LarpHaTár
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Offtopic

+45
RTX
tomeKK
Sianis
Kryx-Sama
Ichigo
kyru
Gem Kapocs
Drako
Purc
Spectre
Deman
Sonir Norend
nagash
Damien-Maelstrom
Cebo
Alucat
Éosz
Razakel
SirWalter
Halrien
Eglar
Andrew
Aemeth
Keruak
Skalle
Maloth
Avras
Lecram
Juviel
Nirwastir
Shivan
PG
Ashi Valkoinen
Ogen
Soloviel
Nedda
Ishar
Ameris
Lobster
Kildar
Michael
Keitel
Isair
Baharroth
Draug
49 posters

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Andrew Szomb. Jan. 02, 2010 8:23 pm

De a pirotech nem illegális? Razz Szilvesztert kivéve...
Andrew
Andrew

Hozzászólások száma : 228
Age : 34
Tartózkodási hely : Tatabánya
Registration date : 2008. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lobster Szomb. Jan. 02, 2010 10:39 pm

A pirotech (legalábbis az említett petárda jellegű) az szilveszterkor IS illegális Very Happy

Ugyanakkor gyanítom a szárazjégből készült túlnyomásos elven működő robbanó eszközök elkészítése és alkalmazása sem tetszene a hatóságoknak... Mivel legalább olyan veszélyes mint a petárdák (ha nem jobban)
http://www.indavideo.hu/video/Szarazjegbomba_robban_a_kezben

Viszont a szárazjég témához mindenkinek ajánlom a szertáros vidijót, szerintem nagyon álllllat:
http://szertar.blog.hu/2009/05/06/folyik_e_a_szarazjeg
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Vas. Jan. 03, 2010 1:53 pm

Spectre a Hirdetőoszlop topikban írta:Első blikkre legyen mondjuk 35k JMF
Szerintem rossz célközönséget választottál. Very Happy
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Képek

Témanyitás by Keitel Hétf. Jan. 04, 2010 3:45 pm

Én már nagyon kíváncsi vagyok a többi képre is, ami a szilveszter alatt készült. Már rég feltehették volna a tulajdonosok, miért kell ezzel ennyit várni?
Keitel
Keitel

Hozzászólások száma : 437
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Soloviel Hétf. Jan. 04, 2010 3:51 pm

Mert mondjuk a tulajdonosok nem biztos, hogy otthon tartózkodnak a szilvesztert követő napokon, és nem biztos, hogy van náluk kábel is a fényképezőgéphez. ; )
Soloviel
Soloviel

Hozzászólások száma : 730
Age : 37
Tartózkodási hely : Sokfelé, és sosem lehet elérni!
Registration date : 2008. Feb. 26.

http://krulada.uw.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lobster Hétf. Jan. 04, 2010 4:48 pm

Keitel írta:Én már nagyon kíváncsi vagyok a többi képre is, ami a szilveszter alatt készült. Már rég feltehették volna a tulajdonosok, miért kell ezzel ennyit várni?
Vajh, miért kell ennyire türelmetlenkedni? Olyan részeg voltál hogy semmire nem emlékszel? Smile Félsz hogy találsz egy fotót ahol análisan abuzálod a szomszéd kecskéjét? Wink
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Hétf. Jan. 04, 2010 5:22 pm

Az ilyeneket írjuk már át a flémbe, azért csináltam.
(Mellesleg a felvetés jogos, Homárt meg tisztelem)
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Szer. Jan. 13, 2010 10:47 pm


Szia!

Csütörtökön felvirrad a BKV sztrájk harmadik napja, harmadik napja fogunk
fagyoskodni a megállókban, állni a dugóban, gyalogolni órákig a szmogban és
nézünk majd mindenkire igen morcosan.

Ez egy jó alkalom arra, hogy megmutassa Budapest, mennyire képes segíteni
önmagán, mennyire vagyunk képesek egy kicsit rendesek lenni egymással.

Csütörtökön vegyél fel az autódba gyalogosokat, és stoppolj bátran, ha buszra
várnál.

A BKV-pótló Mozgalom 3 szabálya az autósoknak:
1. Írd fel egy A4-es lapra melyik városrészbe mész.
2. Tedd jobboldalt előre a szélvédő alá.
3. Ne kérj pénzt a fuvarért.

A BKV-pótló Mozgalom 3 szabálya a gyalogosoknak:
1. Csak azt az autót intsd le, ami a te irányodba megy.
2. Csak akkor beszélgess, ha a sofőr is beszélgetni akar.
3. Kedves dolog, ha van nálad 100 Ft megköszönni a fuvart.

Buszmegálló az alapértelmezett találkozópont, a KRESZ szabályait azért ne
felejtsd el teljesen!

Ahhoz, hogy működjön a rendszer, el kell juttatnunk a lehető legtöbb emberhez.
Küldd tovább ezt a levelet a budapesti ismerőseidnek!

Facebookon:
https://www.facebook.com/bkvpotlo

Blog:
bkvpotlo.blog.hu

BKV-pótló: Helyette jár

Kérünk mindenkit, hogy hirdesse, sokat segít ezzel mindenkinek!
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by PG Pént. Jan. 15, 2010 2:47 pm

Szervusztok!

Tudom, első pillanatra most az gondolja mindenki: "mit képzel ez a pöcs, hogy még ide meri tolni az arcát?!"
Nem szeretnék hosszas mentegetőzést írni, sem trollkodni vagy flame-elést kiváltani, csak reagálni, mert szeretnék még részt venni a jövőben egy-két LARP-on, elsősorban Fallouton. Ezért is szeretném, ha meghallgatnátok (elolvasnátok) a véleményemet, mielőtt elkezdtek szapulni.

Nos, tudom, hogy eddig sem voltam közkedvelt, és Damien posztjával végre előkerült valami, ami miatt lehet engem köpködni és utálni. Az igazság az, hogy az ott leírtaknak minimális igazságtartalmuk van, ezt már egyszer kifejtettem vampire fórumon.
Részletekbe nem mennék bele, a lényeg annyi, hogy az, hogy Fanni kért, hogy hívjam meg x sörre és rövidre, szerintem nem számít leitatásnak, molesztálás és erőszakoskodás nem történt, akarata ellenére pedig nem tettem semmi, hiszen elsősorban nem én voltam a kezdeményező. A "bezárás" pedig annyi, hogy a klub bezárt, és még ott maradtunk, de amikor Fanni kérte, kiengedtem.
Eglar: Adrival ekkor már régen nem voltunk együtt, sőt, ő volt az aki felrakta a válaszomat Vampire fórumra, és mellé írta, hogy én vagyok az, akit pont nem tudna erőszakosnak elképzelni.
Igazából nem ez a fontos, mert mindenki úgy is azt fog gondolni, amit akar. Nem is magamat akarom menteni, mert nyilván én is ludas vagyok a dologban, de kéretik figyelembe venni, hogy ez egy kétoldalú dolog volt.
A post lényege nem az, hogy Damient támadjam, vagy az egész ügyet a saját oldalamra fordítsam (hisz úgysem lenne értelme), csak tényleg szeretnék lész venni még néhány LARP-on, ami csak akkor lehetséges, ha nem vagyok az utálat tárgya. Szeretném, ha végiggondolnátok, és megértenétek az én álláspontomat is, és nem szeretném, hogy LARP-okon ebből probléma legyen. Természetesen ha mindenki úgy van vele, hogy "semmiképp se gyere", akkor nyilván nem fogok vitatkozni, hanem nem veszek részt a játékokon.

Mindenesetre köszönöm a megértést, és remélem, hogy még lehet javítani a helyzeten.

PG

PG

Hozzászólások száma : 330
Registration date : 2008. Mar. 26.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lobster Pént. Jan. 15, 2010 11:09 pm

PG írta:Tudom, első pillanatra most az gondolja mindenki: "mit képzel ez a pöcs, hogy még ide meri tolni az arcát?!"
Nem szeretnék hosszas mentegetőzést írni, sem trollkodni vagy flame-elést kiváltani, csak reagálni, mert szeretnék még részt venni a jövőben egy-két LARP-on, elsősorban Fallouton. Ezért is szeretném, ha meghallgatnátok (elolvasnátok) a véleményemet, mielőtt elkezdtek szapulni.
Nem lesz szapulás, ezt megígérhetem. A téma kényes, ezért kiemelten figyelve lesz és akik nem tudnak ésszel reagálni vagy csak beleböffentenek "merittvótak" azok vágva lesznek. Rendezzük ezt a kérdést tisztán és gyorsan ha lehet.
Mivel én személyesen nem vagyok érintett semmilyen múltbéli ügyedet illetően, ellenben a Falloutot én is szervezem ezért szeretném a kérdés kapcsolódó részeit sértődések miegymiegymások nélkül lezárni.
PG írta:Nos, tudom, hogy eddig sem voltam közkedvelt, és Damien posztjával végre előkerült valami, ami miatt lehet engem köpködni és utálni. Az igazság az, hogy az ott leírtaknak minimális igazságtartalmuk van, ezt már egyszer kifejtettem vampire fórumon.
NEM igaz, hogy a Damienes ügy miatt voltál nemszívesen látott vendég sokak számára. Az az ügy csak feltette a pontot az I-re, függetlenül attól, hogy mennyi igazságtartalom van benne. Ha csak 30%-ban vagy ludas akkor is gáz, de ami inkább probléma, hogy az amúgy sem fényes reputációd ekkor érte el azt a szintet, hogy OUT ne akarjanak veled játszani emberek.
PG írta:...tényleg szeretnék lész venni még néhány LARP-on, ami csak akkor lehetséges, ha nem vagyok az utálat tárgya....
Sajnos az utálat nem egy olyan dolog ami így hipphopp elmúlik. Sokáig kéne még ezen dolgozni, és erős az ellenszél. Egy kis fórumozgatás tutti nem alkalmas erre.
PG írta:Természetesen ha mindenki úgy van vele, hogy "semmiképp se gyere", akkor nyilván nem fogok vitatkozni, hanem nem veszek részt a játékokon.
Szervezőként nekem "egyszerű" dolgom van, beleteszem a mérleg egyik serpenyőjébe a lehetséges előnyöket, a másikba a hátrányokat és döntök. Ez alapján a Fallouton nem látnálak szívesen, kivéve ha igen sok ember ragaszkodna a társaságodhoz (köztük lehetőleg Damiennel, és nem azért mert ki szeretne csontozni).
Ugyan továbbra is fenntartom azt, hogy nincs személyes problémám veled, de az out konfliktusforrások illetve a néha ijesztően felelőtlen elgondolásaid miatt (főleg az AS játékokkal kapcsolatban) nem támogatom a részvételed.
Másrészt ha már kivonultál erről a fórumról és nem követed az eseményeit, a folyamatokat és irányzatokat akkor nem látom értelmét "külsősként" való vissza-visszatérésednek sem.

Mások szervezéséről nem tudok nyilatkozni, legyen az akár játék vagy egyéb közös program. Ezt az illetékesekkel rendezheted.

ui: előre is köszönöm azoknak akik korrekten reagálnak, vagy NEM reagálnak mert érzik hogy az a jobb megoldás.
Lobster
Lobster

Hozzászólások száma : 1221
Age : 46
Registration date : 2008. Feb. 28.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Shivan Szomb. Jan. 16, 2010 1:40 am

Nos Heló! Rég hallottam felőletek. Nem vagyok aktív fórumozó, de most hallottam, hogy felvetődött egy olyan téma, amibe lenne beleszólásom. Egyrészt mert pergővel jóban vagyok, másrészt pedig az ominózus események előtt nem sokkal jöttem el. Tudom hogy lejárt téma, és nincs értelme újra és újra felhozni, de azért mellé tenném, hogy pergő az én szemszögemből nem hibás. Akik közelebbről ismerik pergőt, mind nevetnek a dolgon, mert tényleg azért elég valószínűtlennek hangzik, és azért higgyjétek el, ki jut neki eléggé a jóból ahhoz, hogy ilyen eszközökhöz fanyalodjon. Igazából régóta téma ez hogy "ki legyen e rúgva pergő, vagy ne". Egy szintig azért, mert rosszul szocializálódott és gyökér, de azért lássuk be, hogy ennek egy java része poén szinten megy, hogy kinek van régebb óta letiltva, meg ki rúgott bele nagyobbat. Éppen ezért egy színesítő része a társaságnak, ott az állandó ellenzék, és nem hiszem, hogy nagyobb a bűne, mint eddig bármikor. Aki nem képes arra, hogy este a tábortűz mellett odaüljön mellé, beszédbe eledjen vele, és elmondja neki a problémáját, hanem mindenki előtt, ahol hátulról támogatásra számítva osztja meg a véleményét, az bassza meg. Szerintem mindenki tudja, hogy milyen nehéz egyedül egyszerre tíz emberrel vitatkozni, pláne, ha azok bigottul egy ember pártját fogják, és elfogultak az illetővel szemben. Ebben a postban nem személyeknek írtam, csak az általános véleményre reagáltam. Amíg ez a téma fennáll, tervezek írogatni. Fontosnak érzem, hogy ez meg legyen vitatva, és le legyen zárva.
Shivan
Shivan

Hozzászólások száma : 166
Age : 32
Tartózkodási hely : I dunno lol.
Registration date : 2008. Feb. 25.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szomb. Jan. 16, 2010 10:48 am

Shivan írta:mert rosszul szocializálódott és gyökér
Tudod, ez így szép és jó, de amíg Kildartól kaptam régebben a logot, hogy PG hogy fúr nála engem, aztán amikor HÉ-t kell szervezni Tatabányán és én kapom az áldást PG-től, hogy Kildar fasz, mert nem akar menni a játékára, nos én nem tudok túl jó szívvel gondolni rá. Ezek szimplán megtörtént események, Damien történetéről annyit, hogy ha iszik az ember, akkor elég sok mindenhez megjön a bátorsága, éppen ezért akármilyen fizikuma is van (vagy nincs) PG-nek, előítélet nélkül is hihető, hogy esetleg erőszakosabban viselkedett a józan ész által elvártnál.

Tudod, Shivan, itt már jópár ember visszahallotta, hogy PG éppen mit fúr a háta mögött és erre senki sem emlékezik vissza jó szívvel.

LARP-ok tekintetében: ő is egy játékos, szerintem joga van részt venni egy rendezvényen, ha teljesíti a feltételeket (előjelentkezés, részvételi díj, jelmez), mint emlékezhetsz, tavaly nyáron sem csináltam belőle különösebben nagy ügyet a barbár táborban, pedig akkor sem voltunk már túl jóban egymással.
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Szomb. Jan. 16, 2010 11:07 am

Elég sokat gondolkodtam, hogy végülis beírjak-e vagy sem, de gondoltam egyértelműsítem: Fallout szervezőként Homárral értek egyet. Egyébiránt pedig személyes téren - az Ashi által is vázoltak miatt - nem kívánok véleményt nyilvánítani a dologról.
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Gem Kapocs Szomb. Jan. 16, 2010 11:13 am

Személyes gondom nem volt PGvel, lehet hogy ez azért van mert minimális volt a találkozásain száma illetve a bármilyen szintű ismereteink időtartama. Ettől függetlenül első találkozásunk előtt még nem hallottam róla semilyen negatív véleményt, fellépése és egyebek miatt mgéis az unszimpatikus kategóriába soroltam.
Mivel semilyen szinten nem ismerlek, ezért el nem ítéllek, de úgy vettem észre hogy a nagyátlag sajnos ellened szól PG, úgyhogy szerintem is az a legtiszteségesebb, ha a köz kívánata dönti el hogy hol látnak szívesen a játékokon.
Gem Kapocs
Gem Kapocs

Hozzászólások száma : 1928
Age : 35
Registration date : 2009. Mar. 09.

http://mentalpenis.blogspot.com

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Szomb. Jan. 16, 2010 3:56 pm

Nincs komolyabb hozzáfűzni valóm, csak annyi, hogy a történet kétségbevonásával nem engem kérdőjeleztek meg, hanem a szívemnek legfontosabb személyt...

És csak annyi, hogy a jó hangulat, a súrlódások és hasonlók (véletlen balesetek...) elkerülése végett nem szeretném, ha PG jelen lenne FallOut PP-n.

Kérek mindenkit, hogy se ellene, se mellette ne hozzunk már fel semmit, a szervezők döntik el, hogy jöhet-e, vagy sem.

A sztorit meg felejtsük el, ahogy Homár fogalmazott, már csak pont volt az i-re. (lehetne még 1000 sztoriját emlegetni PG-nek, miért pont ezt hozza fel mindenki? Egy idő után már idegesítő, ugyanis az ember az ilyeneket szeretné lehetőleg mihamarabb elfelejteni, ami meg nem megy úgy, ha lépten-nyomon arcába vágják az embernek, emlékeztetik rá, megkérdőjelezik, témázgatnak rajta.)

Az meg, hogy ki mennyire meri vállalni a véleményét, az az, hogy én ezt megmondtam neki előre, mielőtt még legutolsó közösségi baklövését prezentáltam volna a nyilvánosság elé.

Pont.
Továbbiak PÜ-ben szervezőknek, vagy nekem. (Bár inkább a szervezőknek...)
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Pangloss Szomb. Jan. 16, 2010 7:39 pm

Témaváltás.

Boldog második X-et, Isair!
Pangloss
Pangloss

Hozzászólások száma : 168
Age : 32
Tartózkodási hely : Budapest
Registration date : 2009. Jun. 15.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szomb. Jan. 16, 2010 10:02 pm

Jah, boldogat az erős sámánnak!
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lecram Szomb. Jan. 16, 2010 10:54 pm

Boldog Születésnapot!
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Kildar Kedd Jan. 19, 2010 9:24 am

De ha már itt tartunk, TomeKK-nek is boldog huszonhét Smile
Kildar
Kildar
Diktátor
Diktátor

Hozzászólások száma : 2651
Age : 35
Tartózkodási hely : Celldömölk/Veszprém/Vonat/Erdő
Registration date : 2008. Feb. 25.

http://sites.google.com/site/demgardikronikak/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lecram Kedd Jan. 19, 2010 12:23 pm

Boldogat neki!
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Damien-Maelstrom Csüt. Jan. 21, 2010 6:34 pm

Tégy Te is az alábbiak szerint és küldd tovább az ötletet!

Fontos információ, a Vöröskereszttől és más mentő/segítő szervezetektől:

Mentősök tapasztalták, hogy közlekedési baleseteknél a legtöbb
sérültnek van mobiltelefonja. Olyan sérülteknél, akikkel nem lehet
kommunikálni, a segítségükre sietők nem tudják, hogy a telefon hosszú
címlistájából kit értesítsenek.

Mentőápolók és mentőorvosok azt javasolták, hogy a szükség esetén
értesítendő személy adatait mindenki ugyanazon megjelölés alatt adja meg.


A nemzetközileg elismert megjelölés:

ICE (= In Case of Emergency = "vész esetén")

Ezalatt a név alatt annak a személynek a telefonszámát kell megadni,
akit vészhelyzetben / szükség esetén a rendőrségnek, mentőknek, tűzoltóknak
fel kell hívni.


Ha több ilyen személyt szeretne megadni, a következőképp lehetséges:

ICE1, ICE2, ICE3 stb.

Könnyű megcsinálni, nem kerül semmibe és vész esetén nagy segítség lehet!

Küldd el minél több barátodnak, ismerősödnek, hogy minél szélesebb körben
elterjedhessen ez a hír!
Damien-Maelstrom
Damien-Maelstrom

Hozzászólások száma : 659
Age : 34
Tartózkodási hely : A Kettétépett Elme Birodalmában
Registration date : 2009. Feb. 19.

http://damien-maelstrom.freeblog.hu

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Wyck Csüt. Jan. 21, 2010 10:33 pm

Ize. Ramparancsoltak hogy mutatkozzak ide be. Mondjuk valoszinuleg a nagyobbik fele a tarsasagnak nem ismer ugyh vegulis jogos.
Wyck/Wic/Wicard/Wyckard illetoleg a szerepjatekos kozossegben rejtozo furry-k altal Medv nek - ami a Medves ami a Medvesello roviditese - ismerhetnek.
LARP tekinteteben ha jol szamolom nehany nap mulva hat eve az elso ostor-elmenyemnek (lehet csak ot), rakovetkezo tavasszal pedig mar a godi erdo ben viaskodtam/szovetkeztem/viaskodtam(csak tettetve)/szovetkeztem (csak tettetve) morgenaval es undorito fattyaival, ami szerencsere leteritett a pont-zaszlo-elszakadasszabaly jatekoktol, es a hadi/ eloszerepjatekok fele terelt.
Nezzuk csak... tehat 1-2 ostorjatek tobb mint feltucatnyi kelta, egyhijjan osszes uber, nehany furedi moka, mag tapolcan is voltam neha amig VUP a nem valt a kelta kulonitmeny valami mezzel bedorzsolos eset miatt. ooo volt par lajv vempajor is. kicsit tobb mint negy eve az elso. ooo-ooo ooo.
Ennyi. Ja es rettento nyitott vagyok magyarorszagon kivuli szerepjatekokra menni csapattal ha valaki tervez ilyet (latom van topic csak oda meg nem jutottam el).
Na.
Wyck
Wyck

Hozzászólások száma : 5
Age : 36
Registration date : 2010. Jan. 21.

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Pént. Jan. 22, 2010 6:43 pm

Skalle írta:Ha mindenki rinyál akkor legalább 50 évvel tolom későbbre az RG3-at.
és 50 évre kitörlünk minden Rivergard-spamet az internetről? Very Happy Very Happy

Wyck írta:Ize. Ramparancsoltak hogy mutatkozzak ide be.
Az nem én voltam, hanem a fórumszabályzat, tehát közvetve Kildar. Very Happy
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Lecram Szomb. Jan. 23, 2010 1:11 pm

Ashi Valkoinen írta:
Skalle írta:Ha mindenki rinyál akkor legalább 50 évvel tolom későbbre az RG3-at.
és 50 évre kitörlünk minden Rivergard-spamet az internetről? Very Happy Very Happy

Mit értesz Rivergard-spam alatt?
Lecram
Lecram

Hozzászólások száma : 231
Age : 35
Tartózkodási hely : Rivergard
Registration date : 2008. Feb. 27.

http://gazmag.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ashi Valkoinen Szomb. Jan. 23, 2010 1:18 pm

http://hu.wikipedia.org/wiki/Rivergard_Larp

Végülis az észköz már nem elég, nem?

http://hu.larp.wikia.com/wiki/Rivergard_Larp

Bevallom, kicsit vicces, hogy minden létező helyre felteszed a játék leírását (ráadásul Skalle is meglepődött rajta Razz ) csak nem mész el rá. Very Happy Very Happy Very Happy
Ashi Valkoinen
Ashi Valkoinen

Hozzászólások száma : 2254
Age : 36
Tartózkodási hely : Gerecse, Tatabánya, vonat, Budapest
Registration date : 2008. Mar. 16.

http://ashi.web.elte.hu/

Vissza az elejére Go down

Offtopic - Page 39 Empty Re: Offtopic

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

39 / 40 oldal Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.