LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fegyverek - a virslitől a latexig

+26
Cyrrian
Dorten
Nirwastir
Denegra
Morwina
Felanos
Iffar
Pangloss
Ahriman
Deman
Mordor
Magitor
Eglar
Augur
belzee
Andrew
Lobster
Tani
Lorin
Damien-Maelstrom
Árnybíró
Gem Kapocs
Spectre
Ashi Valkoinen
Sonir Norend
Kildar
30 posters

8 / 29 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Next

Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Hétf. Jún. 14, 2010 6:22 pm

Kildar
Hát én erről semmit nem tudtam...

Sonir
Nemrég csináltam kardot aminek fulfém keresztvasa van és eddig már rengeteg ember ellen használtam (pl Magitor ellen is) és azon kívül hogy néha hajtogatni kell semmi baja. De ha megyek Combat Workshopra akkor majd megmutatom.(vagy teszek fel képet ha barátnőm mobilja újra működés képes állapotba kerül.)
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Hétf. Jún. 14, 2010 6:40 pm

nem mondtam hogy feltétlenül balesetveszélyes, de ha hajtogatni kell akkor valszeg nem túl vastag vagy nem túl jó fémből van. Mindenesetre hidd el nem kellemes amikor egy full fa keresztvasat tolnak bele az arcodba, ez fémmel még kevésbé az.

Szal ez olyan hogy ha nem burkolod rendesen a kardodat az még nem jelenti azt hogy azonnal baleset lesz belőle. Csak nagyobb lesz rá az esély. Ennyi.
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Hétf. Jún. 14, 2010 6:42 pm

Lorin írta: De ha megyek Combat Workshopra akkor majd megmutatom.

...jössz? Rolling Eyes

Egyébként tuti emlékszel arra a bizonyos lándzsára, keresztben van egy "hárítótüskéje", na az betonvas.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Hétf. Jún. 14, 2010 6:44 pm

ha agnus lándzsájáról beszélsz annak a keresztben lévő izéje ha jól rémlik le van polizva legalább
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Hétf. Jún. 14, 2010 6:51 pm

Mert ha arra használod amire liveon így alkalmassá válik (sújtás, ne csak szúrni lehessen a lándzsával) ahhoz nem elég bőven poliból megépíteni Rolling Eyes

Bár igazából most hogy megindult a beszélgetés lándzsákról, elgondolkodtam egy awlspiess-en Cool
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Hétf. Jún. 14, 2010 7:44 pm

Agnus lándzsája azért kapott fa borítást is a poli alá!- ha jól emlékszem-, és nem az a baj vele hogy alabárdozik is vele, hanem az hogy erődök csáklyázására is használja, tehát a poli elég hamar megnyikkan rajta.
A nagyobb problémát a bucklerében látom ugyanis saját szabályrendszerük szerint pajzs lándzsa mellé nem használható, ennek ellenére talán mégis...
-és ez szimplán fegyelmi kérdés-
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Spectre Hétf. Jún. 14, 2010 7:50 pm

No a hétvégén workshopolgattunk kicsit, megosztanám az eredményeket.
Először is: nem kaptunk PVC csövet. Az a köcsög Prakti* befejezte a 25-ös nyomócső forgalmazását. Végigjártunk még pár nagyobb barkácsáruházat, de egyikben sem volt. Maradnak a kisebb vízvezeték boltok.

Az elkészült fegyverek:
-120 centis másfélkezes kard, 25-ös PVC cső - szerszámnyél kombó
-130 centis handzsár, szintén PVC cső - fa kombó
-2db 104 centis másfélkezes kard, 25-ös bükk tiplifa maggal

Felhasznált anyagok:
A fegyverek magjai (PVC cső, szerszám nyél, tiplifa), csőpolifoam, dilatációs szigetelő (gyk.: 1cm vastag, viszonylag strapabíró polifoam), indokolatlan mennyiségű bandázsszalag, power tape, ragasztó szpré (igen, ilyen burzsuj köcsög vagyok), mérő- és vágóeszközök.

A PVC-fa kombókra már korábban felkerült a csőpoli, de ez nem egy olyan bonyolult művelet, ami különösebb dokumentációt igényelne.

A 10 centi széles polit felezem, majd negyedelem.
Mérés
Vágás
Vágás

Ez viszonylag kritikus művelet, próbáljunk meg nagyjából egyforma darabokat vágni (a srácoknak ez annyira nem jött össze Very Happy ).

A csőpolis megoldásnál egyszerű a dolgunk, mert csak a kellő számú élszalagot kell ráragasztanunk a csőpolira.
Élszalag
Szigetelőszalag helyett én bandázsszalagot használok, baromi erős és nem húzódik össze ill. keményedik fel mint a szigszalag.
1-2-ill. akár több réteget is ragaszthatunk az élre, attól függően mi a végső cél.

A csőpoli nélküli megoldás kicsit macerásabb. Én azt a megoldást választottam, hogy két db 2.5 centi hosszú csíkot összeragasztottam, ezek kerültek az élre, és 1-1 5 centis lappal le lett zárva. Lásd a képeket:
Ragasztás
Ragasztás
(ugye emiatt fontos, hogy nagyjából egyformák legyenek a csíkok)
Metszet

Ragasztás után bandázsoljuk finoman a cuccot, majd tolunk a hegyre is kellő mennyiségű párnázást.
Bandázs
Hegy
Hegy

Ezután kap még egy csíkot az él, ezt most laposan. Én úgy szoktam, hogy nem a hegynél zárom a poli csíkot, hanem valahol a kard közepénél. Ezt is bandázsoljuk.
Él
Élbandázs

Utána már csak applikálni kell a power tape-t (vagy egyéb felületvédő-és összetartó réteget), rakni rá keresztvasat, súlyozást. Ezekről sajna nincs kép, mert szégyellősek voltak a fiúk a munkájukra.

Mindenesetre a kész PVC-fa másfeles így fest (egyelőre súly és markolatgomb nélkül):
Power tape előtt
Készen

Amire figyelni kell: a bandázsszalagot sem szabad izomból meghúzni, a szigszalagot pláne nem. Az utolsó réteg power tape nagyon könnyen elforgatja a kard élét, erre próbáljunk meg vigyázni. A hegynél általában 2.5 centire vágott/tépett power tape-t szoktam használni, jóval könnyebb így szépre megcsinálni.

És a végére pár súlyadat, érdekességnek:
A két famagos: 53 ill. 55 deka.
A másfeles: 49 deka.
A handzsár: 53 deka.
Ezek még súlyozás nélküli adatok. A másfelesnek jóval hátrább van a súlypontja, mint a fa magosoknak, emiatt sokkal kellemesebb már most is a fogása. A PVC-fa kombónál arra kell figyelni, hogy minél hosszabb kardot akarunk, annál több fa és kevesebb PVC kell bele (az erőkar miatt jóval 1 méter alá csökken a PVC saját-súlyától-beremeg határa).

Szerk.: A keresztvas simán összeragasztott poliból készült. 3-4 réteg.
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Lorin Kedd Jún. 15, 2010 10:41 am

Sonir Norend írta:nem mondtam hogy feltétlenül balesetveszélyes, de ha hajtogatni kell akkor valszeg nem túl vastag vagy nem túl jó fémből van. Mindenesetre hidd el nem kellemes amikor egy full fa keresztvasat tolnak bele az arcodba, ez fémmel még kevésbé az.

Szal ez olyan hogy ha nem burkolod rendesen a kardodat az még nem jelenti azt hogy azonnal baleset lesz belőle. Csak nagyobb lesz rá az esély. Ennyi.

Nagy szerencsémre még egyik pofán toláshoz sem volt szerencsém, de elhiszem. Nekünk eleinte ezért (és mert nehéz megcsinálni) nem voltak keresztvasas kardjaink, noha a keresztvas/oldaltüske egy roppant hasznos dolog. De láttam rengeteg fa keresztvasas kardot igencsak burkolatlanul aminek azért jócskán vannak hátrányai. A kedvezőbb eset amikor a készítő lecsiszolja az éleket a keresztvasán, ilyenkor legalább nem vág és hasít ha abba öklözöl bele hárítás közben (ezek a példák nem direkt olyan támadásra vannak, hanem véletlenül előfordulóakra). Ha le is van csiszolva ugyanilyen beleöklözéssel még simán eltörhet egy gyengébb ember ujja/keze, ami azért kellemetlen lehet mondjuk egy 4 napos live első napján. Fémmel szerintem ugyanez a helyzet, egy kicsit jobban vág ha nincs normálisan lecsiszolva, illetve jobban összetöri a másik ujját mert értelemszerűen nehezebb a kard nagyobb a lendülete. Az enyém burkolt "fém" de bele merek öklözni burkolás nélkül is mert nincsenek benne sem kiálló részek, se éles dolgok vagy masszív fémrudak. Nagyobb oldalsó ütésre elhajlik ugyan de ez igen ritka és gyorsan korrigálható. Szerintem tehát a full fém és a full fa BURKOLATLAN keresztvasaknál abszolút biztonságosabb. (Amúgy lehet én látok kevés embert Larpon harcban de még nem volt szerencsém full fém burkolatlan keresztvassal ellátott kardhoz, vagy nem tudtam hogy az full fém).

Kildar
Jahm. Még jó hogy írtad, nem megyek, megyünk. Very Happy Very Happy
Viccet félre téve, valószínű hogy megyünk, én és barátnőm. Lenne pár dolgom Pesten és ha már arra járnék akkor úgy időzítem hogy leugorjunk Tatabányára is. Azért nem írtam a másik fórumba mert nem volt időm végig olvasni, valamint nem is 100-as hogy megyek. Ígérgetni feleslegesen nem akarok. Valószínű hogy ott leszünk, ha igen akkor mindkét napon, de az (szinte) biztos hogy 12-nél hamarabb nem leszünk kint (ha ráadásul még el is tévedünk akkor főleg nem Razz) mivel a sima vonat úgy érkezik meg oda, IC-vel meg már csak azért sem akarok menni mert így is 4500 a vonatjegy (bár ha sikerül megszerveznem akkor talán lecsökken de ez is kérdéses). Na ezen bizonytalanságok miatt nem írtam eddig.(Meg mert jelenleg is arra a nyavalyás magyar érettségire kellene készülnöm.... Mad Mad )

Spectre
Egész hasznos kis írás, és nekem tetszik hogy képekkel is illusztráltad máskülönben fel sem fogtam volna mit értesz bandázs alatt. Íjjász szakszóként kicsit mást jelent, én meg csak azt a jelentését ismertem Razz.
Egyébként hol és mennyiért szoktál venni bandázsszalagot, és az hány kardra elég? Azért érdekel mert ha annyira nem drága akkor lehet majd kipróbálom (én már annyira nem vagyok burzsuj Razz).
Lorin
Lorin

Hozzászólások száma : 238
Age : 32
Tartózkodási hely : Debrecen környéke
Registration date : 2010. Apr. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Kedd Jún. 15, 2010 12:08 pm

Lorin: kinn a zsibin lehet kapni 200Ft-ért debrecenben is fekete vászon típusban mint a leukoplast szallag csak olcsóbb!
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Jún. 15, 2010 12:28 pm

Lorin:

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 18772341
íme egy nagyszerű példája bal oldalt a fém keresztvasaknak. A használója egy larp szervezője volt és vicces módon még ő maga mondta egyszer hogy milyen fontos a biztonság és a teljesen fém keresztvasak nem biztonságosak. Mondjuk ez pont nem zavarta abban hogy levigye a játékokra a fegyvert és használja
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Spectre Kedd Jún. 15, 2010 3:13 pm

Lorin írta:Spectre
Egész hasznos kis írás, és nekem tetszik hogy képekkel is illusztráltad máskülönben fel sem fogtam volna mit értesz bandázs alatt. Íjjász szakszóként kicsit mást jelent, én meg csak azt a jelentését ismertem Razz.
Egyébként hol és mennyiért szoktál venni bandázsszalagot, és az hány kardra elég? Azért érdekel mert ha annyira nem drága akkor lehet majd kipróbálom (én már annyira nem vagyok burzsuj Razz).

Íjász körökben is ugyanez a bandázs, csak ti többet szoptok vele Razz

Érden szoktam venni az egyik csavarboltban, legutóbb 150 Ft volt egy tekercs. Most a 4 kardra (ér keresztvasakra) olyan 2-2.5 tekercs elment. Régebben kipróbáltam mint burkoló anyagot is, fasza lenne, de sajnos a nem túl erős ragasztója miatt felkunkorodnak a szélek.
Spectre
Spectre

Hozzászólások száma : 468
Tartózkodási hely : Magyarisztán banánköztársasága
Registration date : 2009. Mar. 14.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Kedd Jún. 15, 2010 6:04 pm

...mintha a tavalyi Luminán ilyen bandázs szalag burkolású lett volna több embernél is, tehát tapasztalat az van róla...
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ashi Valkoinen Kedd Jún. 15, 2010 8:58 pm

Belzee írta:...mintha a tavalyi Luminán ilyen bandázs szalag burkolású lett volna több embernél is, tehát tapasztalat az van róla...
LARP-safety, élethűség és játszhatóság szempontjából a Spectre-féle kardok a legjobbak között vannak az országban, ezt bizton állíthatom, volt már ilyen a kezemben, és határozottan jó érzés.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 35
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Kedd Jún. 15, 2010 9:02 pm

...meg a pajzsok és a csákányok, ugye Ashi Razz
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Kedd Jún. 15, 2010 9:22 pm

hmm és meglepően gazdaságosak!
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Sonir Norend Kedd Jún. 15, 2010 9:45 pm

Spectre: árulj limitált szériás Made by Spectre LARP fegyvereket melyek mind rendelésre készülnek Smile
Sonir Norend
Sonir Norend

Hozzászólások száma : 1629
Tartózkodási hely : karakósszörcsögpuszta
Registration date : 2008. Aug. 29.

http://www.internetisseriousbusiness.on.nimp.org/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Kedd Jún. 15, 2010 10:44 pm

nekem már van egy tőröm és egy pajzsom a Spectre-művektől de vajon miért akarják tőlem folyton lenyúlni?
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Szer. Jún. 16, 2010 7:57 am

Jut eszembe szeretnék tőrt gyártani nincs valakinek leírása hogyan lehetne okos tőrt csinálni? Kellene egy rakat dobótőr, meg egy "rendes" kegyelemtőr vagy rondel, bolloc vagy akármi.
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Gem Kapocs Szer. Jún. 16, 2010 8:01 am

Dobótőrből Kildar gyárott legutóbb korrekt darabokat bőr maggal.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Eglar Szer. Jún. 16, 2010 11:48 am

Rondeltőrt is alkotott, ami egész jó, bár larpos volta miatt érthető okokból nem olyan kis karcsú, mint a rendesek. De lehet tőle tanácsot kérni. meg képet róla. Bár vsz nála lesz CW-n.
Eglar
Eglar

Hozzászólások száma : 787
Age : 37
Tartózkodási hely : Szombathely// egyetemi időszkban BP
Registration date : 2008. Aug. 04.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Magitor Szer. Jún. 16, 2010 8:10 pm

Eglar írta:Rondeltőrt is alkotott, ami egész jó, bár larpos volta miatt érthető okokból nem olyan kis karcsú, mint a rendesek. De lehet tőle tanácsot kérni. meg képet róla. Bár vsz nála lesz CW-n.
CW re nem megyek nincs rá pénzem gyak 10k az odaút nekem vonattal kocsival egyedül meg 20k =
Magitor
Magitor

Hozzászólások száma : 815
Age : 37
Tartózkodási hely : Debrecen, műhely, műhely.
Registration date : 2009. Jun. 23.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Szer. Jún. 16, 2010 8:41 pm

Magi lejössz hozzám egy poli-powertape kombóval nyersen akkor összerakjuk kb húsz perc alatt arra kiélezve amire neked kell! Ja poli alatt most nem csövet értek, ha extrát akarsz hozhatsz dupla-oldalú racsi-szalagot is, de van mezei kenősöm ha nem akarsz bé'fektetni komolyabban
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Szer. Jún. 16, 2010 9:04 pm

Eglar írta:Rondeltőrt is alkotott, ami egész jó, bár larpos volta miatt érthető okokból nem olyan kis karcsú, mint a rendesek. De lehet tőle tanácsot kérni. meg képet róla. Bár vsz nála lesz CW-n.

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 20100608

Ezeknek már korrigáltam azt a hiányosságát is, amit Belzee vett észre még februárban, nevezetesen hogy kb egy négyzetcentiméteren a lapján érezhető a fa.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by belzee Szer. Jún. 16, 2010 9:07 pm

ok meghajolok előtted kildar! ezek már bőrmagosak?
belzee
belzee

Hozzászólások száma : 301
Age : 49
Tartózkodási hely : InTrioPolis
Registration date : 2010. Jan. 28.

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Kildar Szer. Jún. 16, 2010 9:09 pm

Még mindig nincs hozzá bőröm, a bőrmagos az majd a kés/dobókés kategóriás valami lesz, kb 20 centi teljes hosszal - és ha sikerül, akkor kísérleti latexborítással Rolling Eyes
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Fegyverek - a virslitől a latexig - Page 8 Empty Re: Fegyverek - a virslitől a latexig

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 29 oldal Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 18 ... 29  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.