LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fegyverek - a virslitől a latexig

+26
Cyrrian
Dorten
Nirwastir
Denegra
Morwina
Felanos
Iffar
Pangloss
Ahriman
Deman
Mordor
Magitor
Eglar
Augur
belzee
Andrew
Lobster
Tani
Lorin
Damien-Maelstrom
Árnybíró
Gem Kapocs
Spectre
Ashi Valkoinen
Sonir Norend
Kildar
30 posters

9 / 29 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Szer. Jún. 16, 2010 9:18 pm

Én most a pvc-padló magos dobótőrökkel zríkáltam magam, de ami volt poli az xar hozzá tompikának (2*4mm kevésnek bizonyult, kb 2*6mm lenne az optima maximus)..., viszont sokkal jobban repül mint a tavalyi csőpoli-hulladék fél-famagos "répáim" amik meglepően pontosak még most is!
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Szer. Jún. 16, 2010 9:31 pm

A csőpoli-hulladékból ügyes vágással egész jókat lehet kihozni, lehet hogy a bőrmagosok is abból lesznek majd, csak kicsit szabadosan kell kezelni a csőpolit.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lobster Szer. Jún. 16, 2010 10:03 pm

Na jó nem leszek lusta és végre megcsinálom ezt a képtárat Very Happy

http://picasaweb.google.hu/lobster1978/LarpDobotor

Dobótőr Homár módra.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Szer. Jún. 16, 2010 10:25 pm

igen lobster ez a széria volt az első pontos röptű dobótőr amit kipróbáltam (meg is lepődtem az 5m-en belüli pontosságon), de ez túúúl homáros nekem...

amellett ajánlom mindenkinek figyelmébe!
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Csüt. Jún. 17, 2010 8:11 am

Belzee írta:Magi lejössz hozzám egy poli-powertape kombóval nyersen akkor összerakjuk kb húsz perc alatt arra kiélezve amire neked kell! Ja poli alatt most nem csövet értek, ha extrát akarsz hozhatsz dupla-oldalú racsi-szalagot is, de van mezei kenősöm ha nem akarsz bé'fektetni komolyabban
Oké valamikor sort kerítünk rá a közeljövőben, van otthon még pvc csövem asszem 2 colos még sok viszonylag, némi polim is inkább késekre való nem kardra, mennyisége miatt 2 oldalu ragacs pálma tex pótép mindennem van sőt még nyelezéshez bőrőm is.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Szomb. Jún. 19, 2010 9:27 pm

Sonir Norend írta:Lorin:

íme egy nagyszerű példája bal oldalt a fém keresztvasaknak. A használója egy larp szervezője volt és vicces módon még ő maga mondta egyszer hogy milyen fontos a biztonság és a teljesen fém keresztvasak nem biztonságosak. Mondjuk ez pont nem zavarta abban hogy levigye a játékokra a fegyvert és használja

Na egen.
Ezt azért csákányként kipróbálnám az alkalmazója fején... lehet úgy járna mint a saját szabályai- egyik fülén be, másikon ki.
Egyébként én ilyennel még nem találkoztam, de most már elhiszem hogy az emberek mégis csak vannak olyan hülyék hogy ilyet is csinálnak.

Spectre

Háááát... hasonló de pont ugyanannak nem nevezném. Lévén mi csak a toll egy vagy mindkét végét rögzítjük cérnával.
Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Unas_293334
De abban igazad van h az elv ugyanaz.

Homár
Én is hasonló dobótőröket csináltam csak valahogy arra nem jöttem rá hogy lehet minnél kevesebb huladékkal csinálni. Ilyen szempontból a tiéd nagyon jó! De annyit árulj már el miért pont Ácsceruza? Ennyire olcsó felétek? Mert mifelénk azért egy csomaggal megvan jó 3-400 Ft. Ennél meg talán akkor olcsóbb a Prakti-s fatipli vagy 1 cm-eres körléc. Súlyra szerintem ugyanott van, legfeljebb a formája más kicsit.( Bár láttam már olyan díszléceket amiknek hasonló formájuk van, de azt nem tudom mennyibe kerülnek)

Üdv!
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Szomb. Jún. 19, 2010 9:48 pm

Íjjal kapcsolatban alkor hozhatom a 45 fontos íjamat ha a vesszőket 25 fontra optimizáltam és csak sajátot használok? Nekem van táblázatom az íjamról húzáshossz szerinti fontszámról, szal be tudom pontosan lőnia 25 fontot.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Szomb. Jún. 19, 2010 9:53 pm

A legtöbb játékszabály vesszőhosszon 25 fontban limitálja a limitálnivalót, szóval én nem látom akadályát ha te tudsz lőni a kellőképpen rövidített vesszővel.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Szomb. Jún. 19, 2010 10:05 pm

Kildar írta:A legtöbb játékszabály vesszőhosszon 25 fontban limitálja a limitálnivalót, szóval én nem látom akadályát ha te tudsz lőni a kellőképpen rövidített vesszővel.

"Íjrötő Kildar" lenne egy kérdésem. Gyári, Kassai íjjat lehet-e hozni játékra? Az eredeti idegét elhagytam jelenleg egy műanyag zsineg pórolja ami kicsivel hosszabb is az eredetinél. Gyárilag az íj kb 25 fontos lévén gyerek íj, kezdőknek gyakorláshoz. A kérdés azért kérdés, mert valahol a CJ szabályzatában láttam egy olyat hogy " kizárólag otthon készített íjakkal" lehet lövöldözni. (tudom hogy ez már félig meddig OFF de attól még csak fegyver téma.)
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Szomb. Jún. 19, 2010 11:06 pm

Ez a "kizárólag otthon készített" ez egy ősrégi agyrém ami "valahol" amikor érvényben volt, akkor még az se tartotta be, aki kitalálta hogy bekerüljön (konkrétan ismerőseinek pont két Kassai-íjat engedett be merthogy "a mester otthon csinálta"). Szóval nem gond.

Cserébe viszont te mondd meg, hogy mi az az "íjrötő"
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Szomb. Jún. 19, 2010 11:19 pm

Huh, yeah.
Ennek örülök, akkor viszem a gyakorló íjam. Az "Íjrötő" az egy elírás, íjtörő akart lenni csak nem láttam h aláhúzta pirossal. (A sok elírás meg azért van mert 1, töröm a magyart, 2, a billentyűzet ugyan még csak 6 hónapos de drága jó öcsém WoW-zik, de oly mértékben hogy a fontosabb billentyűkről már nem hogy a betű-jel kopott le de nyomokban már a fekete festék is! Azt várom már mikor egyszer egy hét után hazajövök és csak pár billentyű csonkot találok a klaviatúra helyén...)
Am az íjtörő nevet akkor "aggattam" rád, miután 2008-as CJ-n sikerrel továbbhúztad házilag készített íjamat és az, nem bírta a terhelést. Pedig azt aztán sokáig kellett vagdosnom, mert maga az íj egy 2x olyan vastag mogyorófa-gallyból készült és volt hozzá egyetlen kissé csorba és rozsdás késem Cool . Ennek ellenére sikerült az egyik szarvát vékonyabbra faragni a másiknál, ami rövid húzáshosszon nem probléma de teljesen kihúzva, mint láthattuk, eltört. Aszem még játék közbe kellett volna téged valamiért megkeresni, vagy csak mesélt valaki valamit és nem értettem kiről beszél, de miután leírt, megértettem hogy az Íjtörő Kildarról van szóRazz. Mondjuk voltaképp jól jártam ezzel mert az új íj amit ott csináltunk röpke 30 perc alatt erősebb volt és teljesen ki lehetett húzni, annak ellenére hogy egyszerű bodzából volt. Laughing
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lobster Szomb. Jún. 19, 2010 11:21 pm

Lorin írta:Én is hasonló dobótőröket csináltam csak valahogy arra nem jöttem rá hogy lehet minnél kevesebb huladékkal csinálni. Ilyen szempontból a tiéd nagyon jó! De annyit árulj már el miért pont Ácsceruza? Ennyire olcsó felétek? Mert mifelénk azért egy csomaggal megvan jó 3-400 Ft. Ennél meg talán akkor olcsóbb a Prakti-s fatipli vagy 1 cm-eres körléc. Súlyra szerintem ugyanott van, legfeljebb a formája más kicsit.( Bár láttam már olyan díszléceket amiknek hasonló formájuk van, de azt nem tudom mennyibe kerülnek)
Ezek tesco "ácsceruzák". Gyakorlatilag asszem a 6 db volt együtt 199 Ft Smile

Off: CJ íjtémában az aktuális szabályok a bétában olvashatóak, és sokkal szigorúbbak a legtöbbnél, bár az otthonkészülősdi már ebben a formában nem aktuális...
Kód:
 - Az íjak ereje kötelezően 15 font alatt kell legyen - teljesen kihúzott állapotában sem lőhet vízszintesen messzebb 10-20 méternél a fegyver. Mind a húzóerőt, mind a lőtávot teszteljük, méghozzá az íjhoz használt vesszők teljes hosszára húzva.
- A játékban nem fogadunk el modern íjakat (pl. műanyag bolti cucc), de a házilag barkácsolt eszközöknek nem kell mindenáron korhűen kinézni.
- A nyílvesszőket olyan borítással kell ellátni, amely kizárja a sérülés veszélyét. A fejnek akkorának kell lennie, hogy a szemgödörbe semmiképpen se tudjon behatolni. Meg kell oldani, hogy a vessző ne üthesse át az elejére szerelt borítást (pl. műanyag lap, pezsgősdugó vagy pénzérme elhelyezése a vessző és a polifoam rétegek közt). A vesszők tollazása kötelező.
- Vesszőn hagyott hegyet semmilyen körülmények között nem engedélyezünk!!!!
- Minden íjat és minden nyílvesszőt letesztelünk a használóján.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Vas. Jún. 20, 2010 2:05 am

Azzal akkor aszem nem lesz gond.Smile
Egyébként, akkor kivételesen leht tényleg megérte az ácsceruza de azért majd megnézem mennyibe fáj mostanság egy 2méteres körléc.
De ha már az íjjaknál tartunk, a "legalmasterses" gumi hegyű nyílvesszők ugye továbbra is engedélyezve vannak? Legutóbbi Caelumi játékon láttam ilyeneket remélem azóta nem romlott a minőségük (Aerodinamikában messze a házi gyártmány fölött vannak...). Erről beszélek.: http://www.legalmasters.hu/portal/index.php?page=shop.browse&category_id=35&option=com_virtuemart&Itemid=45 (csak a nyílvessző, az íj az nem lényeg).
Bár ahogy most az árát elnézem nem biztos hogy jobban megéri ebből venni 2-3 darabot mintsem addig kísérletezni míg hasonlót nem tudok előállítani.... Egyébként továbbra is várok ötleteket nyílvessző burkolásra.Smile (Bár ha valaki tud mutatni olyan oldalt ahol ilyen nyílvesszőket lehet kapni olcsóbban az is érdekelne! A legjobb persze az lenne ha csak a gumihegyet kellene megvennem, utána már pár perc összerakni...de azt még csak véletlen sem árulják magába...vagy csak én nem találok?)
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Vas. Jún. 20, 2010 9:46 am

legal masters nyílvesszőkkel nincs semmi gond, mi anno kipróbáltunk néhányat. Mondjuk hogy ha erősebb íjjal lövöd mint amennyire meg van engedve akkor már érződik a tompításon keresztül is a kemény rész, szóval ha azzal meglőnek valakit és nagyon fáj annak a valakinek az azt jelenti hogy az íj amiből kilőtték NAGYON nem larpsafe
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Vas. Jún. 20, 2010 10:22 am

Ez a legalmasters egy darab szar, már bocs 25 ről indít a vállvértjük. az. Hát beszarás.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Damien-Maelstrom Vas. Jún. 20, 2010 10:37 am

Nem szar, csak drága.
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Vas. Jún. 20, 2010 11:16 am

magitor: a bolt mondjuk úgy hogy a magyar viszonylatokhoz nem igazán alkalmazkodik. Szal ennyiért nem éri meg tőlük vásárolni tény, bár van néhány kiegészítő amiket esetleg, lásd nyílvessző. Bár az se egy olcsó dolog és azt is meg lehet házilag csinálni.

Szal azoknak van alapvetően akiknek rohadt sok pénzük van és nem túl sok szabadidejük Smile
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Vas. Jún. 20, 2010 4:55 pm

Legalmasters cucainak többsége arnáytalanul szar az árához képest ez tény. Vannak olyan cuccaik amik megérik az árukat, de kevés. Nem véletlenül fuccsolt be a bolt. Konkrétan egyébként itthon más nem forgalmaz ilyen vesszőket, külföldi (főleg német) eladókat érdems megnézni (pl wyvern), lehet hogy tőlük még postával is olcsóbban bejön egy nagyobb adag cucc (akár csak vesszők is) mint legaltól megvéve.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Vas. Jún. 20, 2010 6:27 pm

Gem Kapocs írta:Legalmasters cucainak többsége arnáytalanul szar az árához képest ez tény. Vannak olyan cuccaik amik megérik az árukat, de kevés. Nem véletlenül fuccsolt be a bolt. Konkrétan egyébként itthon más nem forgalmaz ilyen vesszőket, külföldi (főleg német) eladókat érdems megnézni (pl wyvern), lehet hogy tőlük még postával is olcsóbban bejön egy nagyobb adag cucc (akár csak vesszők is) mint legaltól megvéve.
Nana Támogassuk csak a magyar páncélkészítőket XD
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Eglar Vas. Jún. 20, 2010 6:46 pm

Megnéztem a wvyvernt, és gyors fejszámolás után rájöttem, hogy a latex-messer többe kerülne, mint a rendes, amit Ahrimannal akarok csináltatni majd. lol XD (Hja, euróövezet és egyebek suck. ) szerk. de most vettem észre, hogy mintha "nem jó oldalon" lenne rajt a nägel XD (az alakja alapján nem hiszem, hogy ez koncepció http://www.wyvern.de/catalog/product_info.php?products_id=472 )

Szal majd inkább ki kéne találnom valami értelmes dizájnt polimesserre, mert az, amit legutóbb alkottam ilyen címen, nem egészen olyan, mint amilyet eredetileg akartam.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Vas. Jún. 20, 2010 7:29 pm

Magnak a sokat emlegetett PVC cső, vagy rétegelt lemez tökéletesen megteszi mivel effektíve "rövid" fegyverről van szó. Burkolás meg poli nagymennyiségben.
PVC csőnél úgy kell ráépíteni a burkoálst a magra,hogy a végeredményben a mag egy kicsit ferdén helyezkedjen el. Így könyebb visszaadni a avlós formát. Mondjuk eszembe jutott egy olyan galád ötlet is,hogy a polit nem lapjával, hanem éléven rögzíteni a maghoz a penge formájának megadásához, a penge lapjánál pedig megküldeni lapjára fordított polival
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Eglar Vas. Jún. 20, 2010 7:36 pm

Igen, az előző dizájn polifoamfelrakásban pontosan azt az elgondolást követte, amit írsz. Csak valahogy nem sikerült olyan "tipikusan messeresre", ha érted, mire gondolok.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Kedd Jún. 22, 2010 7:58 am

szerintem ha lapjáról építed fel és srégen teszed a rúdra menni fog én handzsárokat (elnézést a messer és a falchion rajongóktól, a nevet mágus nyelvjárás szerint értem) építettem így "felismerhetőre"
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Jún. 22, 2010 10:54 pm

már majdnem kész a rapír 2.0
Nem lesz rozmár ellenben inkább olyan babinénis lesz (lehetne egyel jobb de nem kegyetlenül kurva rossz viszont aránylag szar)

kb 5 centi széles lesz kicsit tégla formával és súlyozással együtt 7,5 deka + áfa (az indokolatlan mennyiségű ragasztószalag és egyéb cuccok amik a markolat és a súlyozás rögzítéséhez kellenek)
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Szer. Jún. 23, 2010 8:17 am

Nah én meg rájöttem luminára a fasza kardomat nemtom vinni csak 135 centis legalább XD nos sebaj plan b van fasza szivacsom, elég kemény ahhoz hogy tartása legyen viszont annyira nem hogy ne lehessen belőle larpos fegyver. Szal csinálok egy kétkezes Csatakalapácsot. szép nagy fejjel pvc testre szerszámnyél markolattal 100 centiset. XD
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 9 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 29 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 29  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.