvetéseddel Very Happy De ettől még a fegyver kúl, és pl a Warcraft liveon még világhű is. Csak ott pl nem sokunkkal fogsz találkozni Smile
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Kildar Hétf. Feb. 07, 2011 6:09 pm

Iffar írta:
Igazából nem azzal van a bajom, hogy egy-egy játékon nem elfogadott, inkább azzal hogy miért ez az egy-egy játék a mérvadó, amikor egy jelmez/fegyver/egyéb kerül értékelésre?


Mert éppen mindenki arra van rápörögve? Razz
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Lobster Hétf. Feb. 07, 2011 6:40 pm

Iffar írta:OFF: egyébként ez a kő-papír-olló megjegyzés itt is meg máshol is, ez oltásnak minősül? Csak mert írásban nem igazán jön ki, hogyan kell érteni, és kíváncsi vagyok
Nem tudom mi számít oltásnak egy TÉNY esetében. Persze mondhattam volna a Vampire liveokon használt "az ujjaimmal mutatom hogy hányas a közelharc értékem és erőm és ez alapján dől el a szimulált harcot ki nyeri" példát is, de asszem a kő-papír-olló rövidebben megfogalmazza azt, hogy nem lejátszott, csak algoritmusok révén lebonyolított harcok vannak, ahol kb mindegy hogy mennyire biztonságos a fegyvered.
Iffar írta:Kíváncsi vagyok mennyire egységes, illetve hogy mire figyeljek a fegyverkészítéskor.
Nincs univerzális "kötelező" szabály, inkább csak irányelvek vannak. Van ahol ez megjelenik konkrét centiméteres méretekben (pl a Caelumi mókákon már láthattál ilyet) de pl a DK témánál inkább "arányalapú" elképzelések vannak amik nem szigorúan vett centiket, hanem inkább "reális" arányokat céloznak meg.

Ami biztos, hogy a nemmágikus fegyverek esetén az a jó ami minél inkább hasonlít méretében, formájában és súlyában az eredeti megfelelőihez. Ilyen cuccal nem járhatsz rosszul, amennyiben az kellően biztonságos. Talán az ütőfegyvereknél kicsit neccesebb a téma, ott ugyanis nem kifejezetten nem cél az eredeti súlyhoz való közelítés, az orrnehéz holmiknál a biztonsági elvek felülírják a világhűségieket.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Ahriman Hétf. Feb. 07, 2011 7:46 pm

Iffar, ide válaszolok. Nem a realitást, a logikát keresem benne. Meglepődnél, hogy pont a mágiánál milyen logikus és összefüggő elméleteket gyártottak kedves eleink - tipikus példa a quabbalizmus, aminek valóságmodellét pl pszichológiában alkalmazzák ma is, mert annak ellenére, hogy alsó hangon 2000 éves elmélet, mind makro- mind mikroverzális szinten elhelyezhető benne a legtöbb jelenség.
...
A XIV. századi Európa meghatározó kereszténységbe integrált nem-papi mágikus irányzata a Goetiát, más néven a Claviculae Solomonis-t alapul vevő ceremoniális mágia, mely elsősorban különféle entitások, elsősorban démonok idézésével kíván változást létrehozni az objektív valóságban és/vagy az operátorban. Az irányzat gyökerei a quabbalizmushoz vezetnek vissza, és a látszat ellenére meglehetősen elfogadott volt, mivel az operátor a keresztény isten és a keresztény angyalok segítségét-támogatását kéri a munkához, a démonokat alárendelt, de potencionálisan veszélyes rabszolgának tekinti. Az operátor nem köt alkut a démonokkal, csak utasítja őket, és isten neveinek megfelelő(nek tartott) használatával kényszeríti őket akaratának, közvetve Isten akaratának teljesítésére.
Ha az operátor "főállású" mágiahasználó, jó eséllyel állandóan rituális öltözéket visel, megspékelve néhány tisztán világi, de a nézőben tiszteletet/félelmet keltő kellékkel. A ruházatán jó eséllyel az általa használt specifikus rendszer szimbólumaiból látható jó pár, részben azok feltételezett hatásai miatt, részben a már említett "imidzs" kedvéért. Jó eséllyel a valóban használt rituális kellékeit (elsősorban, de nem kizárólagosan kés/tőr, gyűrű, kehely) nem hordja, de ahhoz hasonlóakat (esetlegesen szekunder eszközként is használhatóra) készíttet a mindennapokra.
Ha az operátor "mellékállású" mágiahasználó, a ruházata és felszerelése az operátor vagyoni-társadalmi rangjához illő, ha bármi oka van rejtőzködni, akkor hangsúlyozottan átlagos. A rituális eszközöket elzárva tartja, ha nincs állandó szállása, akkor szükség esetén kreatív megoldásokkal álcázza, pl gyűrűnél a gyűrű belső felébe kerülnek az elvárt rajzolatok, kés/tőr esetében a markolathéjak alá, kehelynél a talpára, stb.
...
Ha az operátor csak szükségből húzza rendszerére a keresztény szimbolikát (pl runor), akkor jó eséllyel az egyik elsődleges prioritása saját biztonságának biztosítása, ideértve a terület megválasztását is, továbbá a nem-feltűnő szóhasználat külön gyakorlása, azaz nagy valószínűséggel a rituális környezeten kívül esélyed se lenne rá gyanakodni.
...
Ha az operátor a kereszténységgel szembehelyezkedik (pl demonolátor), akkor jó eséllyel (és némileg meglepő módon) kiemelkedően nagy világi hatalommal indul, vagy nagyon hamar arra tesz szert, és/vagy kiterjedt alvilági szekta tagja. Ha szektától függetlenül dolgozik, akkor ügyel rá, hogy az uralma alatt tartott területen ne legyen senki, aki ellen merészel neki állni, erről megjelenésével, tetteivel, szándékosan elterjesztett pletykákkal gondoskodhat. Rituális ruházata jó eséllyel hangsúlyozza beállítottságát, és szintén tele van az adott rendszer szimbólumaival, de ezúttal már elsősorban nem azért, hogy jelezze, hogy ki ő és mit csinál, hanem mert (okkal vagy anélkül) úgy gondolja, hogy azt vesz fel, és azt tesz, amit akar - amit pedig akar, az a hatalom, melynek eszközeit mindig magánál akarja tudni.
Ha szektában dolgozik, nagy valószínűséggel szintén viseli a csoport által használt szimbólumokat, de általában vagy nagyon elrejtve, vagy világi tárgynak álcázva nyíltan, vagy elfogadott vallási szimbólumba rejtve. Legegyszerűbb példa erre a nyolcágú csillag, ami rendszeresen visszaköszön geometrikus díszítőelemekbe rejtve - késeket, tőrökön, akár még templomokon is.
Szektatagként nagy valószínűséggel mindig tart magánál fegyvernek használható eszközt, vagyoni-társadalmi helyzetétől függetlenül, de annak megfelelően szükség szerint álcázva. A csoportjával szoros kapcsolatot ápol, annak céljait segíti, ahogy tudja - pl pásztorként élelmezésben vagy meglepetésszerű rajtaütésekben, földesúrként fegyverkezésben, kiképzésben, oktatásban.
...
Amint az mostanra valószínűleg egyértelmű, az általános mágiahasználóra inkább jellemző viselkedésminták húzhatóak rá, nem ruházati szabályok. Ha szűkíted a kört, akkor a rejtőzködés elvárt mértékétől függően meg lehet határozni, hogy mekkora különbség van a hétköznapi és a rituális öltözék között. Ha teljesen konkrét rendszert választasz, akkor meg lehet határozni a fentieket, ÉS a pontos rituális öltözéket/felszerelést.

Atlantisz... elégtelen információ. Very Happy Képzeltek már oda mindent high-tech mage-től magiokratikus görög jellegű társadalomig mindent, ezáltal errefelé eléggé értelmetlen gondolkodni.
...
Ha az európai példát kicsit konkretizálod, akkor én is tudok konkrétabbat mondani - ha a rendszereket nem ismered, akkor definiáld az adott karaktert a vonatkozó szempontokból, pl: Miért foglalkozik mágiával? Mennyire egoista? Mennyire jellemző rá a csoportos önzés? Milyen jellem? Mennyire gazdag? Hol él? Milyen vonatkozó kapcsolatai vannak? stb.


A hozzászólást Ahriman összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 07, 2011 8:53 pm-kor. (Reason for editing : Ahriman)

Ahriman

Hozzászólások száma : 483
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen
Registration date : 2010. Jul. 16.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Iffar Hétf. Feb. 07, 2011 8:31 pm

Nem konkretizálok, közben én is elkezdtem hasonlókon gondolkozni, ha nem is mélyedünk bele ennyire, a mágiahasználó vagy álcázza magát, ergo normál ruha, ha pedig szabadon viselheti, akkor pedig elég sok ábrázolás is maradt ilyesmi témába, bár nem kerestem, gyanítom elég gyorsan lehetne találni akár rajzot/festményt akármit.

Ami azt illeti bánom, hogy az eredeti hozzászólásomba _Vagy_-al kötöttem össze ÉS helyett az elf és a mágus szavakat Very Happy Mindenesetre ebben a témában többnyire meggyőződtem.
Respect Smile
Iffar
Iffar

Hozzászólások száma : 132
Age : 38
Registration date : 2010. Dec. 15.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Denegra Kedd Feb. 08, 2011 11:22 am

Sziasztok!
Páran meg kértetek, hogy mutatkozzak be itt, mert még új vagyok az oldalon, de pár embert már ismerek személyesen is (névszerint Kildar, Pangaloss (remélem ezt jól írtam mert én személyesen Milánnak hívom), Ichigo és még-egy két ember akit arcról ismerek, de nem tudom milyen néven van ide felregisztrálva. Very Happy
Személyemről:
21 éves türelmes leányzó vagyok, néha pedig pszichopata.
Amit szeretek:a virágokat. Rajzolni, zongorázni, jó könyveket olvasni, pókerezni, sorozatokat és animeket nézni na és persze szerep játszani (mind az asztali, mind a beöltözéses, bár asztaliban nehezen találtam meg a kedvencem mert kevés embert ismerek aki nem Mágusozik)! A sárkányokat és a tündéreket, a róluk készült szebbnél szebb rajzokat. Na és természetesen imádom a farkasokat. Very Happy
Függőségem: Hát a WOW!!!! (World of Warcraft) és az energiaital XD
Zene:Lágyabb rockot hallgatok, de nem vetem meg a klasszikus zenét sem, mikor milyen kedvem van.
Suli, a várható jövőm: Befejezem a médiatechnológus szakmát (vágó és operatőr szeretnék lenni).
Hobby? Csak 2 szó: Ars Ensis (lovagi kardvívás-hosszú kard, illetve botharc). De foglalkozok maszk és jelmezkészítéssel is. Smile
A Tauron az első saját szervezésű játékom, és be kell ismernem, hogy eddig nagyon kevés larpon vettem részt, de ezen tervezek változtatni. A lelkesedésem már megvan, és nem hagyom hogy bárki vagy bármi is letörje! Very Happy

NE ÍTÉLJ EL MÁSOKAT MÍG NEM ISMERED SZEMÉLYESEN! Ez nálam kölcsönös szabály.

Van kérdés? Smile
Denegra
Denegra

Hozzászólások száma : 58
Age : 35
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2011. Feb. 08.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Magitor Kedd Feb. 08, 2011 11:26 am

Denegra írta:Sziasztok!

Van kérdés? Smile

Kifejeznéd ezt a lovagi-kardvívást? Very Happy
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Damien-Maelstrom Kedd Feb. 08, 2011 11:33 am

Magitor írta:
Denegra írta:Sziasztok!

Van kérdés? Smile

Kifejeznéd ezt a lovagi-kardvívást? Very Happy

Ejj-ejj. Élni és élni hagyni, Tas. Élni, és élni hagyni!
HA valamit rosszul mond, akkor szerintem inkább úgy próbálj meg barátkozni, hogy segítesz neki, nem pedig visszakérdezel, kötözködő szándékkal... Smile
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic 2. - Page 20 Empty Re: Offtopic 2.

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

20 / 43 oldal Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 31 ... 43  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.