LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FOPP általános megbeszélés

+21
Borgwarrior
Marinda
Eglar
Ahriman
magi44
Asmodus
Derszu
Andrew
kyru
Magitor
Maia
Damien-Maelstrom
Gerodus
Ashi Valkoinen
Lobster
Kildar
Spectre
Artemis
Sonir Norend
Gem Kapocs
Keitel
25 posters

16 / 18 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szomb. Jan. 15, 2011 12:46 pm

Ezért írtam hogy nem támogatom, de ha ez lesz akkor ez lesz. Nem arról vagyok híres hogy a kiírt szabályok ellen megyek, még ha nem is értek vele egyet Wink
Én annyira nem élveztem hogy eddig minden játékon fejen kaptak amikor kilőttek, ezért is alakítom úgy az idei felszerelést ahogy. Viszont emiatt arra is feljogosítva érzem magam hogy résztvegyek az avatólövés rítusában Twisted Evil
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Asmodus Szomb. Jan. 15, 2011 3:28 pm

Az "avatólövést" simán támogatom, és fel is ajánlom hozzá a cuccaimat. A fegyver utolsó méréskor 360-380 körül mozgott, sztem ennyi is fog maradni, szal AS léptékben nem üt nagyot.

Damien azt azért ne felejtsd el, hogy hiába autentikusság, a fogorvos attól még drága. Géppuskánál nem egy-két eltéved lövésről beszélünk, hanem egy vödör cuccról az arcodba. És ez egy db fegyver. Több géppuska fedezőtüzénél meg igazi hóesés élmény, szem nem marad szárazon Smile

- Előtörténet kidolgozottsága és megalapozottsága (ez 0-500BB) Egyetértek, legyen oka, hogy ottvan.

- Géppuskafészek kiépítettsége azaz mennyire felel meg a szabályoknak. Szabályos (villalábas rögzített, jó felé néző 120 fokban mozgatható stbstb.) esetben további max 500BB.
Ezzel gondok lesznek szvsz. A villaláb általában a fegyverek legelején van, ahhoz hogy jól és messziről látni lehessen kb a tár előtt 10-20 centivel lenne érdemes rögzíteni. Így ki tud lógni legalább 30-40 centi a csőből mintegy "Figyelem! Erre nem jó sétálni!" táblaként funkcionálva. Szal lehet valami alternatív nem villalábas rögzítést kéne eszkábálni a fegyvernek. De ezen még filózok kicsit.

- Kúlfaktor. Minél faszányosabban néz ki, a fészek, minél több a hangulati elem annál több BB-t jelent (legfeljebb 500 BB-ig) pl. hevederimitációban lévő lövedékenként 10 BB, üres hüvelyekre 5... Ha félpucér rambónak öltözött a géppuskás az mennyit ér? Very Happy

Tehát egy fullos támogató játékinduláskor 1500 BB vel bír. Optimális esetben ez önmagában is elég elrettentő power kell legyen
Nekem megfelel feltéve, ha persze valaki a szervezők közül leszámolja nekem a játék előtt az 1500 darabot Very Happy

A rakaszos foszthatóság tetszik, de ahhoz ugye valahonnan rakaszt kéne lőni...
Asmodus
Asmodus

Hozzászólások száma : 34
Age : 43
Tartózkodási hely : Vác
Registration date : 2010. May. 11.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Szomb. Jan. 15, 2011 3:59 pm

- Géppuskafészek kiépítettsége azaz mennyire felel meg a szabályoknak. Szabályos (villalábas rögzített, jó felé néző 120 fokban mozgatható stbstb.) esetben további max 500BB.
Ezzel gondok lesznek szvsz. A villaláb általában a fegyverek legelején van, ahhoz hogy jól és messziről látni lehessen kb a tár előtt 10-20 centivel lenne érdemes rögzíteni. Így ki tud lógni legalább 30-40 centi a csőből mintegy "Figyelem! Erre nem jó sétálni!" táblaként funkcionálva. Szal lehet valami alternatív nem villalábas rögzítést kéne eszkábálni a fegyvernek. De ezen még filózok kicsit.
Jogos. Igazából az hogy a fészekbe hogyan van rögzítve a géppuska az nekem már mindegy. A legjobb az a rögzítés a mi szemszögünkből, aminél a lehető legtöbb látszik a fegyverből. Tehát abszolút nem ragaszkodom ahhoz, hogy magát a villalábat kelljen rögzíteni, csak legyen megoldva hogy ne forogjon körbe a cuccal (de ezt lehet úgy is megcsinálni, hogy a 120 fokos két "végállást" jelölitek ki, nekem az is okés).
- Kúlfaktor. Minél faszányosabban néz ki, a fészek, minél több a hangulati elem annál több BB-t jelent (legfeljebb 500 BB-ig) pl. hevederimitációban lévő lövedékenként 10 BB, üres hüvelyekre 5... Ha félpucér rambónak öltözött a géppuskás az mennyit ér? Very Happy
Ha nem te leszel félmeztelenül akkor jöhet. Ha te, akkor mínusz 200 BB Smile Viccet félretéve, inkább a fegyver és közvetlen környezete (maga a fészek kialakítottsága is, pl homokzsákok, szögesdrótimitáció, álcaháló...stb)
Tehát egy fullos támogató játékinduláskor 1500 BB vel bír. Optimális esetben ez önmagában is elég elrettentő power kell legyen
Nekem megfelel feltéve, ha persze valaki a szervezők közül leszámolja nekem a játék előtt az 1500 darabot Very Happy
Ezt általában nagyon egyszerűen csináljuk, van 500-as osztású BBtartóm (500-1000-1500-2000-2500), azzal adagoljuk.
A rakaszos foszthatóság tetszik, de ahhoz ugye valahonnan rakaszt kéne lőni...
Neked már félreraktam egyet kölcsön (a hozományomból) de tomeKK-től és El Santotól is próbálok kunyizni még. Optimális esetben lesz meglesz a 3 rakaszunk legalább.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Magitor Szomb. Jan. 15, 2011 5:25 pm

Rakaszt lehet csinálni is Very Happy
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szomb. Jan. 15, 2011 6:08 pm

Farostlemez +festék rulez Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Spectre Vas. Jan. 16, 2011 9:21 am

Ha valakinek nagyon kell rakasz, szóljon, megpróbálok lőni párat. Árat egyelőre nem tudok, ha van igény, utánanézek.
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Kedd Jan. 25, 2011 3:53 pm

Magitor írta:Kis kedvcsináló
Ne a tematikus topicba plíz. Átraktam ide.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Jan. 25, 2011 4:30 pm

Nuclear Coleslaw-t is ajánlom jó szívvel Smile
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jan. 26, 2011 3:40 pm

Lobster írta:A 400 FPS az a szabvány masz2010-es támogatókategória. Mivel eleve nagyon kevés olyan emberke van aki ilyen fegyverrel mászkál, és azok is általában airsoftos csókák ezért ha ezt is visszavágnánk akkor nem 1-3 hanem 0-1 ilyen lenne Smile Másrészt nem véletlenül van keményen szabályozva, hogy hová és milyen láthatóság mellett kell lerakni ezeket, így nem fordulhat elő, hogy valaki véletlenül 3-4 méterre becsámborog a tűzvonalba. Ha valaki géppuskafészket fog támadni, az tudni fogja mire vállalkozik.
Annyira pedig azért bízom a játékosokban, képesek összerakni a fejükben azt a bonyolult gondolatsort, hogy "egy erős és sokat lövő fegyvert akarok megtámadni, vajon érdemes arcvédőt viselnem?" Smile
Itt néminemű ellentmondást érzek a tervezett szabályokban. Ha jól emlékszem épületben és 10m-es körzetén belül csak egyeslövés, egy támogató pedig feltehetőleg nem pötyögtetni fog Cool Csak gondoltam jelzem hogy ez is bele legyen írva kivételként hogy később ne legyen belőle hiszti senki felől.
Plusz ha már biztonsági szempontok, mivel a támogató fegyvereeket jól láthatóvá akarjuk tenni, javasolnék valamilyen jó rikító (lehetőleg foszforeszkáló) matricát a kilógó csőre legalább 3-4 centi hosszan.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Magitor Szer. Jan. 26, 2011 3:56 pm

Meg világítós táblát feléje hogy Ratatafészek kerüld el!
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Szer. Jan. 26, 2011 4:15 pm

Gem Kapocs írta:Itt néminemű ellentmondást érzek a tervezett szabályokban. Ha jól emlékszem épületben és 10m-es körzetén belül csak egyeslövés, egy támogató pedig feltehetőleg nem pötyögtetni fog Cool Csak gondoltam jelzem hogy ez is bele legyen írva kivételként hogy később ne legyen belőle hiszti senki felől.
Plusz ha már biztonsági szempontok, mivel a támogató fegyvereeket jól láthatóvá akarjuk tenni, javasolnék valamilyen jó rikító (lehetőleg foszforeszkáló) matricát a kilógó csőre legalább 3-4 centi hosszan.
Tudomásom szerint csak épületen BELÜL volt kötelező egyeslövés. De mivel a támogató semmiképpen sem fordítható úgy, hogy az épületbe belőjél vele akkor ez a probléma kizárva.

A rikitó izé meg talán már kicsit túlzás lenne. Egyszerű okból: mivel a támogató fészkek kb fixek, aki napközben nem "döbben rá" hogy ilyenek vannak annak estére sem lesz jobb esélye Very Happy
Gyakorlatilag nagyon kevés és nagyon konkrét helyek lehetnek támogatós helyek, ezeket pedig meg is kell majd építeni valamilyen szinten. Később már nem nagyon lesz engedve hogy ide-oda pakolásszák a nagyágyújukat (már csak azért sem, mert eleve csak igen kevés a kritériumoknak megfelelő hely lesz ilyesmi) legfeljebb akkor ha másik épületbe kerülne az eszköz.

Egy géppuskafészek és kb a fegyver felétől kilógó cső talán elég látványos lesz Very Happy
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jan. 26, 2011 4:25 pm

Akkor én vagyok eltévedve hogy a MASZt vesszük alapul és azt szigorítjuk itt-ott? Masz 2008 szerint épületben és 10m-es körében egyeslövés van. A 2010-et meg lusta vagyok megnézni hogy változott-e, de tavalyi dolgon amúgy sem változtat Smile

A rikító színű jelölést arra való tekintettel javasoltam, hogy a tavalyi játékon volt, akik úgy elmentek mellettünk észre sem véve minket, hogy égett a tábortűz, beszélgettünk, füstöltünk Rolling Eyes Meg elsősorban nem attól tartok hogy éjszaka nem veszik észre mert napközben bambák voltak az emberek, de ha pl nem járt arra nap közben, könnyen belesétálhat a tűzvonalba akaratlanul is.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Spectre Szer. Jan. 26, 2011 4:28 pm

Gem Kapocs írta:Akkor én vagyok eltévedve hogy a MASZt vesszük alapul és azt szigorítjuk itt-ott? Masz 2008 szerint épületben és 10m-es körében egyeslövés van. A 2010-et meg lusta vagyok megnézni hogy változott-e, de tavalyi dolgon amúgy sem változtat Smile

Többet kéne airsoftra járni, és kevesebbet beszélni róla Wink
10 méteres körzet azt jelenti, hogy épületből kifele, 10m-en túlra lehet sorozatot lőni. Meg épületre is lehet sorozatot lőni 10 méteren kívülről.

BTW gránátod mikor jön meg?
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jan. 26, 2011 4:33 pm

Jó kérdés, február eleje közepe táján.

10m-t meg úgyszint így értelmeztem, lehet hogy megint magammal keveredtem logikai zavarba? FOPP általános megbeszélés - Page 16 Icon_eyes
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Szer. Jan. 26, 2011 4:41 pm

Gem Kapocs írta:Akkor én vagyok eltévedve hogy a MASZt vesszük alapul és azt szigorítjuk itt-ott? Masz 2008 szerint épületben és 10m-es körében egyeslövés van. A 2010-et meg lusta vagyok megnézni hogy változott-e, de tavalyi dolgon amúgy sem változtat Smile
"Épületen belül kizárólag egyes lövés alkalmazható."
Ez volt a tavalyi szabályokban.
Gem Kapocs írta:A rikító színű jelölést arra való tekintettel javasoltam, hogy a tavalyi játékon volt, akik úgy elmentek mellettünk észre sem véve minket, hogy égett a tábortűz, beszélgettünk, füstöltünk Rolling Eyes Meg elsősorban nem attól tartok hogy éjszaka nem veszik észre mert napközben bambák voltak az emberek, de ha pl nem járt arra nap közben, könnyen belesétálhat a tűzvonalba akaratlanul is.
Hát maradjunk annyiban, hogy
- aki éjjel meg akar támadni titeket és előtte nem járt arra az hülye Smile
- ha ti mindenkire lőni fogtok aki arra jár akkor análbüntit kaptok Smile

Magyarán ha harcok vannak akkor lehet belemászni egy tűzvonalba, ott meg már elvárható némi odafigyelés, főleg mert egy géppusinak elég jellegzetes "pörgése" lesz.
Viszont ha valaki harcok nélkül sétál arra, és egy sunyi géppuskás figyelmeztetés nélkül megsorozza az illetőt, akkor annak letörjük a kezét és feldugjuk a seggébe. Talán nem teljesen szabályszinten mondtam el, de remélem kb érthető a mögöttes elvrendszer Very Happy
Egyébként meg kb elég ismert lesz az a 2-3 frakció akiknek lesz nehézfegyvere, ha más nem gyanítom outban regeléskor lesznek akik "hűbazmeg" jelleggel megnézik a cuccost.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jan. 26, 2011 4:53 pm

Lobster írta:Ez volt a tavalyi szabályokban.
Akkor ezt csak nekem sikerült úgy értelmezni hogy "mégegyszer elmondom hogy épületben egyeslövés!!!" Sebaj, megszoktam a failt Very Happy

Mod (Homár):Na jó, a téma már kicsit kezd elmászni, nem akarok több posztot erre áldozni. Nem értem a problémád, ezért leírom egyértelműen. Az ÉPÜLETBEN továbbra is marad az egyeslövés. NEM fogjuk engedni hogy bárki az épületBEN sorozgasson. A támogatófegyverek viszont kizárólag olyan helyekre lesznek lerakhatóak, hogy NE tudjanak semmilyen épületBEN vagy épületBE lőni (kivéve távoli épület esetén). Csak nyílt tér irányába. Tehát egyedül arra kell figyelni, hogy közeli embereket ne szórj tele BB-vel, de ez egyébként is le lesz írva, függetlenül a fegyverek típusától.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Asmodus Pént. Jan. 28, 2011 1:20 pm

Lobster írta:- ha ti mindenkire lőni fogtok aki arra jár akkor análbüntit kaptok Smile

Magyarán ha harcok vannak akkor lehet belemászni egy tűzvonalba, ott meg már elvárható némi odafigyelés, főleg mert egy géppusinak elég jellegzetes "pörgése" lesz.
Viszont ha valaki harcok nélkül sétál arra, és egy sunyi géppuskás figyelmeztetés nélkül megsorozza az illetőt, akkor annak letörjük a kezét és feldugjuk a seggébe. Talán nem teljesen szabályszinten mondtam el, de remélem kb érthető a mögöttes elvrendszer Very Happy
Egyébként meg kb elég ismert lesz az a 2-3 frakció akiknek lesz nehézfegyvere, ha más nem gyanítom outban regeléskor lesznek akik "hűbazmeg" jelleggel megnézik a cuccost.

A "hűbazmeg" garantálva. Very Happy

Azt, hogy "véletlenül" nem fog egy-két rövidsorozat elcsattanni amikor valaki ellenszenves fárad a géppuska elé kevésbé Very Happy
Asmodus
Asmodus

Hozzászólások száma : 34
Age : 43
Tartózkodási hely : Vác
Registration date : 2010. May. 11.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Pént. Feb. 18, 2011 4:19 pm

Tudom hogy idegesítő vagyok, de fopp honlap frissítés a közeli vagy esetleg a távoli jövőben esedékes? Very Happy
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Pént. Feb. 18, 2011 4:38 pm

Igen.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Kedd Feb. 22, 2011 2:38 pm

Noh, e percben érkezett a hír, a császári pálya immár garantáltan a miénk júli 29-31-re.
Üröm az örömben, hogy kicsit drágulni fog a pályadíj (1500 / fő), de tekintve hogy milliós összegbe került a vadászati jog kivásárlása - illetve hogy pécelért perfő ÉS pernap kértek 1000-et - szerintem ez még így is méltányos.

Gemnek is válaszolva: csütörtöktől indul a tényleges munka fopp témában. A weboldal kicsit kérdéses, hogyan és merre frissül, most egy alternatív megoldás felmerült (de ez még technikailag nem megoldott) mert vszeg lesz némi prehistórikus jellegű fórumjáték június tájékától. A jelen guglis oldal idén még vszeg marad, de lesz külső fórum hozzá (regelős, jogosultságos...stb) ezen még dolgozunk.

Aloha!
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Magitor Kedd Feb. 22, 2011 5:01 pm

Lobster írta: vszeg lesz némi prehistórikus jellegű fórumjáték június tájékától.
Aloha!

Belepoffantok, de nem fog kicsit lemaradni az aki DK-ra ÉS Luminára megy egy kicsit a fórumjátékból? Esteleg Kildarnal Liveba toljuk majd? Very Happy
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Kedd Feb. 22, 2011 5:15 pm

Nem.

Ez így mindkét kérdésedre Razz
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Gem Kapocs Kedd Feb. 22, 2011 5:25 pm

Fórumjátékot tetszőleges időben le lehet zárni. DKra meg a nagytöbbség megy, tehát nemigen lesz miből kimaradni
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Lobster Kedd Feb. 22, 2011 7:16 pm

Mivel én is leszek DK-n ezért vszeg sok dologból nem maradtok ki. Sőt, jó eséllyel abban a pár napban egy AAAAAKkkora vihar csap majd le Gterre, hogy az emberek ki sem tudják dugni az orrukat az utcára Smile

Másrészt, nem lesz annyira pörgetve a fórumosdi, inkább afféle visszafogott lobbizós, kicsit sztorizós szálat szeretnék, már csak azért is mert a játékosok jó része még nem találkozott ilyen rendszerekkel.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Kildar Csüt. Feb. 24, 2011 11:25 am

Közérdekű közlemény.

Van valakinek egy laborköpenye a játékra kőcsönbe? Minél használtabb, annál jobb Very Happy
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

FOPP általános megbeszélés - Page 16 Empty Re: FOPP általános megbeszélés

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

16 / 18 oldal Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.